Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

anibas
19. apr 2012

@dada2007 krásna ste rodinka 😵 😵 a samozrejme aj tortička 😉 😉 😉

vecernicci
19. apr 2012

@petaskrdla ono mi to tam vkládá úplně něco jiného, prostě si do googlu zadej dort čtverec patrový a vyjede ti jich hafo 😉

vecernicci
19. apr 2012

@peroli jednou jo, jednou ne, asi záleží na podmáslí 🙂

lussy23
19. apr 2012

@alenv krásna tortička. Mne to tiež pripadá skôr pre dieťa. ale každý e iný a má iný vkus. Aj mne s anapríklad viac páčia detské tortičky ako prsia a podobne🙂 @kvojtanikova nádherná @lusil2005 nádhera @vecernicci krásna motorka @zdenallicka nádherná. a to dievča (chlap) je perfektná @lucka_o krásna kabelka i šrek

lamps
19. apr 2012

tak a pridávam moju dnešnú tortičku, je pre 2-ročného Peťka 😅 😅 😅

mrka2
19. apr 2012

@lamps 😲 😲 😲 to ty si robila tu slecnu??? perfektna!!! boze, ti chlapi... nepytaj sa ich vobec na nazor... 😝 🙄 je naozaj super, urcite ju na tortu daj!

lamps
19. apr 2012

@mrka2 😀 😀 😀 ďakujem, no po dnešnom chlapskom hodnotení, som si povedala, že už sa ich na ich názor na moje výtvory ani pýtať nebudem 😀 😀 😀

mrka2
19. apr 2012

@lamps dobre robis 😉 aj ta mackova je super krasna... jaaj, mne sa tak nechce robit torty.. uz vobec nemam sil. maly je kazdu hodinu na cicke zaveseny a hlavne v noci 🙄 normalne rozmyslam,ze si dam urobit na krstiny tortu 😲 😀

jakelina
19. apr 2012

@lamps ten medvídek je boží. Tu hmotu jak jsi psala, tak tu neznám, super se z ní dělají postavičky???

jakelina
19. apr 2012

@mrka2 to ti věřím, já jsem měla to samé, ve dne v noci pořád u prsa. Já jsem v noci spala a jenom malého přehazovala z jedné strany na druhou a kolikrát jsem se ani pořádně nevzbudila. 😀 😀 Ani jsem neměla sílu nosit ho do postýlky, tam on stejně řval 😝

lamps
19. apr 2012

@mrka2 no to ti verím, pri takom malom dieťatku je to náročné. A hlavne zakiaľ si zvyknete na to, že ste 4 a zabehnete si aký taký režim. Ale ono sa to dostane do normálu. A je super, že malému chutí, je strašne krásny, riadneho fešáka si "kúpila"

lamps
19. apr 2012

@jakelina áno je dobrá aj na postavičky aj na kvietky. Ani ja som ju nikde nevidela, ponúkla mi ju predavačka. Je dosť elastická a nie je taká tvrdá ako Smartflex, lahšie sa rozvaľkáva, ďakujem za pochvalu

mrka2
19. apr 2012

@jakelina presne to tak robim aj ja.. 😀 postielka len na paradu a ja s detmi na manzelskej posteli a tatik v obyvacke na gauci 🤐 😀 tak ale on robi vacsinou nocne,tak to aj tak nemoze s nami spat,bo by sa nic nevyspal
@lamps dik 😀

jakelina
19. apr 2012

@lamps tak to jsi dobře nakoupila 😉

dajna11
19. apr 2012

@dada2007 suprová 😀

jakelina
19. apr 2012

@mrka2 můj mažel spal taky v obýváku, protože když už náhodou spal malý, tak zase chrápal on, tak jsem ho vystěhovala 😀 😀 😀

mrka2
19. apr 2012

@jakelina 😀 😀 😀 chudaci su ti nasi chlapi 😀 😀

reruna
19. apr 2012

@vecernicci a prosím tě, jaký děláš pařížák na ten harlekýn? jenom čokoládu na vaření a šlehačku?

lusil2005
19. apr 2012

@peroli a aky je recept na ten red velvet? Oo a ako chuti? ci nechutnala si?

peroli
19. apr 2012

@lamps nádhernej medvídek 😵

@vecernicci já použila Alberťácký.. a ty? vzpomeneš si? a který bylo kdyžtak to lepší..

peroli
19. apr 2012

@lusil2005 šla jsem kvůli tobě kousek vydloubnout 😀 😀 😀 a chuťově je dobrej.. takovej.. bude to asi znít zvláštně ale fakt takovej sametovej.. tím že ho mám takovej křehkej tak se mi nahoře kousek odlomil, ale naštěstí tak šikovně že to půjde v pohodě vrátit tak jsem ti ho vyfotila.. 😉 😀

a dělala jsem ho podle tohoto receptu:

Červený samet (Red Velvet Cake)

250 g mouky (dala jsem napůl hladkou a polohrubou)
0,5 lžičky soli
2 lžíce holandského kakaa (15 g)
113 g másla
300 g cukru krupice
2 velká vejce
1 lžička vanilkového extraktu
240 ml podmáslí
půl lžičky gelové červené barvy
1 lžička sody
1 lžička octa

Dno dortové formy (23 cm - JÁ POUŽILA ČTVEREC 20 CM) vymažeme tukem a vysypeme hrubou moukou (JÁ POUŽILA RÁFEK A OBALILA PEČÍCÍM PAPÍREM)
Smícháme mouku se solí a prosátým kakaem. V podmáslí rozmícháme barvu. Změklé máslo rozšleháme, přidáme cukr a šleháme další cca 3 minuty. Pak po jednom zašleháme celá vejce a vanilkový extrakt. Nakonec postupně vešleháme třetinu mouky, polovinu podmáslí, druhou třetinu mouky, druhou polovinu podmáslí a zbytek mouky. Sodu v malém hrníčku zalijem octem. Směs vzkypí, okamžitě ji nalijeme na těsto a vařečkou rychle ale opatrně do těsta zamícháme. Těsto rozetřeme do připravené formy a vložíme do trouby vyhřáté na 175°C. Pečeme asi hodinu, zkusíme špejlí.
Upečený korpus necháme asi 10 minut ve formě odpočinout. Pak opatrně nožem odřízneme korpus od stěny formy, vyjmeme a necháme vychladnout, nejlépe na mřížce. Zcela vychladlý korpus zabalíme do fólie a uložíme minimálně na hodinu do ledničky, lépe přes noc. Studený korpus dvakrát prokrojíme...

@vecernici .. chci se zeptat na 2 věci:
1. dávala jsi ho do lednice?
2. a dávala jsi tam to kakao? mě připadne že v těch Báječných dortech ho možná ne všichni dávají.. někteří ho mají vyloženě červenej a někteří takovej červenohnědej jak já... jestli se nepletu..

peroli
19. apr 2012

@lamps si říkám co to tu holky chválí za "panenku" a ta je teda úžasná!!! 😵 😵 a ty oči!!!! ty jsou bomba!!!!!!!! 😉 😵 😵

reruna
19. apr 2012

@peroli já jsem tam kakao dávala a taky jsem ho neměla červenej,ale červenohnědej

bzucinka2
19. apr 2012

@dada2007 super a kolko vazila, krasna je 🙂

bzucinka2
19. apr 2012

tak a tu su moje za poslednu dobu 🙂

peroli
19. apr 2012

@reruna a myslíš že ho v americe taky dávají? mě fakt připadne že ho někteří vynechávají..

reruna
19. apr 2012

@peroli taky jsem nad tím přemýšlela, jak to, že oni ho mají tak červený....

vecernicci
19. apr 2012

@reruna jasně jen klasika šlehačku a čokoládu, na jednu šlehajdu jednu čokoládu 😉
@peroli já jsem si koupila poprvé v ternu a podruhý, to nebyl nic moc, tak jsem ho měla z lidlu, asi je lepší to kde je větší obsah tuku 😖 nebo fakt nevím 😝
jednou jsem kakaa dala málo a byl fakt červenej, ale s tím kakaem má lepší chuť, bez kakaa to není ono a do lednice jsem ho nedávala až klasika naplněnej, už jsem zkoušela dvakrát i jen tmavou verzi a bratránkova manželka se po něm mohla utlouct, ona pochází z Konga, dětství prožila ve Francii a pak se přestěhovala do Anglie a říkala, že prý by ve Francii platili moje dortíky zlatem a že v Anglii měli svatební dort třípatrový, něco jako jsem jim dělala já ten s fialovou, ale dali za něj 400 liber ani prý nebyl tak dobrý a až tak luxusně nevypadal 😉
a recept mám úplně stejný 😉

daducha
19. apr 2012

@lamps perfektná je 😉