• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@bambula1307 ja som ostala v takom soku, ze som ani zahapkat nevedela, len som zirala v nemom uzase... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vtedy som jej robila tuto... chcela cokoladovu... nabuduce vezmem zalohu a napcham jej tam parky, aby si nahodou nestazovala... este som zvedava, ake "mudrosti" bude trusit na tuto druhu tortu- kitty... :rolling_eyes:
15. apr 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@janula.h otrasne sa s nou robi, resp to asi neviem...
@zuziq zak s tym som sa este netretla, mne netecie nikdy, ved je riadne huste... gratulujem k tehulkovaniu :slight_smile:
15. apr 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adka_praha... hehe som sa pobavila na tych parkoch. :grinning: Ale ved torticka pekna :grinning: jemna :grinning: :grinning: . Asi sa jej zdalo moc cokolady vo vnutri....ale co my mlsne huby by sme za taku dobru cokoladovu dali :grinning: :sunglasses: ..by som bola rada, ze si nesetrila :grinning: :grinning: :grinning: .
Nabuduce ked bude pindat, sa je opytaj preco prisla znova ked nebola spokojna :sunglasses: .

Teraz kukam, ze si v ocakavani, gratulujem a drzim palce. Ja mam tiez doma 2 mesacne zlaticko :grinning: ..uz sa rehoce tak si to uzivam :grinning: :grinning:
15. apr 2012 o 13:08  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 dakujem... :grinning: jej ze rehoce, aaaa, tesim tesim... :grinning: :dizzy_face:
ona ta zenska ma pocit, ze musi vsetko zkritizovat, lebo vsetko vie najlepsie... inak na vyzor nic zle nevravela, len strasny problem, ze proste chce cokoladovu tortu a ja som jej ju spravila... ale veru ak bude mat nabuduce zas nejaky blby kec, spytam sa jej, potom napisem, co povedala... :sweat_smile:
15. apr 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ake krasne torticky ste pridali, len tu sedim ani sa mi neda ist prec,
15. apr 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky neviete kde sa daju zohnat tie cokoladove dukatiky do truhlice??
15. apr 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridávam svoj tortový víkend :slight_smile: jednu sem nedám nehodí sa :wink:
15. apr 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@miciatko ja som ich videla v tescu :wink: a aj v bille ich mavaju, aj v lidli..ale to boli eura a centy, nie len dukatiky... :unamused:
ale v tescu som videla minuly tyzden dukatiky :wink:
15. apr 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 Dani chces povedat, ze si tieto urobila za tento jediny vikend???????? no ja pri vas chytam komplexy, to ako zvladnete superzeny :confused: :confused: :confused:
15. apr 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 no daj pokoj, stacia mi dve ratolesti, uz teraz neviem,co skor :confused: diky :slight_smile:
15. apr 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ano za víkend :grinning: ešte jednu pipikatu ale to sa sem nehodí :slight_smile:
15. apr 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka dakujem
15. apr 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 a to deti ti niekto strazi nie, lebo to si fakt neviem predstavit inak ..
15. apr 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko nestráži, mám na to systém :grinning: keď sa pekne hrajú čo je skoro celý deň, tak zamiesim cesto dám upiecť, robím plnky, plním...proste všetko od čoho môžem odbehnúť keby niečo...a keď zaspia ozdobujem :slight_smile:
15. apr 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojte babulky, pridávam moju včerajšiu Kitty :wink: a idem pokukať tortičky, čo ste pridali :dizzy_face:
15. apr 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@dadka212 parádní dorty! ten znak Liverpoolu jsi malovala?
@mrka2 gratuluju ke druhému miminku :slight_smile:
15. apr 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna dík :slight_smile: nie to je jedlá oblátka....pôvodne som mala vyrezávať, ale tie ornamenty by ma zabili :sweat_smile:
15. apr 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 krasna torticka, kitty je uplne dokonala :wink:
15. apr 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka - ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , dokonalá síce nie je, trošku mi ušla ruka pri kreslení fúzikov, tak nie sú úplne v rovnakej výške, ale myslím, že 2-ročnej Nelke to snáď vadiť nebude :wink: :grinning:
15. apr 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 sikula si
15. apr 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 - toľko toriet za víkend??? :confused: Fúha, ja som urobila jednu a mala som čo robiť, aby som popri torte aj navarila, upratala a venovala sa drobcovi :sweat_smile: . Klobúk dole, tortičky sú krásne a Ty si neuveriteľne šikovná :wink:
15. apr 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas micka.....ako si robila tie minitortičky pre šibačov? z jedného plátu si ich vykrajovala? a ako boli asi veľké......a kolko by si si pýtala eur za jednu? dakujééééééém :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. apr 2012 o 15:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tak přidávám můj včerješí pro mého synka k dnešnímu roku.. a také jsem zkoušela mini deserty kde je krém co děláte do dortů je tam smetana, bílá čoko, mascarpone a dala jsem zakysanou smetenu a svařené lesní ovoce.. nahoru jsem zkoušela čokotransfer.. fakt to bylo výýýborné a nakonec jsem zkusila pyramidu podle pristely tuším :wink:
15. apr 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@dadka212 wooow...to všetko za jediný víkend...klobúk dole :wink: :confused: šikovná žienka
15. apr 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Žienky, nestíham čítať a lajkovať...a od zajtra nastupujem do práce, tak to bude ešte horšie. No nezanevriem na Vááás :slight_smile: :wink:
15. apr 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje poslední
15. apr 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
dievcata, idem sa popytat aj u vas.. wilton gelovka - zaschne neriedena alebo nezaschne??? nieje to velka plocha, iba lemovanie... dakujem
15. apr 2012 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 to som skúšala roládu narezať ALE:
1. dala som iba lekvár a ten dole tiekol, takže som vyrezávala ešte oplátku, potrela nutelou a postavila tortičku na to
2. vyzerali ako jadrové reaktory - takže radšej vyrezávať napr. plechovkou od pretlaku, resp. šampiónov
3. vážili cca 250g
4. cenu ti nepoviem, to bolo pre mojich synovcov a susedov ALIAS OLIEVAČOV :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Vraj sa cena pohybuje od 2,5€ do 3,5 € za 1 kus, tieto 6 som poťahovala cca 25-30 min., potrebovala som si to vyskúšať, keby som náhodou takéto robila - šírka cca 7 cm, výška cca 5,5 cm - plnka len džem
15. apr 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. apr 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv Krasnu detsku torticku si urobila pre synceka. :wink: :slight_smile: Prajeme mu vsetko len to naj....... :slight_smile: k jeho prvym narodeninkam :wink:
15. apr 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok