• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

hejdi ja som slepa, ani som nezbadala hned to tvoje krasne faro, pekne, podarilo sa ti :wink:
zuzanka, pozri na www.tortyodmamy.sk tam je mapa cukrariek a podla toho si vyber kto je k tebe najblizsie, zaroven si pozri album dotycnej, ci sa ti jej torty pacia
23. apr 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....no, Vcielka Maja je hotova....uffff, teda vam poviem, som si vydychla, bola to riadna fuska :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Za chvilku dam foto..som zvedava na vase nazory :sweat_smile: :sweat_smile: . Druhykrat som sa usvedcila, ze so zltou hmotou sa mi zle pracuje, nechapem preco :confused: :confused: :confused:
Inac ja som tiez fialovu farbu robila s gelovkou a pridala trosku cervenej praskovej, inu som nemala :grinning: , ale vysledna fialova sa mi pacila
23. apr 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den,omlouvam se ze vam sem lezu ale zaujaly me vase dorty a chci se zeptat jak to delate s tim marcipanem ze ten dort potahnete cely?a mate nejaky recept na marcipan?a musim mit nejake specialni pomucky kdyz bych chtela udelat takovy dort dekuji a doufam ze nevadi ze sem lezu :confused: :confused: :confused: Míša
23. apr 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tady jste asi same profesionalky ne?
23. apr 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misa, ved toto je verejne forum, kludne sa pytaj :wink: :wink: .
Recept na marcipan falosny je hned na prvej strane, treba prestudovat. Specialne pomocky...na samotne potiahnutie nepotrebujes, potom jedine na zdobenie kostice, vykrajovatka, farby.....
No a same profesionalky ani zdaleka nie, ja som napriklad robila teraz svoju stvrtu tortu... a stale sa mam co ucit :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Misa...neomluvaj sa...tu je vitana kadza zienka... Ja sa tiez stale ucim.aj ked som uz urobila asi 137 marcipanovych tort... :slight_smile:
23. apr 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hned kouknu na ten recept dekuju....ja chci taky zkusit s dortama a jak to potahujete tim marcipanem me se to strasne libi a pomucky na zdobeni toho marcipanu ty si asi objednat na internetu ze a barvy praskove nebo jake?ste hodne :dizzy_face: :dizzy_face:
23. apr 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali, ty si nejaka carodejnica v utajeni ...ako si toto dokazala?????? :confused: :confused: :confused: :confused: Torty su uuuuuzstne....neskutocne....velmi pekneeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ako si spravila na tom madagaskare tu modru oblohu? :confused:
23. apr 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky ja jsem tam ten recept na ten marcipan mnenasla.....asi spatne vidim ci co! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. apr 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika nikamyslis tu farbu,alebo tvar? Je to oval-najvacsi prerezany napolovicu ,naplneny a potom potiahnute modrou,do bledej som pridala trochu farby gelovky a len tak vseliako premiesala aby tam vzniklo take duhovanie....Dakujem,nie som carodejnica... :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misa, najlepsie z internetu, len ceske stranky nemam zmapovane.... Farby su najlepsie gelove, ale myslim, ze pre zaciatok staci uplne praskova :wink:, mne sa docela dobre robi s praskovymi...tak ale ja som zase tych torticiek moc nespravila..tak ja by som vlastne ani nemala moc radit :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali už ti nebudem ani písať,že perfektné.Prepracované no darmo.Kto to umý ten to umý.A kto to neumí ať čumí.
:grinning: :grinning: Vidieť,že si profesionál. :wink: No ja som zvedavá ako dopadnú moje cici.Ja sa teším,že mám jednu tortu na víkend a ty sa tešíš,že si dokončila 6-tu :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali a tá kitty je len z mmf?Vyrobena?Chcela by som ju skúsiť malej na narodky.A tie odtlačky kitty máš odkial. :confused:
23. apr 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika každá máme dáku radu.No ja som robila aj s práškovými a by som povedala,že gelovky sa lepšie rozpúšťajú. :wink:
23. apr 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzana si daj www.tortyodmamy a tam na mape nájdeš podla kraja cukrárky. :wink:
23. apr 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika- výbornééééé - veľmi pekná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
predpokladám, že Vilko má prekryté čierne pruhy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Ani :slight_smile: ...som rada, ze sa paci..aj ked sa mi teda voobec nedarilo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
No a paradox je, ze Vilkovi sa mi podarili krajsie pruhy...ale som schovala pod list velke brucho, nepacilo sa mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika dekuji moc :slight_smile: :slight_smile:
23. apr 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali šikulka si o tom niet pochýb :slight_smile:
Nika aj tebe sa vydarila... je veľmi milá

ja som robila včera túto:
http://www.tortyodmamy.sk/?q=sportove/nasim-skvelym-hokejbalistom-hancop-mode

a dnes ešte na večer dorobím hlavu spidermana, tak potom to hodím na TOM a aj sem :grinning:
23. apr 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka,no nie,Kitty je z puncoviny a potiahnuta hmotou.Takto sa da cela spapat. :grinning: Dakujem..idem este na to ferari a ten poschodovy oval..Otlacky som kupila v draciku...su to vytlacky normalne take razitka.gumovy vzor a drevenne su...take kocky...ale ja ich pouzivam len na pecenie... :grinning: Dakujem.
23. apr 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mam hotovu svoju prvu potahovanu... chce to veeela praxe v modelovani :grinning: jedine co sa mi nedarilo je to,ze som to MMF nevedela na spodu torty ukoncit, nechce mi to tam nejak drzat, odstava mi to.. mozno tam bolo malo dzemu :confused:
23. apr 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika nika,ta vcielka Maja a Vilko su zlatí...kranse !
Petaba a aj tvopja torticka je super....ste sikulky! :slight_smile: :slight_smile:
23. apr 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, krásné téma :slight_smile:
Já taky hrozně ráda peču dorty, jenže moc příležitosti nemám, někdy si i vymýšlím důvody, abych mohla tvořit...
Taky se musím pochlubit mými výtvory:
23. apr 2010 o 17:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda holky, ako to robite, ze su tie torty dokonale hladke :frowning2: ja som krem uhladzala vcera pol hodinu, torta totalne stuhnuta, ale aj tak to nie je take dokonale hladke :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a ako na bublinky v potahu? nikdy sa mi nepodari MMF rozvalat na prvy sup a potom sa mi tvoria vzduchove bublinky v nom
23. apr 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anoli naadherne torticky mas.... a tie ruze su dokonale :slight_smile:

sisa preto treba hrubsi potah aby sa pripadne nedokonalosti stratili :wink:

ja peciem az na buduci vikend tu puncovu,tak sa tesim...
23. apr 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinex, ja davam na moj vkus az moc hruby potah :confounded: potom to len vsetci odkladaju bokom. pri 3D torte som ho mala miestami az centimetrovy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mne vcera nevysla plnka - robila som 3,5 kila, takze ako som predpokladala, vrchnu cast nemam pekne uhladenu kremom, tak je to vsetko vidiet :cry: :cry: :cry:
23. apr 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, centimetrovy??? to si kolko cukrikov a cukru minula?
23. apr 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok