• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. októbra 2017 
@katulkaaaaaa to je krásne vajíčko :dizzy_face:
8. apr 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 no paráááda, ako všetky tvoje. Super čistunká prácička :slight_smile:
8. apr 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela to je sila, že? koľko je toriet a my sa inšpirujeme rovnakými v jeden deň :grinning:
8. apr 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
8. apr 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja robim punc rozvar trosku silnejsi, ale vsetkym chuti na jeden plech z 16 vajec. 1l vody, 70dky kr cukru dat zovriet, do tepleho dam kyselinu citronovu podla chuti a 2dcl rumu plus trosku cervenej f.
Polievam teplym, zatazujem az ked vychladne. Rozvar musi byt husty a nesie ho byt prilis vela inak pretecie.
8. apr 2012 o 13:55  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@brendda no já jsem od MB, ale na zakázku zatím nedělám, zatím pro rodinu a přátele, jsem v potahovkách spíš začátečník, kdyžtak písni do IP
8. apr 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 - ďakujem zlatík... ja keď vidím tú Tvoju rozkošnú ovečku (stále musím na ňu pozerať :sweat_smile: ), tak mi je strašne ľúto, že ja neviem takto pekne modelovať... ešteže existujú tie vykrajovačky, inak by som bola stratená :grinning: .
8. apr 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. apr 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 ty si číslo, veď papučky máš nádherné, čo vymýšľaš. Skús jednu postavičku a uvidíš ako ti to ide. ALebo radšej neskúšaj, pribudla by tu ďalšia postavičková konkurencia :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
veselé velikonoce a hlavně zdraví, lásku a pohodičku :wink: sice ne marcipánový, ale výbnorný. Kdyby někdo chtěl, můj rcpt zde:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=43685
8. apr 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@dadka212 krásna @ajka82 krásna tortička a vaša šikovná dcérka.
@vecernicci krásna
@katulkaaaaaa krásne zákusky aj vajíčko
@mia1111 tá je krásna
8. apr 2012 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bambula1307 pekné ich máte. :slight_smile:
8. apr 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@heni79 krásnučká tortička
@mariann2 krásnučké dielka
@alenv krásne muffinky. Tá sovička sa mi veľmi páči.
@mailli krásne a skoré uzdravenie dcérke
8. apr 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 prekrásna tortička
@artepf nádherné výtovry
@macicka84 krásna tortička
@dajna11 krásne dielka
8. apr 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ach , pridavam jednu rychlovku, ja toho mojho milujem !!! :angry: V pondelok sme mali ist blahozelat svokre, tak ja ze upecem mini torticku chcem si vyskusat nový kvietok, plnku aj korpus, on že oki ako chcem . A včera o 20 vecer mi vraví či už mám upecenu tu tortu na zajtra na obed :confused: :confused: :confused: :confused: skoro mi dúhofffky vypadli :confused: :confused: tak som rychlo piekla korpusy :angry: no ale nastvana som bola nič času som nemala :frowning2: :frowning2: kvety nevytvrdnuté, zázrak , že držali ako tak tvar , a ani som ich nestihla tolko kolko som chcela :angry: aach , no prosto moj je láska mojho života :grinning:
8. apr 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
@pristela Krásné!!! :dizzy_face:
8. apr 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 děkuju, malá už 3 noci skoro nespala, takže ani já... snad už to bude brzy dobré. ať je brzy dobře i u vás doma... :wink:
8. apr 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a posledne uz naozaj :grinning: marlenka moja prva ale neskutocne dobra,cela rodina sa oblizovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: robila som podla tohoto receptu...jaj to je ina mnamka
http://www.tortyodmamy.sk/zakusky/marlenka-bez-valkania
8. apr 2012 o 19:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@pristela - no zlatý, ten Tvoj manžel :sweat_smile: :slight_smile: . Ale tortička sa Ti podarila a kvietky máš neskutočne krásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@katulkaaaaaa - no musím ju už aj ja niekedy skúsiť... my marlenku zbožňujeme, teraz bola akcia v Bille, tak som "mala napečené" bez roboty :sweat_smile: :grinning: . Ale veru tá Tvoja vyzerá super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. apr 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela krásne kvietky :dizzy_face: :dizzy_face:
8. apr 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no krásne,ja keby som aj týžden ju robia by som neurobila takjú :grinning: :grinning:
8. apr 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 urcite vyskusaj je to rychlovka :slight_smile: salco som mala uz to karamelove takze som nevarila :slight_smile:
8. apr 2012 o 19:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
8. apr 2012 o 19:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no neklam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na rýchlovku to nevyzerá ani náhodou a to mramorovanie, hm, hm... :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela
Takto vyzerá tvoja torta, keď nemáš čas? :confused: :confused:
Keby som nepoznala tvoje diela, tak v údive poviem, ako vyzerajú tie, keď čas máš? Ale odpoveď poznám. :grinning: Ty skrátka odvedieš perfektný výkon aj s jednou rukou za chrbtom a s páskou cez jedno oko. :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
holky dělal jste někdo cake pops?
8. apr 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela krásně jsi to napsala a krásně jsi to upekla.. a ten květ uauuu
8. apr 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej , holky moooc dakujem!!! :dizzy_face:

Ale kdeze, je to vidieť, ze to bolo na rychlo, ani listocky nažilkovane , ani vytienovane a chcela som hortenziu taku obrovskuuu a nic. A to mramorovanie to som chcela vyskusat , uplne jednoduche a rychle, som to videla na Cake Boss , to robil Bady svojej zene na výrocie :sweat_smile:
a plnka teda cistý výmysel, ale bola mnamkova , takze hladam dalsiu novu plnku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Holciny uuuzasne torticky ste upiekliiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. apr 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Máslíčko, co to bylo za krémík?? :confused:
8. apr 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela prosím co dáváš pod dorty?
holky jak by jste udělali toto?? Punčovina??
8. apr 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok