• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@pristela no sak som zvedava, co z toho mojho pagaca bude :wink:

@vlada111 Vladi dakujem moja za recept, nabuduce vyskusam toto :wink: sak treba skusat nove veci, nie? :wink:

inac baby ake kolace peciete? uz ma napadlo, ze ked sa ten nepodari, budem musiet mat nahradnu alternativu...pride svokra, tak nech sa totalne nezhodim :wink:
4. apr 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna právě tyhle mají být plastové, což je super, že se to dá umýt :wink:
4. apr 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci Tak už jste ochutnali red velvet??? :grinning:
4. apr 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak to já znám :grinning: mám to doma podobně, všichni tři chodí furt koukat každou půl hodinu do lednice, i když ví, že nic nepřibylo :wink:

jinak už jsem prokrojila ten červený korpus je docela dobrej, má super barvu, ale na můj vkus je v receptu moc soli a tím pádem i cukru, příště uberu sůl a nebudu to muset přebíjet tolika cukrem, ale oni to mají v receptech normálně, když mi švagrová přivezla ze Států origoš recept na cookies, tak tam jde taky hafo soli, ani tam ji nedávám a jsou úplně mňamózní, děcka se po nich můžou utlouct :dizzy_face: :wink:
4. apr 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ikula2 dakujem, ale ja som robila tu co sa nevalka :wink:
4. apr 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka to je snad telepatie :grinning: teď jsem to psala, je naplněný a až si opečem buřtíky, tak zaříznem ke kafíčku :slight_smile:
4. apr 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci NO vidíš..:slight_smile: Na tebe myslím..:slight_smile:

@pristela KOčenko moje máslová, tenhel se ti nemůže nepovést..:slight_smile: Z poloviční dávky ho jíme 4 dny (ale jsme jen dva)..:slight_smile:

http://www.toprecepty.cz/recept/3606-andelsky-nadychany-pernik/
4. apr 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zdenallicka tak já mám recept na perník po babičce a je na litry, taky nemusím vážit :wink: ale teda u nás 4 dny nevydrží, kór když ho promáznu mramoškou a navrch dám čoko polevu :dizzy_face: mňam
4. apr 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci My snídáme sladce, jinak si buchtičky nedopřáváme..:slight_smile: TO radši čokošku.. :grinning: No a té buchty k snídani sníme každý dva kousky, muž někdy tři..:slight_smile:
4. apr 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,

prosím vás,ako sa robí s tým vanilkovým luskom?našla som všeličo,ale vobec neviem ako to pridať do kremu.....a koľko?celý na jednu plnku?a len vnutro či ako?a varí sato?
kto stým robil ,poprosila by som o radu.....moc ďakujem.... :slight_smile:
4. apr 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 Rozrezes po dlzke a vnutro vydlabes bud lyzickou alebo nozikom - proste vsetky tie semienka treba z toho dostat. Varit sa moze aj nemusi - ked do pudingu, tak sa dava rovno do mlieka a uvari sa to (videla som, ze niekedy davaju vyvarit aj tu "supku" a potom to vytiahnu. Ja som si tu supku dala do kila kr. cukru a bol potom krasne vonavy.
4. apr 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. apr 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perlaoceanu ja som niekde citala recept, ze ak salko je prilis riedke po prevareni, treba pridat stuzovac a vyslahat :confused:
4. apr 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa a mám to c elé použiť na jeden krém?to vnútro myslím....či to nebude moc silné
4. apr 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 Tady se prodávají stejně lusky druhé a třetí třídy, takže klidně použij celý..:slight_smile: Já jsem dávala několikrát do vanilkového krému a jakoby tam nebyl.:slight_smile:
4. apr 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka to fakt?ani mi to nehovor...........tak už neviem aký vanilkový krém mám uribiť,ak je aj toto slabé :confused:
4. apr 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 Mně prostě přijde všechno málo vanilkové..:grinning: Možná jsem divná..:slight_smile: Ale jestli máš lusk z toho pytlíku od KOtanyi nebo od nějaké jiné firmy, tka to je slabota..
4. apr 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73
@zdenallicka presne aj ja tak. Skoro ho v tom kreme nebolo ani citit. Ale aspon ten cukor prevonal.
4. apr 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka
@simasa mám od dr. Oetker :confused: ,no tak to som zvedavá na výsledok :slight_smile:
a ďakujem za info.
4. apr 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridávam moju dnešnú rýchlovku :wink: A ako čítam, som sa aj trafila do diskusie... :slight_smile: Vanilkový krém, čokopoťah .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@marci2305 a máš nejaký osvedčený vanilkový krém? :slight_smile:
tortička je krásna...
ja akurát pečiem posledný plát na tú marlenku,je to super recept.....len som to mala dáke husté,nešlo to skoro rozotierať,taks om tam šupla ešte jedno vajce a pomohlo to :wink:
4. apr 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Ja som piekla podľa tohto...Kukni link a je tam aj kopec rád, pod receptom...cca 6 minút. :wink:
http://kucharka.madness.sk/recept/1358/marlenka-starodavny-recept-ruskych-zien.php
4. apr 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 Skúšala som prvý krát....Opisovala som odtiaľto:
vanilkový krém:
3dcl mlieka,
2 bal. vanilkového cukru,
4 žltky,2 PL hladkej múky..........
dobre rozmiešať a uvariť hustú kašu.
Po vychladnutí vmiešať do 360gr. masla a 200gr. cukru...
/ toho masla som dala trošičku viac,asi 375gr./ Ja som pridala aj ten lusk, mala som od dr. Oetkra.."Bourbon"..vanilkový lusk.
4. apr 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 tak presne tento som už robila,len sa mi zdal málo vanilkový,..a je to tam citiť,len lusk?ja ho mám tiež od oetkera :slight_smile:
4. apr 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 Hm....? Iný ja nemám.. :wink: Mne chutí aj tento..Vanilku tam cítim, ale to je asi aj o chuti :wink:
4. apr 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 som sa zle vyjadrila asi.....zdal sa mi málo vanilkový len s tým vanilkovým cukrom :wink: ,takže myslím,že s tým luskom bude isto výraznejší :slight_smile:
4. apr 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá a máte niektorá uložený ten krem od @anibas?do tej marlenky?lebo netuším,kde to hladať,..........
4. apr 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 No to určite.. :wink: Ja mám lusk vždy poruke, aj keď je drahý, ale tá chuť je úplne iná. Keď vyberiem to vnútro, tak zvyšok vždy hodím do kryštálového cukru a nechám ho tam ležať až kým sa mi kryštál neminie, alebo vyprchá vôňa :slight_smile: .
4. apr 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby hlasim, ze zajtra v Bille 30 L vajec za 4,49 ( 0,15 ks) .Skoda ze ju mam tak od ruky a s dvomi detmi medzi dôchodcov sa neodvazim :grinning: .
4. apr 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@daducha ja pred sviatkami nikam nechodím len Ti "zlúštia" päty s vozíkom veď nevieš? Ich revírom je Kaufland ich tempo je vražedné :grinning:
4. apr 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok