• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mizulienka ja tiež z orion a v pohode. Len som dala menej a viac vanilkového cukru, aby to nebolo príkre.
18. apr 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@salonka1981 tá torta je super, len pozor. Tá piškóta je taká suchá, že keď budeš liať sirup už do hotovej stočenej z vrchu, nedostaneš do nej toľko šťavy a bude suchá. Ja som ju robila už viac krát, robím to tak, že každý pás polejem dobre a potom ho točím ako je v návode. Sirup robím tiež iný, dávam do neho aj roztopené maslo a citrónovú šťavu a pomaranč šťavu a kôru. Je to veľmi chutné a pikantné.
18. apr 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 dakujem:slight_smile: ja som do vyhladavaca zadala pekne v slovencine a prd mi nasiel:slight_smile:
18. apr 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Tu je navod na tie extravagantne tortickove korpusy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@vlada111 velmi si mi pomohla, srdecna vdaka:slight_smile:
18. apr 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A takto sa daju vyrobit tie okrasne krajkove kosicky na muffiny :wink: :dizzy_face:
18. apr 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
18. apr 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@peroli no ano dáva to chlapec pre priateľku :slight_smile: a chce navrchu jahody :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. apr 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. apr 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
18. apr 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@vlada111 práveže som povedala, že 10€/kg, ale teraz ľutujem, lebo dva večery som ruže šúľkala
@dadka212 nie, nie sú na drotiku, len na špáradle, ale aj tak pracné
18. apr 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Acrylovy stojan na torty a muffiny, povedzte manzelickom, nech sa cinia :wink: :dizzy_face:
gulaty, stvorcovy, nozicky rovne ,alebo rurky , prazdne alebo naplnene farebnymi gulickami.......No proste fantazii sa medze nekladu :wink:
18. apr 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
baby nehnevajte sa ale chcem sa spytat - 11E/kg plus extra priplatok za vymodelovanie postavicky nevesty a zenicha nie je nejako vela? Akoze chapem, ze si niekto pyta priplatok za modelovanie postaviciek, ked robi celu Smouliu rodinku alebo tolko zvieratiek ako robila
@vlada111 na tej Noemovej arche ale za 2 postavicky??? okrem nich na torte bude uz len napis a mozno kde-tu nejaka drobna ozdoba. ci nie je to vela? tolko mi pred chvilou povedala jedna cukrarka a sa mi to zda vela. Zhanam cukrarku z PD, to 2 mi uz odmietli kedze jedna ma rizikove tehu a druha ide s dietatom v tom termine do nemocky, a tato tretia si zapytala tolkoto penazi... co mam urobit?
18. apr 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tuto sú tiež pekné torty na inšpiráciu :slight_smile: http://svadobnetorty.net/
18. apr 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 ano tak som myslela :slight_smile: ďakujem :wink:
18. apr 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky to je cena co???
http://www.ollies.cz/svatebni-dorty/detail/maly-dortik-svatba
Manžel byl dnes na oslavě a měl od ní dort, paní začínala péct doma a teď se tím živí. Měl ovocný s malinama, prý byl výborný.
18. apr 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvojtanikova někdo tak bere, pokud ten příplatek nebude nijak velký, tak mi to přijde jako normální cena.
18. apr 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvojtanikova Tak to modelování zabere nejvíc času... Já si beru za postavičku 50-100,- podle náročnosti.. Strávím na ní klidně i dvě tři hodiny, než se mi líbí.. Ta 3 eura na hodinu by nepracoval nikdo, možná tak brigádník.. Myslím, že je to naprosto adekvátní.. :wink:
18. apr 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 Ty jsi studnice nápadů..:slight_smile: Jdu ukládat..:slight_smile:
18. apr 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby nacisto som sa doplietla...kupila som smotanu na slahanie, ra.o, ale v krabicke, aj som sa pytala predavacky, ci su rovnake s tou v kelimku, tvrdila mi, ze ano...ale moja chyba, neskontrolovala som si obsah tuku, je iba 30%, vyslaham to?dik
18. apr 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Se ztužovačem určitě..:slight_smile:
18. apr 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABY, pečiete nádherne torty, sú to priam umelecké diela. Klobuk dolu. :wink:
Rada, čítam túto diskusiu, ale niektoré otázky, ktoré tu kladiete sú smiešne. Bežna žena, kt. upečie jeden koláč za mesiac sa nad takými to blbosťami nezamýšla a nerieši to :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
18. apr 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 nikde nedávaj foto svadobnej - odlož si ju do súťaže na TOM :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
18. apr 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka v pohodě, já dělám často z 30%, když musím kupovat jen u nás v krámě a tam 33% nemají :wink: :wink: v klidu, žádný stres :slight_smile:
18. apr 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dnesna :slight_smile:
18. apr 2012 o 18:16  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@vecernicci dakujem krasne dievcata :wink:
ani u nas v dedinskom obchode nemaju inu :confused:
18. apr 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas no, to je dobrý nápad, ale na TOM som registrovaná sotva týždeň a nemám tam v albume ani jednu tortičku, nie sú tam iné podmienky?
18. apr 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky, chtěla bych poradit, jak se natírají dorty barvami. vezme se gelovka a kapky alkoholu(vodky) a štětcem se maluje na hmotu(marcipán)?nerozmočí se nějak hmota? Mám dělat příští týden tento dort....jestli jste ho některá už dělala byl těžký???

http://www.kosternovi.eu/dorty/images/big/pribinacek8.jpg
18. apr 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 tuším musíš byť registrovaná od 12.4. a tortičky si doplň - každý deň môžeš dať 3 :wink:
18. apr 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok