• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. januára 2017 
@vecernicci dakujem moc, mam ju od KOvaca a nemal k nej ziadny popis a na etikete tiez nic moc.Ale kraaasne vonia ,som zvedava ako sa s nou robi ..
5. apr 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv ĎAkujem :slight_smile: teraz ešte nájsť takú čo sa hodí na 60 :grinning:
5. apr 2012 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h - táto je krásna, mušle, more a piesok... skúsiť tam zakomponovať palmu, prípadne lehátko, urobiť to decentne v jemných farbách, podľa mňa by to šlo :wink:
5. apr 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@janula.h - aj táto je super - balóny môžeš vynechať, nebude pôsobiť detsky :wink:
5. apr 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
babulky, robili ste uz niektora kabriolet? myslite, ze mi staci jeden plat na klasicky plech z 8 vajicok, prelozit ho na polovicu a 1x plnka s ananasom? bude to dostatocne vysoke?
5. apr 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumkacka1 já jsem nedělala, ale myslím, že ti bude asi jeden plát chybět. :unamused:
5. apr 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina a nemohla by si mi sem dat fotku toho tvojho?
prave, ze nechcu, aby bol velmi tazky, tak do 3 kg
5. apr 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa krasny je ten krtko :wink:
5. apr 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladydia krásnučká @lawli krásne dielka @lamps krásnučká torta @mia114 nádherné perníčky @katulkaaaaaa nádherný je ten krtko @yamahafazer nádherné a tá postavička v tom vajíčku je tak roztomilá @maya30 perfektná
5. apr 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, potrebovala by som od vas poradit, kedze mate vela skusenosti. Zostalo mi maslo s cukrom a omrvinkami, neodhadla som na obalenie torty pod potahovku. mozem ho dat do mraznicky a potom inokedy pouzit? dakujem za kazdu radu :slight_smile:
5. apr 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h mořské mám takovéhle.. palmy se už dají kdyžtak jen přidělat..
5. apr 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@margotka7 to víš, že můžeš, tomu se noc nestane :wink:
5. apr 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h a k 60 třeba něco takovýho.. jen změnit u některých kdyžtak barvu.. :wink:
5. apr 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte,potrebovala by som radu,ci neviete ako sa robi cukrovy sneh.dakujem
5. apr 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 dakujem, cesto mam od lusil toto
40 dkg HLM
14 dkg PC
10 dkg hery
2 vajíčka
2 PL medu
1 ČL sódy bicarbony
½ - 1 ČL perníkového korenia

Všetko dobre premiešame do hladkého cesta, necháme odstáť v chladničke na cca 1 hod. Potom vyvaľkáme na 3-5 mm. Rozohrejeme trúbu na 220 stupňov, po vložení pritiahneme na 200 stupňov a pečieme cca 5 min. Hneď po vytiahnutí potrieme rozšľahaným žĺtkom.

a hmotu tam prilepujem len vodou :wink: a pernicky su makke :wink:
5. apr 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. apr 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli ty máš vždy úžasné inšpirácie uložené :slight_smile:
5. apr 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci red velvet bez red farby :grinning: je v rúre, tak som zvedavá aká to bude čoko varianta. Teším sa. Inak som ho ochutnala za surova a super cesto :slight_smile:
5. apr 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mia114 velka vdaka dobra vila :grinning: :wink:
5. apr 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h já dělala tohle
5. apr 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@janula.h teď mě ještě napadlo že jsem vlastně letos jednu k 60 dělala taky :sweat_smile: :grinning: (ale ta už tady proběhla..)
5. apr 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@vlada111 tak jsem na to zvědavá, já ho budu péct v čoko a i světlé variantě zítra ráno, mně se líbí jaký je vláčný a jen ze dvou vajec

jinak děvčata už jsem definitivně skončila s perníkovými vejci, bolí mě záda, ale stihla jsem jich udělat 185 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@mia1111 ďakujem :slight_smile: mne sa tiež s tými loptami páči je v užšom výbere :slight_smile:
@peroli ďakujem :slight_smile: krásne sú len skôr asi pre chlapca ale hneď si ich ukladám sú nádherné :slight_smile:
@mia114 :slight_smile: ďakujem táto ma dostala :slight_smile:
@mmaammiinnaa krásna ďakujem rozhodnem sa

Babuľky ďakujem :slight_smile: a príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov želám prežite ich najlepšie ako môžete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. apr 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gumkacka1 já jsem právě nedělala, asi jsi špatně přečetla. Ale odhaduju podle jiných aut, co jsem už dělalal.
5. apr 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok