• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. januára 2017 
@bzucinka2 bleska robim zase buducu stredu :rolling_eyes: tak to nafotim, i ked ty ho robis tusin na tento vikend ak sa nemylim a si to ty kto ho ide robiť :sweat_smile:

stale premyslam ako ho urobit ineho nez ten moj prvy :frowning2: ale co uz sa da zmenit na Bleskovi nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: strasne nerada robim "kopie" :frowning2: :frowning2:
4. apr 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuziq Ten obdlznik - ak myslis na velkost plechu, tak z 5 vajec - neviem, to nebude moc vysoke. Neviem, ci to rozkrojis na polovicu. Ked robim toto cesto, tak peciem na obdlznik 3 platy zo 4 vajec a tak plnim.
4. apr 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq
@njonja tá torta je fakt super,ja som ju piekla pred týždňom,okrúhlu vo forme 24cm a krásne sa mi nadvihla,2X som ju prerezala a naplnila (ja mám v recepte aj PDP 1/2) :wink:
4. apr 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela udělej ho zeleného :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@simasa nie je to klasika plech ale taka mensia velkost a vyssi, zo 6 vajec to bolo akurat ten mramor tak hadam ten z 5tich vajec by mal byt ok
4. apr 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a máte skusenosti s tym kurierom so slovenskej posty?
4. apr 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq ja robila toho mc queena z toho orechoveho korpusu , piekla som na plechu 30x20 asi , narastol mi tusin na 5cm ja to tu vtedy pisala, ale kto by to tu uz nasiel :stuck_out_tongue_closed_eyes: rozkrojila som len raz, piekla som pak este jeden plech bo to by bolo malo, mramorak by vyskocil vyssie isto

@jakelina to ked ho urobim dnes do buducej stredy ozelenie aj sam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@awooojky kurierom isto nie!!!!! j posielam baliky nonstop aj mi chodia nonstop a teda kuriery to maju desne pohadzane v autach, nemaju to zabezpecene ani proti pohybu takze im to tam lieta ako chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja bych po pravde ani na busy neposielala, ale zas ak to je nejaka jednoducha torticka tak ano
4. apr 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela uplne jednoducha len srdiecko a napisane hore nic iné
4. apr 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela na bleskovi asi nic zmenit nemozes , ale problem s farbou podlozky mozes vyriesit,ze urobis podlozku a po celej podlozke marcipanovu pretekarsku drahu ako to robia amerikani. Alebo mozes ho prezentovat s doplnkami ako toto vystavne auto,mne sa velmi ´pacia tie stlpiky okolo auta.... ako na tej prvej fotke...kuk :wink:
Inspiracia z internetu. :slight_smile:
4. apr 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mamina1978 Ale to su sviecky, nie? :sweat_smile:
4. apr 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
......dnes som videla v Coop 30ks vajec za 6,79 eur!!!!!!!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: waaaaaaaaaaaaaaaw
4. apr 2012 o 10:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vyzente ma radsej cosi robit. Mala by som okna umyvat a sedim tu jak truba.
4. apr 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa ano, ale tie tocene moze aj s hmoty vymodelovat. Ved pristela robila podobne vlasy na tej svojej ,, herecke´´, tak toto by zvladla lavou zadnou :wink: :sunglasses: :grinning:
4. apr 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 Tak o tom nepochybujem :grinning:
4. apr 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 oo , to vypada fakt dobre :grinning: :grinning: len tamto auto vypada nizke, blesk bol dost hore a keby to idem robit vyzsie asi im to neprezije cestu autom , pocestuje taku pol hoďku :frowning2:

@simasa musis byt sikovnejsia a stihat robit popri pisani :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka jéééj malá bude mať dva roky. Gratulujem a teším sa veľmi na tortičku, ktorú vykúzliš :slight_smile:
4. apr 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nie nie, jaho nerobim ja teraz robim gitaru a take jednoduche len previazane maslou :slight_smile:takze veget :slight_smile: kopie neznasam ani ja, vzdy sa snazim zmenit nieco, ale na bleskovi neviem neviem...
@dada2007 ja som vcera kupovala 30 ks L-kovych a ze 5,10, co som predtym platila 3,30 :frowning2:
@simasa hes hes makaj na tie okna a ja hes hes obed robit :slight_smile:
4. apr 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007
@bzucinka2 tak mně mamka včera v kauflandu koupila vejce 10 za 19,90 kč :wink: tak to k vám taky dojde ta vlna zlevňování :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak ty vejce jsou made in deutchland, kde to jsem když i blbý vejce už dovážíme z Nemecka :fearful:
a okna jdu mýt taky

holky držte mi palce, mám v troubě ten korpus red velvet, Víťa včera otravoval, tak jsem mu ho na dnešek slíbila, ale to jsem nevěděla, že chce i toho krokodýla :-b :slight_smile:
4. apr 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela Ďakujem ti veľmi pekne.. :wink:
4. apr 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím vás, holky, neuměla by některá z vás poradit, jak se připevňují takovéto ozdoby na dort?? myslíte, že je to uděláno normálně z marcipánu? Moc děkuji!!!
4. apr 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela paráda!!! moc a moc díky:slight_smile:
4. apr 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci korpus red velvet, tak to som zvedava co je :slight_smile:
provokaterka ze 19,90 :wink:

@pristela kurnajs ty mas na vsetko link ... :slight_smile:
4. apr 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 taky jsem je za tady tu cenu kupovala v Kauflandu
4. apr 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 mne brat dnes vravel,že vraj zlacneli o 40% len som nenašla ten obchod ja som naposledy kupovala za 4,99 v Kauflande
4. apr 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci odkiaľ máš recept na red velvet ??? nenapíšeš ? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. apr 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h Jani v CBA M- 0,16 €
4. apr 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak děvčata, hotovo, korpus red velvet te dvou vajíček do 23 cm formy a je plná, ještě až vychladne, tak ochutnáme, ale je krásně nadýchaný, uvidím až zchladne, pak ho naplním a prdím na krokodýla, někdy příště, stačí mi liška na víkend :wink:

a receptík je tady http://www.mamincinyrecepty.cz/kremove-a-slehackove/cerveny-samet-red-velvet
4. apr 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@vecernicci Napiš recept, kočko..:slight_smile:
4. apr 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka teď jsem ho přidala :wink:
4. apr 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok