• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@iwulka23 waaaaaaaaaaaaw...jehoooo tak to umrem hned medzi dverami.. :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timonko tak to je úplne perfektné !! :slight_smile:
13. apr 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kinkinga ale fakt..slubujem..že ked prídeš tak ti urobím lentilkovu tortu..ale musíš prísť so sárinkou :slight_smile:
13. apr 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah ďakujem :grinning: ... aj netradičné tortičky sú super
13. apr 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwulka23 no ja dojdem som uz aj mamine hovorila,ze musim ist k tebe:slight_smile:)) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jinak holky jak tady řešíte ty váhy dortů, tak docela koukám, jak se to hodně liší, třeba nechápu, že @lifinka má 23 cm průměr korpus 2 x promazaný krémem kolem 4 kg, to se mi teda ještě nepovedlo, i když mám tvarohový krém s ovocem a marmeládou a ten je těžký :confused: Tenhle průměr mám většinou 2,5 kg, maximálně do 3,5 kg a to jen, když jsem na něm měla hodně postaviček a tím váha narostla :sweat_smile: .
A teď řeším, kolik bude vážit čtyřpatrový svatební, co budu dělat v červnu, plánuju korpusy: 30x30, 25x25, 20x20 a 15x15 a orientačně jsem řekla, že cca 10 kg, tj. 2000,-. Myslíte, že je to blbost a mám to přehodnotit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ?
Díky za rady :wink: .
13. apr 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 WAUUUUU je bombasticka!!!!!!! , tak elegantna, romanticka.......ukladaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. apr 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timonko waw perfektná! :astonished:
13. apr 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky,
velmi rada sem nakukam, robite uzasne torty, tie kvety na nich, wau. ja robim len pre rodinu zatial, pre deticky na narodeniny a tak.
chcem sa vas opytat aku plnku by ste dali do orechoveho korpusu? orechovu? velmi dakujem za tipy. v sobotu idem ma moj malicky 3 rocky, tak to bude mickey korpus vanilkovy s jogurtovou plnkou a malinami, a co si myslite ak by som urobila poschodovu schwarwaldsku na spodok a orechovu na vrch? moze byt?
dakujem
13. apr 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 juuuuu no tak super,na tvoju kritiku som už čakala že čo povieš :grinning: :grinning: :grinning: tak dííííík :grinning:
13. apr 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
BABY konecne som vas docitala. Maly mi teraz na vecer dostal horucky , tak som uz zvedava na tu,, krasnu´´ noc. Ale torticky som olajkovala. Nadherne ste ich urobili. A tie vsetky svadobne su skvostne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. apr 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul po mně k ořechovému korpusu dost často chtějí karamelový krém
13. apr 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 bobek malý :cry:
13. apr 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 ved som ti pisala, ze urcite taky skvost vytvoris, ktory si urcite bez opytania ulozim. Romantika puuuuur. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: S tymi krasnymi kvietkymi sa ti ani nic ineho nemohlo podarit.
13. apr 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 juj len mám obavy aby vydržala a držala tvar do zajtra lebo to bude pruuuser :grinning:
13. apr 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no a prave mi zaspal na rukach :frowning2: , tak sa bojim , co i len pohnut.Dnes rano a nic doobeda trosku soplik a vecer uz horucka. :confounded:
13. apr 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 drzim palceky aj tie na nohach :wink: :wink: , nech drzi!!!! lebo je fakt prekrasna :dizzy_face: :dizzy_face:
13. apr 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 no dakujem,aj tetula sa velmi tešila..mala som ju dlho vonku ako som ju zdobila tak v chladničke snád a dúfam že riadne stuhne.
13. apr 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky nemáte někdo uložené nějaké sourozenecké dorty? já to na netu nikde nemůžu najít pro inspiraci.. má to být mořská tématicka a žralok a teleblbís.. tak to je smrtelkná kombinace :grinning: :grinning:
13. apr 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv Jedině najít každé téma zvlášť a pak to vecpat na jeden dort, prostě ho barevně rozpůlit :wink:
13. apr 2012 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no já spíš chtěla vidět i různé nápady jak udělat sourozeneckej..ale nemůžu to najít právě. to já bych ho asi rozpůlila uplně.. já fakt nevím :grinning: jo a nafotila jsem kolik je té hmoty po zadělání pokud by jsi měla zájem to vidět můžu ti sem dát fotku
13. apr 2012 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf ďakujem :slight_smile:
13. apr 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv to je teda zadání, já bych uvítala, kdyby se ten žralok ty teleblbísky (fakt je nemusím) jakože chystal zbaštit, ale to by se dětem nelíbilo, taková kruťárna :grinning: :grinning: :grinning: ....jinak bych to asi taky rozpůlila, co udělat dvě takový ty slzy, jako je jing a jang a dát je na podnos sice s mezerou, ale aby to vytvořilo kulatej...to mi fakt nejde vůbec dohromady
13. apr 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam moje dielo... rezy piekla mamina, aj ukladala, ja som len tortu poslala... :wink: nie je to teda ziadna standardna svadobna torta,ale ako inspiracia je to fajn... (samo ze to nie je "hlavna" svadobna torta.. :wink: )
13. apr 2012 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@mates22 :grinning: no neboj mě by se taky líbilo jak by je papal:grinning: la je to pro malý chlapečky:grinning: no nebo udělám dva malý to je taky možnost.
holky jdou vám ukládat otky z flickru?
13. apr 2012 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ještě prosím máte někdo odkaz na postup opravdu pěkného medvídka? Ne z dortmanie? Díky moc moc..
13. apr 2012 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky prosím vás dá sa mmf zafarbiť na čierno?? chce robiť mickey mousa ...
13. apr 2012 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h :grinning: :grinning: :grinning: možno už zajtra dám foto
13. apr 2012 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yokralovnayo hmota nie rozpadne sa -len maľovať po povrchu na sivo nafarbenú MMF :wink:
13. apr 2012 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yokralovnayo já ji barvila rozmačkaným živočišným uhlím rozmíchaným v trošce vody a byla z toho krásná černá
13. apr 2012 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok