• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@adka_praha Asi ziadna nema z nas taky recept, ale neviem kdo tu daval recept na krem s ladovych gastanou, tak by si mohla miesto nich dat do toho kremu nugat.....nie? To by mohlo byt podobne.... :slight_smile: :wink:
14. apr 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 no veru to neni zly napad... :slight_smile: idem nieco pohladat... dakujem... :dizzy_face:
14. apr 2012 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci mala by som otazocku na tetu vsevedku..... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ked do tej marcipanovej vlastnorucne vyrobenej barbie formicky natlacis tu hmotu...predpokladam ze medzi formickou a hmotou das potrav. foliu , tak to das potom cele na chvilu aj do mraznicky , ci ako, aby ti to ztvrdlo ? :confused:
14. apr 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 já ti dám tetku :grinning: :grinning: ne nedávám folii, jde to krásně ven, ani to nedávám do mrazáku, normálně mi to jde ven, ale můžeš to tam na chvíli šupnout, půjde to asi ještě líp :wink:
14. apr 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. apr 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuziq
Mne tak minule tiež "tiekol", nedalo sa to natierať, vytekal bokmi. Tak som ho šupla do chladničky asi na pol hodinu a plnila potom a už to bolo super. Ale mala som celé maslo.
14. apr 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte babulky, týždeň som tu nebola a vy ste toho toľko popísali, zase budem mať čo čítať, len či sa mi podarí vás dočítať :slight_smile: Pridávam svoje tohto týždňové a idem sa pokochať vašimi tortičkami. :slight_smile:
14. apr 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
tak micky..............pristeline bubny dokončenééééééééééé...................ako viete, ona si šunky vyvaluje niekde v Polsku :grinning: :grinning: :grinning: ......a mne jej manžel doniesol upečenú, naplnenú a potiahnutú tortu................takže sme s manželom makali na bubnooooooooooch.........dali zabrať :-P .......nie sú NAJ......ale snád budú kočky spokojné......

paaaaaaačko............a tortičky krásne ste dali......páčitkujem ako divá :sweat_smile: a zároven dík za lajky čo ste dali mojej včerajšej :wink:
14. apr 2012 o 15:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
@dada2007 veď tie bubny sú vymakané.....super :slight_smile:
14. apr 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babulky nestiham vas citat,a le vsetky torty nadherne ;-\0
baby ako by ste robili taku tu pootvorenu darcekovu krabicu?
14. apr 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte je tu nejaka mamina z okolia Stropkov-Svidnik ktora by nam upiekla tortičku k narodeninam na druhy tyzden ?????????????????????????????? sme uz zufali nikto nema cas :unamused:
14. apr 2012 o 16:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 nádherné a čo ste mali s Pristelou akú spoluprácu ?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. apr 2012 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
konečne trošku času..idem popozerať vaše tortičky :slight_smile:..a pridám Vám tu moje muffiny čo som robila synovy na otvorenie výstavy vátvarného odboru zo ZUŠ cez týždeň a moju prvú krstinovú tortičku..oproti tým vyšim čo som tu videla nič moc ale ja sa z nej teším :slight_smile:
14. apr 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@zuzana124 peknučké všetky
@dada2007 super bubny....a to Pristelin manžel pečie torty aj poťahuje? no tá sa má :slight_smile:
14. apr 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja koníková pre tetu
14. apr 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@katmi vystužujem iba svadobné ,aby v prípade tepla na svadbe sa neprepadlo poschodie... a čím ? slámkami :wink:
14. apr 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli to fakt??? :fearful: no ja co som robila tu ovecku teraz naposledy, tak som si vsimla,ked sme odchadzali z navstevy, ze trosku prepadol spodny diel... potom som sa pytala na to na inom fore kociek a ze som mala vystuzit.. no len to som ja vobec nevedela... som myslela, ze to udrzi.. no nic.. na buduce budem vediet :slight_smile: a ako to vystuzis? len napichas slamky tam,kde pokladas vrchny diel???
14. apr 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katmi Ano napichám slamky do spodného dielu ,tak aby ich vrchný zakryl a pod vrchný dám obalený kartón... :slight_smile: teda na tom kartóne už to poschodie plním a poťahujem...
14. apr 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli ano ano.. obaleny karton som mala aj ja...len tu vystuhu som nedala.. som myslela, ze to vydrzi.. uz budem vediet.. dakujem! :slight_smile:
14. apr 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem nakonec udelala tomu kamaradcinemu M prsa - jeji prani :wink:
14. apr 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@dada2007 Tak ta je super :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. apr 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pekný deň žienky - poslušne hlásim, že posledná torta opustila chladničku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Minitortičky robili dievčatá keď čakali na obed :grinning: :grinning:
14. apr 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@anibas Sabi ja odpadnem ako bravurne si to zvladla, nadherne vsetky, uplne dokonale :wink: si fakt neuveritelna :wink:
14. apr 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas klobuk dole-paráda :slight_smile:
14. apr 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 prosím tě ten polštář to máš fotmu nebo vyřezáváš
14. apr 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky, je tu niektorá šikovná mamina z Martina, ktorá by nám upiekla tortičku na krštiny???
14. apr 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv skušala som tu tavnu pištol, vytlačila som si hlavu od barbiny,no to je uplna paráda :slight_smile: musím vyčmuchať nejaké blbotinky , čo sa dá pootláčať a narobiť si formičky
14. apr 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas Velmi krasne torticky. Ten krtkovy 2D si robila trosku vypukle tie postavicky, no super napad. Vyzera to fantasticky. A vobec vsetky su mooooc krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. apr 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas paradne! a ta krtkova je na zozratie :dizzy_face: nie len doslova,ale aj pre oko :grinning: :wink:
14. apr 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana124 krásne
@dada2007 nádherná
@anibas nádherné torty a šikovné dcérky
@macicka84 parádne
@ladydia krásny koník
@zklimekova nádherné tortičky
14. apr 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok