Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
20. apr 2012

@dada2007 nebuď skromná, zadok patrí k žene 😀

daducha
20. apr 2012

@mamina1978 tie videa su uzasne,hlavne pri nich vidim aka som malicka .K tomu sa tusim za cely zivot neprepracujem 😀

daducha
20. apr 2012

@alenv mas smetafix? na kazdu slahacku daj jeden 😉

larah
20. apr 2012

rychlovecka na malicke vyrocie 🙂

mia114
20. apr 2012

ahojte moje dnesne torticky, este ma caka jedna.

dadka212
20. apr 2012

babýýýýýý pomoc.....čo so zgrcnutou šlahačkou? idem robiť mascarponne a šlahačka s bielou čoko sa mi nevyšlahala zgrcla ☹ ☹

dadka212
20. apr 2012

som to teraz rozpustila a dala do mrazáku pomôže to, či mám utekať do obchodu 😖

yamahafazer
20. apr 2012

@dadka212 no to sa mi este nestalo,ale ked ani po zamrazeni nepojde vyslahat tak kupit novu a nepreslahala si ju moc,alebo nebola niako blizko ,ze jej konci zaruka?lebo mne sa kolkokrat stalo,ze slahacka bola este v zaruke a bola uz pokazena ako som ju otvorila tak ja vzdy kostujem ako otvorim ci neni skysnuta

yamahafazer
20. apr 2012

baby potrebujem aj ja radu prosim vas nemate niekdo ulozeny postup na tieto kvety?lebo ja som ho mala hladam a hladam a vobec ho nemozem teraz najst 😠 moc dakujem za pomoc 🙂

dadka212
20. apr 2012

@yamahafazer dík a neviem či toto hladáš, nie je to typický postup ale vidno to http://petalsweet.blogspot.com/2010/07/sugar-fl...

miciatko
20. apr 2012

@dadka212 ja neviem poradit , mne sa minule v slahacke zgrclo mascarpone 😒

dadka212
20. apr 2012

@miciatko dík ja som tam našťastie mascarponne ešte nedala, tak aspoň to som ušetrila keby niečo 😖

yamahafazer
20. apr 2012

@dadka212 diki aj to pomoze ak to nikto iny nema ulozene len to sa robi taka gulicka a tam kolko sa tych listov dava lebo vyzera ,ze strasne vela hmoty sa minie na jednu tu kvetinku este som ich nerobila tak hladam postup lebo na jednu svadobnu ich chcu

monika76
20. apr 2012

Ahojte,tak na dnes už veget ešte na nedelu krstinová ...

miciatko
20. apr 2012

@yamahafazer ake krasne kvety , take nieco som hladala svokre na toru bude mat 60 a budem robit krivu, teda ak si to este nezmenim

vecernicci
20. apr 2012

@lifinka tak ten děvče moje mám a je super, když potřebuješ proužky, tak jen přejedeš po potahovce a žádný měření a řezání 😉

yamahafazer
20. apr 2012

@lamps jej diki tam je ,ale vela roznych postupov to sa mi paci 🙂 diki
@miciatko ja mam jednu svadobnu poschodovu a mam ich robit zelene,ale som im poslala tuto fotku bielo zelene tie sa mi viacej pacia ci by nechceli racej taku kombinaciu

abriela
20. apr 2012

@mamina1978 davas to super napady. Som vdacna, ze to kopirujes a zverejnujes. Kazdy den ked sa zapnem, tesim sa, co si nove pridala.

Aj ked piatok a cez vikend to pribudne stale kopu krasnych torticiek. Vdaka zienky 😉

eliska22
20. apr 2012

túto tortičku som práve dokončila pre moju dcérku, ktorá bude mať v nedeľu 10 rokov 🙂 na foto sa mi zdá akási prázdna 😕 no fotiť som sa ešte nenaučila 😀 pridávam foto aj s mojou malou pomocníčkou 😀

vlada111
20. apr 2012

@mia114 krásne, si sa rozšupla 🙂

lifinka
20. apr 2012

@vecernicci díky moc a ty válečky měkké se také používají nebo jen ty z tvrdého plastu? 😀

timonko
20. apr 2012

Dnešná tortička ... na želanie 🙂

larah
20. apr 2012

Z rozprávky - Na vlásku, na želanie so zapleteným vrkočom 🙂 🙂

vecernicci
20. apr 2012

@lifinka ty měkký jsem ještě nepoužila, ale zítra to zkusím, mám dodělávat dva dortíky, tak to na ně dám 😉
A co prcek? už je lepší? Vojta začal mít teplotu a kašel, tak nevím, jestli neskončíme zase v nemocnici, mám o něj strach po té operaci, ale nikde jsme nebyli, jen doma, všichni jsme zdraví, tak jsme si to museli přivézt z té blbé nemocnice, ach jo ☹

dm1
20. apr 2012

baby nemate nejake krasne detske torticky na 1 rocik nieco bud s mackom pripadne nieco ine pekne 🙂 . Dakujem

inak baby dari sa mi korpus pol hodinu v trube spratujem kuchynu a pozeram ze aha navazena muka...... takze vybrat tu "zmes" bez muky z truby a piect dalsi. samozrejme vajcia ziadne doma uz esteze ma suseda zachranla

simasa
20. apr 2012

Ahojte,
baby, hodi sa k tomu kremu z gastanoveho pyre nejake ovocie? Jahody by mohli byt?

simasa
20. apr 2012
mamina1978
20. apr 2012

@dm1 Nenapisala si ,ci pre dievcatko alebo chlapceka? 🙂

vecernicci
20. apr 2012

@dm1 koukám, že máš taky dneska den blbec 😉 tady mám pár dětských uložených