• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
@vejula nádhera a všetko najlepšie drobčekovi:slight_smile:
@reruna krásne
@anibas kráse tortičky a Filipkovi skoré uzdravenie
@lifinka krásna
9. apr 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja možná záleží na tvarohu - já jsem dělala - 2 ušlehané smetany ke šlehání (měla jsem jen 30% a stačilo), do toho jsem zamíchala mletý cukr podle chuti, 2 tvarohy ve staniolu polotučné jemné, 2 pudinky bez vaření vanilkové Creme Olé dr. Oetker, jen ten prášek, ale můžeš dát i čokoládové. Bylo to tuhé tak, že to vůbec nešlo skoro namazat... jak holky radily přidala bych tam ještě tu 1 zakysanou smetanu a nenechala jsem to stát, hned jsem to mazala na ten korpus...
9. apr 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reruna hm, asi mam divny tvaroh:-8 Skusim to este znova niekedy:slight_smile: Dakujem za radu:slight_smile:!!
9. apr 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 dakujem :dizzy_face: aj za dominka :slight_smile:
9. apr 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas krásně jsi dort urobobila, člověk by nevěřil, že jsi neměla náladu?Moc hezký :slight_smile:
9. apr 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja a davas tam tie 2 crem ole pudingy? ked ich das to neexistuje aby si to mala riedke :confused:
9. apr 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas laryngitida je děsná, vím o čem mluvíš, syn na ni trpěl dosti, takže léky jsou stále po ruce :unamused: my celý den včera strávili na pohotovosti, Ivošek nemohl otevřít oči bolestí, jak ho bolela hlava a celé čelo nemohl nic a od sobotní půlnoci 39-40 teploty, no tak se muselo jet 2x na pohotovost večer na ORL vrátili jsme se po 22h a to i s malým Matyáškem...prostě do dneška mu teploty neklesaly po sirupech, no má zánět dutin oboustranný takže má ABT, a před 14dny jedny ABT dobral
:zipper_mouth: jsem z toho namrtvici od toho ledna je toho už dosti...
9. apr 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky prosila bych na dort forma srdce, ořechový korpus, máte některá recept, co naskočí?děkujíííí :slight_smile:
9. apr 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka ja som robila prave teraz tento a bol krasne vysoky,pouzivam L-kove vajcia ,este som pridala polku prasku do peciva http://www.tortyodmamy.sk/content/orechova-torta
9. apr 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face: a práve tá pani čo brala túto krstinovú tortu vravela, že jej dcéra do 15 rokov pravidelné laryng. - takže ma potešila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: @lifinka ufff - to tu verím ked nemôžeš vlastnému dieťaťu pomôcť :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. apr 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna krásny zákusok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. apr 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas do 15let bože to snad nééé...prý by kolem 7let měla ustoupit, že ty cesty jsou už rozšířené...kolik má ten tvůj roků?
9. apr 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha děkuji a prosím tě, jaké se hodí ke očech. korpusu krémy???Jaké jsi dělala ty?Mám na 4.5. zakázku je to srdce a pro pána vůbec nevím, jak to nazdobit?
9. apr 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela moja, ja som tam davala stuzovac slahacky,lebo som mala recept s tym. Alr musim to skusit s ole pudingom!
9. apr 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lifinka aj ja robím ten čo dala daducha link :wink: a krém no buď ten orechový alebo čokoládový...aspoň mne sa to spolu hodí :slight_smile:
9. apr 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 prosím ťa ako sa robí tá burizonova hmota? potrebujem niečo lahučké budem robiť vežu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ta laryngitida je blba:frowning2: my sme to mali pra razy minuly rok. Ale nobj sa, je nebezpecna hlavne v nizkom veku deti , vtedy maju este dychaciu trubicu velmi uzku a hrozi zadusenie. Potom, ked podrastu je to uz leosie, len treba byt opatrni a mat radsej dom vzdy Prednison, ak by sa zacal dusit - rychlo podat a je. Ale to uz asi mas.
9. apr 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 četla jsem v tom linku, že dělá ještě nádivku z ořechů....a není to pak sám ořech?
9. apr 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja fíhááááááááááááááá to je nádherný dort! :confused: :sunglasses:
9. apr 2012 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lifinka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dakujem!
9. apr 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jééé, to je hezký ten korpus šachovnice, máš odkaz?
9. apr 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka nám to tak chutí...dávam džem a ten to oživí :slight_smile:
9. apr 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja ahaaaaaaaaaa :grinning:

@lifinka nemám , ja to robila len tak , je to jednoduhe to len vyrezes kruhy do korpusu a farebne prekladas, som to aj fotla :
9. apr 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@pristela to je super díky za tip, se těším to musím vyzkoušet!
9. apr 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela tak to šachovnicovanie aj ja vyskúšam asi tento víkend :grinning:
9. apr 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky prosím máte uložené nějaké opravdu pěkné růžovoučné princeznovské dortíky?
9. apr 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka Filip má 2,5 r. , najstaršia 15, a prostredná skoro 7 :wink:
9. apr 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babenky cafte nieje v mojich silach vas docitat sme boli rozlietani cele sviatky. Pridavam torticky a medovnicky
9. apr 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
9. apr 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
a medovnicky
9. apr 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok