Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

janula.h
13. apr 2012

@anibas budem túžobne očakávať 🙂 jeej a tu je nejaký ohňostrooooj 😀 niekde je žúrka a ja som tuuu??? sakraa 😀 😀 😀

anibas
13. apr 2012

@janula.h si počula teraz rachotiť ??? niekde vonku ???

yokralovnayo
13. apr 2012

@lencza
@anibas ďakujem 😉

alenv
13. apr 2012

holky jak by jste udělali tento písek http://www.flickr.com/photos/25863947@N05/25452...

lienika
13. apr 2012

práve dokončená pre krstniatko k 13. narodeninám 🙂

lucula73
13. apr 2012

@zuziq ahoj,neviem či ti niekto odpovedal,ale ja dávam na jedno salko minimálne jedno celé maslo,najjčastejšie až 1,5 🙂
moja dnešná tortička 🙂

yokralovnayo
13. apr 2012

@anibas pozerám práve postupy na mickey mousa a neviem či si na to trúfam 😝
asi objednám malej na tortu jedlý papier .. ale píšu tam že nemože prísť do kontaktu s vodou ani s plnkou..
ake s tým máte skúsenosti? neláme sa papier pri krájaní torty?? ja som ho jedla naposledy ako dieta 😀

vlada111
13. apr 2012

@dajna11 fakt sa ti super podarila 🙂

vlada111
13. apr 2012

@lucinka lahodná tortička, veľmi pekne skombinovaná. 🙂

yokralovnayo
13. apr 2012

kráááásne 🙂

gagarinka
13. apr 2012

Ahojte, ešte je teplá 🙂 Proporcie sú katastrofálne, to keby videl nejaký zoológ, tak si pomyslí, že som vynašla nový živočíšny druh, ale kašľať na to, deťom je to aj tak jedno 😉
Zajtra máme oslavu s kamošmi, tak som to robila pre ich malú oslávenkyňu

A idem si poslintať nad vašimi tortami, dnes som sa naliala kávou, tak asi tak skoro nezaspím 😅

mariann2
13. apr 2012

@alenv trstinový cukor 😉

dada2007
14. apr 2012

@alenv ...ten piesok by som spravila hnedým cukrom.......ja som to tak tiež robila 😉

katmi
14. apr 2012

@lawli cim vystuzujete tortu? ak vystuzujete 🙂 dakujem

dajna11
14. apr 2012

dakujem vá m kočky za lajky,moc sa im teším... 😀

janula.h
14. apr 2012

@anibas áno počula aj videla to u vás bolo?? 😝

zdenallicka
14. apr 2012

@alenv Nadrtila bych si piškoty nebo nějaké sušenky..🙂

jakelina
14. apr 2012

@alenv fotečku marcipánu pošli, děkuju. 😉

vecernicci
14. apr 2012

@zuul já dávám karamelovou nebo čokoládovou 😉

vecernicci
14. apr 2012

@alenv podle mně je to třtinový cukr, vypadá úplně jako písek, včera jsem si ho koupila 😉

abriela
14. apr 2012

@gagarinka torta je krasna. Ukladam si ju 😉

zdenallicka
14. apr 2012

Ahoj, tak vám sem hodím pár dortů..🙂 Jeden jsem si klasicky zapomněla vyfotit..😝 Ten bišonek není bišonek, ale je to bílý pes, takže zadání neteřinky splněno..😀

abriela
14. apr 2012

@lenocka23 skvely napad s tymi zakuskami. Mamina je sikovna 😉

larah
14. apr 2012

@gagarinka milučké, presne pre také dieta 🙂
@lienika pekná motorka
@lucula73 krásna tortička

alenv
14. apr 2012

@zdenallicka n o jooo díky😀
@vecernicci já ho právě domá mám a je víc takovej hrubší

yamahafazer
14. apr 2012

ahojte
citam vas vobec uz nestiham,ale aspon torty som popozerala dufam,ze vsetky a su nadherne vsetky a pridavam moje dnesne

ajka82
14. apr 2012

tak tu je dnesna, chceli podla torty co mi poslali

ajka82
14. apr 2012

🙄 neviem preco mi foto takto nacitava stale nalezato ked fotim na vysku, v pocitaci su ok 😒
inak baby, je to normalne, ze ked mam otlaceny vzor na potahovke, tak sa to horsie uhladzuje na spodku? som mala s tym trosku problem 😖 ale hadam im nebude vadit

jakelina
14. apr 2012

@zdenallicka jsou nádherné 😉
@yamahafazer super
@ajka82 krása

adka_praha
14. apr 2012

ahojte...
minule som sa pytala, ci nemate tip, co s nugatom, nejaky krem alebo nieco... ale bud nikto nevie, alebo ste si ma nevsimli... 🙂
pridavam moju dnesnu doobednu, idem si este hlavu umyt, pockam, kym si pani po nu pride a prasim ku svokre za malou a mm... 🙂