• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

8. decembra 2017 
@dajna11 nádhezná vazba květiny!!! prosím tě se tu s mamkou rozplýváme nad těmi růžemi, jsou jako živé, máš postup na takéto?

prosím máte uložené dárkové dorty s mašlí???Děkuji moc
10. apr 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky nemáte náhodou nejaké inšpirácie, tipy na 2 poschodové torty....idem robiť kamoške do práce a všetko nechala na mňa, len tam mám urobiť pár miniaturiek, ako paragraf, list papiera atď...ide o právnickú firmu díííík
10. apr 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka jeeej dakujem :grinning: :grinning: nemám postup a ani vykrajovačku,pozerala som niečo na nete nejaké postuy ale viacmenej som skušala sama....z guličky hmoty ktorú som roztlačila som robia lupienky a lepila okolo stredu ktorý bola taká slzička z hmoty.
10. apr 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 a to je naa modelovanie hmota?ako sa s tým robí?
10. apr 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha akože ti sadá Smartflex ??? do všetkých postavičiek dávam špáratko :wink: :wink:
10. apr 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. apr 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dajna11 ty si dora, veď tá tvoja kompoška je super, ja takú veru nemám :wink: . Robím preto tak málo, lebo odmietam zákazky, robím len pre rodinu a super kamošky, tým len za náklady a bez predlohy od nich, musia to nechať na mňa, inak nerobím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. apr 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha aha, to je super. Pozerala som cenu u Kováča, nie je to také hrozné. Ale skôr mi vadí to 5kg balenie. Majú niekde aj menšie? Stačilo by mi aj 1kg. Ale teraz mi napadlo, a keby sme si ju rozdelili?
10. apr 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ty robíš kvety z WI, máš môj ďalší obdiv :confounded:
10. apr 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja robím zo Smartflex velvet. Nie som spokojná, lebo keď vymodelujem hlavu, musí mať tvar tip top, a keď sa mi pohne o pár mm, som z toho na nervy. A všetko musím mať hladké, bez capkou a čiar, tak robím časti osobitne a schne mi to dva dni na vate, polohujem to a hladím a potom dám dokopy. Asi som šľahnutá, ale inak by som nebola spokojná :grinning: :grinning: :grinning:
10. apr 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dajna11 myslíš ten Satin Ice alebo tú burizónovú?
10. apr 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby idem si po radu svagor ma 30tku sobotu mam piect tortu aj zakusky.....prosim nemate nejaky fakt overeny recept na veterniky?taky ze nech som hviezda? :grinning:
10. apr 2012 o 17:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, dá se někde sehnat už udělaná figurka dinosaura na dort??? Nějak na nějaký pěkný nemůžu natrefit, jen na jedlý papír
10. apr 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 tú burizonovu,už som sa ťa pýtala čo to je.....teraz som kukala ten link a tak nejako nechápemn,ked je to na tvorbu postáv a pod.nieje to hrbolaté?ked su tam burizony.prečo že mám tvoj obdiv ked robím z WI?robila som zo smartflexu ale teraz z WI....ved preto píšem že robíš málo toriet ale všetky su tak krásne,hladučké,bez chybičky.....akoby si trenovala a a robila dlhooooooo.....lebo ja ked kuknem tie moje začiatky.......des a hroza.....tweraz je to o trošku lepšie :grinning: :grinning:
10. apr 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 děkujííí
10. apr 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 Ježiši...Tie kvietky sú nádherné...Ako živé..Krása :wink: Klobúk dole :astonished:
10. apr 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka nemas za co ak pomohlo rado sa stalo :slight_smile:
@johnatanka tu sa da , ze ti vyrobia aj podla tvojho zelania :slight_smile:
http://www.natortu.sk/1.narodeniny/
10. apr 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky, tak jsem zkusila prvně drátkování konvalinky, hodně rychle jsem skončila :confounded: udělala jsem drátky a pak kytičky a jak jsem je dávala na ty konce drátků, tak se tam udělala díra a konvalinky spadla :pensive: , ty drátky menší jsou až do konce zabalené do pásky? udělala jsem tam sehlý drátek, ale i přes to to spadlo?
Jak to děláte vy?
10. apr 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka a jak tlustý drátek máš???
10. apr 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ja som u kováča pozerala a tu Satin ice gum pastu nemal, už má? ja som kupovala tu http://www.pravacokolada.sk/sk/potahovacie-modelovacie-hmoty-a-ine/885-satin-ice-gum-pasta-hotova-1kg.html , ale už ju tiež vypredali :frowning2: som zvedavá, ako mi to s ňou pojde
10. apr 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 juuuuuu dakujem,ani nevieš ako ma to teší :grinning:
10. apr 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no jeden byl ten hlavní 1,1mm a boční 0,6mm a páskou jsem to omotávala a tím to bylo taky silnější, podle návodu v knížce to bylo napřed udělat stonky a pak na to kvítka, víš...ale jinde jsem si všimla, že to nechají uschnout na drátku a pak dají pásku???
10. apr 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 tiez ma veru zaujma ta burizonova hmota nepostrehla som recept
10. apr 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile: chcem sa poradit,ako sa farbi marcipan? :stuck_out_tongue_closed_eyes: chcela by som takuto nejaku tortu na promocie :slight_smile: musi byt na nej sova :dizzy_face: aj ked by mala byt hnedahttp://baabaabeep.wordpress.com/2010/02/17/graduation-owl-cake/ ako ale zafarbim klasicky marcipan?vopred diky :wink:
10. apr 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariynka marcipán zafarbíš práškovými farbami, tie sa dajú kúpiť v drogérii alebo gélovými dá sa objednať z netu :wink:
10. apr 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. apr 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 a odkial zvyknete objednavat? :wink: praskove maju len cervenu,zltu,zelenu-na ine som nenatrafila :unamused:
10. apr 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariynka ja objednávam čo som ti dala vyššie link alebo ešte tuto http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/eshop/3-1-POTRAVINARSKE-FARBY
10. apr 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 dakujem krasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. apr 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok