• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@akme mám z téhle stránky (2406) zkopírováno: 2 slahacky vyslahat do tuha, pridat tvaroh 500g taky ten nie hrudkovity!!!!, zmiesat a vysypat do toho dva pudingy crem ole vanilkove + kyslu smotanu (može, nemusí) cukor podla chuti.
5. apr 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 @vecernicci hodite mi prosim recept na ten red velvet, asi ste to tu uz pisali, ale nestiham to teraz citat dozadu :wink: dakujem
5. apr 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Danka - 15 ?? :grinning: :grinning: :grinning: Mi smiešno, ale ja ani jedno, len z kauflandu čokoládové :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas super, dakujem
5. apr 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 neviem nájsť ten receptík. Nehodíš ho sem ešte raz prosííííííííííííím. Ďakujem.
5. apr 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha uz je tu ďakujem
5. apr 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.tortyodmamy.sk/sites/tortyodmamy.sk/files/images/DSC_3293.JPG ahoj holky mam dotaz asi jsem uplne blaba ale nejak to nechapu jak to mam skladat vsechny obtacet kolem toho sneka ?DEKUJU ZA RADY!
5. apr 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A KAZDY TEN PASEK POTRIT MARMELADOU?
5. apr 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Děravou, zlato, děravou..:grinning: ALe ty jsi nezapomenutelná... :dizzy_face: :grinning: :confused:
5. apr 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli Dva z těch dortů pro inspiraci jsou moje.. díky.. :dizzy_face:
5. apr 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas :grinning: no ale sak ani jedno pre mna. to len kolegyne chceli 15 ale musim im to okresat sak musim este mame a svokre dat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zdenallicka ja som ich veru hned spoznala :wink:
5. apr 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 Téééda, to jsem nečekala..:slight_smile:

Berunky, příští týden se asi nevyspím..:frowning2: Na pondělí mám jeden dort a na sobotu 4..:stuck_out_tongue_closed_eyes: DO toho mám tři dvanáctihodinové služby... V neděli asi umřu..:frowning2:
5. apr 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja neeerva, ženy, že modelovať koňa :frowning2: :frowning2: aaach :frowning2: :frowning2:

@misa1982 no , dieťa moje, :grinning: :grinning: ako ti to vysvetlit :confused: das korpus ten spodny, pak chytis jeden pas cesta trebars ruzovy a zatocis ho do slimáka na pevno, tocis to na tom spodnom ceste potom chytis bledy pas cesta a pokracujes v toceni tam kde si prestala s ruzovym , prosto len stale tocis pas cesta okolo az ti vznikne taky slimak a ja som to potierala aj dzemom, kedze puncak je vlastne len dzem a zalievka
5. apr 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zdenallicka zlato , poslem ti maslo na topinky ???
5. apr 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela TOpinko a to se prokapává až pak, že? MOtám suché ty pásy jen potřené marmoškou, nebo ne? :confused:
5. apr 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela Radši hodně čokolády a kafe.. máš? :confused:
5. apr 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DEKUJI UZ NA TOM PRACUJU POCHOPILA JSEM ! JA JE TEDA MOTAM POTRENE MARMELADOU DOUFAM ZE TO DELA DOBRE A PAK TO MAM VPLANU PROLIT!
5. apr 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zdenallicka
@misa1982 jj , zalievka ide az na posledy , a baby treba dat bacha a nezatazit to naraz ako tam pise, to vam vsetko vytecie a ostane polovica !!! treba zaliat dat do chladnicky len tak, po trebars hodine niecim malo zatazit a postupne zataz pridavat, ked sa to zatazi cele naraz stava sa nestihne vsat do cesta a vytecie dole.

@zdenallicka čokosku mám :grinning: a aj suprove kafe :grinning: aj smotanu do kávičky :dizzy_face: :dizzy_face:
5. apr 2012 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela A přijedeš kdy? :wink:
5. apr 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela A chceš mi říct, že se to tam všechno vleze ta tekutina, jo? :confused:
5. apr 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, chcem poprosit o radu, chystam sa urobit tortu potahovanu s MMF, chcem robit ovecku zo znamej rozpravky - teda farbit budem len na zeleno travu a na cierno tvar a labky ovce, no docitala som sa, ze je problem s farbenim s gelovimi farbami - teda konkretne s ciernou, ze nechyti dobre. Nemate niektora skusenost ako dosiahnut fakt peknu ciernu? A este neviete poradit ako alebo cim sa da urobit kozusok ovecke? Vopred vdaka :slight_smile:
5. apr 2012 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka no mne sa nevliezlo , tiez to nechapem robila som tusin 5x puncovu vzdy mi zostalo a mokra bola az az , a ta prva mi teda hooodne vytiekla :frowning2:
topinka moja , ted lezem na vychod na západné krajiny este nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
5. apr 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Tak půlka by asi stačila, ne? :slight_smile:

Héééj a jaký západ, však já taky žiju na východě.. :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2012 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak udelam polovicni davku te zalevky a staci jenom rum voda cukr.,?
5. apr 2012 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka :slight_smile: aj od mizulienky je tam jedna a aj od lamps :slight_smile:
5. apr 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci no tak velvet išiel do koša. Všetko bolo podľa postupu, neviem ešte mi to neurobil žiaden korpus. Zostalo po hodine pečenia z neho tuhá nevzdušná hmota :angry: :angry: :angry:
5. apr 2012 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka môj išiel do koša. Neviem, kde som urobila chybu, ale ešte ani jeden korpus mi to neurobil doteraz. Nech žije velvet, zajtra ráno pečiem sacherový a budem sa dobre naháňať :angry:
5. apr 2012 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok