• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. januára 2017 
@bzucinka2 nemusí ísť ale ja dávam tak polovicu pdp :wink:
18. apr 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas nie ze nechcem, len ho tam nemam napisany, tak neviem ci som si to zle odpisala alebo co, prave ze sa mi zda divne ze tam nejde :slight_smile:
18. apr 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. apr 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 ja davam aj ked pisu tam ze v povodnom recepte nebol
18. apr 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dakujem, tak dam aj ja, nie ze z toho budem mat placku :slight_smile: vdaka :slight_smile:
18. apr 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 na 5 vajíčka cca 300g cukru a 300g muky s orechami mám 1/2 PDP :wink: :wink:
18. apr 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pridavam dalsiu zaujimavost....... Ako sa daju vyrobit domace jedle krystaliky alebo väcsie krystale..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Do misky dame krystalovy cukor a pozadovanu farbu, ta farba na obrazku bola tekuta. Zmiesat a nechat vyschnut. A ked chceme velke kristale, tak pouzijeme biely cukrovy kandiz. Teda aspon u nas v nem. je hnedy aj biely, su to take velke krystale. A tie sa zafarbia a nechaju uschnut. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
Uplne jednoduche, no trosku ine modelovane srdiecko :dizzy_face: :wink:
18. apr 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@desmodka ja by som si ulahcila...v Delikatese,alebo inde,kde predavaju rozne cokoladove vyrobky na vahu,aj marcipanove..tam maju golfovu lopticku v realnej velkosti z bielej cokolady,plnka neviem,mozno nugat:,)
18. apr 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 ja som tak farbila cukor do stredu sipovych ruzi :wink:
18. apr 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ako si urobit DOMACE FOTOSTUDIO pre vase torticky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
Moja kavickova pauza je u konca neskor poslem dalsie napadicky. :slight_smile: :wink: :wink:
18. apr 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@beruska.zuzanka treba sa pripomenut ked clovek nedostane odpoved mne sa to tiez stava ze viac krat napisem halooooo ked som nedostala odpoved :sweat_smile: . je toho vela a ja tiez odpoviem len ked je chvila volna a nahodou tu narazim akurat na dotaz. Koncom tyzdna je to najhorsie
18. apr 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamina1978 to fotostudio je super, to bych taky potřebovala :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@beruska.zuzanka a este odpoved :grinning: . Smartflex je dobra hmota aj na modelovanie aj na potahovanie len na mna je dost tuha na spracovanie bolia ma ruky kym to rozvalkam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. apr 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 ja som 18 rocnemu spravila oblubeny futbalovy klub,fotka je par stran dozadu..
18. apr 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas takze som robila z 10 vajec a dala som cely PDP, velmi pekne dakujem, zatial vyzera dobre, tak hadam aj bude ok :slight_smile:
@dm1 ja som si na tredy kvetov kupila pelovy prasok :slight_smile:
18. apr 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata ohladne toho fofostudia, bud pouzit stolicku s operadlami alebo poväcsinou mate doma male deticky tak taky ten maly plastikovy stolik( kuk moje privat foto) a prehodit cez to sponovaciu ( natahovaciu plachtu ) a z jednej strany nechat otvorene.Par stolovych lamp alebo bateriek a fotostudio ala privat hotove :sunglasses: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojte.Rada by som sa k Vám pridala.Nie som vyučená cukrárka pečiem iba rok a niekedy by som potrebovala poradiť.Našla som si toto fórum čo je super.Aj teraz mám problém a nikde na nete som nenašla odpoveď tak snáď mi poradíte :slight_smile: Mám piecť punčovú tortu,punčové rezy robievam ale neviem ako na tortu.Niekde som čítala že to treba nejak zaťažiť a neviem ako na to.Keď upečiem korpusy vychladnuté pospájam normálne ako keď sa robia rezy a čo potom ďalej už neviem.Budem rada za každú radu.
18. apr 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako vyrobit stojaty, pevny, velky strom, pripadne vetvicky :wink:
Na spajglu omotat drotik do lubovolnych pozicii, moze sa omotat cele alobalom alebo paskou a na to hmotu vyformovat. :slight_smile:
18. apr 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@salonka1981 vitaj medzi nami :wink:
ja som este puncovu nerobila, ale som si ista, ze baby ti poradia :wink: co si ja pamatam je, ze najprv pospajat platy, zachytila som nieco ze motat korpusy do slimaka :grinning: a potom zaliat, nechat troska zachladit, nech ta tekutina vsiakne a az potom zatazit. viac bohuzial nepomozem,nemam vlastnu skusenost :wink:
18. apr 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A par extravagantnych ,,torticiek`` mohli by byt aj kludne od anibas :wink: :sunglasses: ci?????? Ty robis take poschodove krasky :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale nie fotky su z internetu :wink: :grinning: :grinning:
18. apr 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@salonka1981 veru ani ja som este puncove nerobila ale viem ze baby odtialto robili aj podla tohto receptu a vychvalovali si http://www.tortyamedovniky.estranky.sk/clanky/oblubene-recepty/puncova-torta.html
18. apr 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela je pre 5 ročného chlapca....no tak ja som natom tak podobne ešte aj teraz :grinning: :grinning: :grinning: tiež mi je ľúto krajať tortičky :unamused: :unamused:

Ďakujem všetkym za lajky...aj za predchádzajúce tortičky...a teraz idem trochu aj ja popáčitkovať a pokukať čo pribudlo :wink:
18. apr 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svadobna torta XXXXXXL LUXUS :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.bruilofstaart.nl/
18. apr 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky, mám navyše 6 balíkov amerikáncov z LiDL-u, ulakomila som sa, keď boli v akcii a teraz ich nepoužívam a zavadzajú mi, ak by ste niektorá chceli, posuniem Vám, dala som 1,09€ za balík, ak by ste mali záujem dám balík za euro, najlepšie, ak by ich niekto zobral všetky naraz :wink:
18. apr 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este ovecka aj ked uz po velkej noci :frowning2: a su tam aj dalsie videjka :slight_smile:

http://vimeo.com/3147431
18. apr 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. apr 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska.zuzanka smartlfex velvet je dobrý na potahování i modelování
18. apr 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok