• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@anibas ako sa nan prihlasim? pisala som vo fore na tortyodmamy, ale nik neodpisuje....:frowning2: Dakujem ti
20. apr 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer ked najdes tak posun, su uzasne :slight_smile: dakujem, ja som ich chcela na mojej svadobenj v cyklamenovom, ale nik mi take nespravil....
20. apr 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana ahoj, našla som cez google, no už neviem kde presne, lebo som toho pozerala veeľmi veľa :slight_smile: ... no hľadala som pod šablonou na topanky :wink: ... dufam, že pomože
20. apr 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timonko dakujem, tak to skusim tam pohladat... snad budem mat aj ja stastie :sweat_smile:
20. apr 2012 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velmi dobra stranka zrucnych zeniciek je
http://www.tortyodmamy.sk/kategoria/na-krstiny

da sa tam aj vyhladat konkretna osoba ktora pecie v danom kraji a najde sa tam hocico dokonca ja sa z toho ucim akurat tiez sa chystam upiect marcipanovu dvojfarebnu tortu /1.krat praca s marcipanom/ pre neterky ktore budu o 2tyzdne slavit svoj 3.rocik a 1.rocik a zenicky su tam velmi ochotne hned poradia ak je nejaky problem
dufam ze sme pomohli :slight_smile:
20. apr 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prihlasit resp. zaregistrovat sa je po lavej strane dole zospodu je to 5.obdlznik - je tam "vytvorenie uctu" nan kliknut a uz dalej len vyplnit a potom mozte pisat do fora :slight_smile:
20. apr 2012 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 jeeeeeej uzasna hortenzia, zboznujem ich a velmi super postup, taku si upeciem :slight_smile:)))) dikyyyyyyy
20. apr 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak můj dnešní právě dodělaný... jinak to byla moje premiééra. holčičího dortu:grinning: mám snad poprvé na dortě růžovou a princeznu.. a taaak mě to bavilo :grinning:
20. apr 2012 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
ahojte, po mesiaci pridavam aj ja nieco :wink:
Katkina jednoducha torticka, doma chystame este jednu oslavu, tak bude este jedna torta :wink: ma riadne haro :grinning: a tie dve boli na objednavku :wink:
su to velmi nekvalitne fotky, fotene iba mobilom, zabudla som si doma fotak.
20. apr 2012 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
ach jaaj ospravedlnujem sa za tie fotky, vsetky otocene opacne :confused:
20. apr 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps vsetky torty uplne nadherne.
20. apr 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv ahoj, ako si robila vezicky mas ich krane rovne :slight_smile: ja robim teraz tortu s princeznou a zajtra na nu chcem urobit este vezicky a tak rozmyslam z coho ich mbudem robit.
20. apr 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka mně se taky kolikrát fotky zobrazují rovně a pak jsou tady opačně. Zrovna dnes jsem si vzpomněla, že jsem neviděla dortík pro Kačenku. :wink:
20. apr 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 já hmotu obalila kolem skleničky na šampáno :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2012 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Moj dnešný prvý Mc Queen ..v poradí 11 torta :grinning: nevyzerá na 1? :grinning:
20. apr 2012 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
Baby strašne moc chcem poďakovať za rady,tortičky sú odovzdané a boli spokojný tak som rada a aj ja som spokojná lebo konečne sa mi podarilo ju aj pekne obaliť,tiež som čerpala rady tu od Vás a dávala som pod poťah maslo,cukor a rozmrvený korpus a bolo to fakt super tak ešte raz moc ďakujem.
@peroli čo si dala tie torty ja budúci týždeň mám robiť tú poschodovú s tou lienkou a chcú úplne presne takú istú,pár vecí by som aj zmenila nech to neni presná kópia-aj tak asi nebude :grinning: ale ich malá si vybrala tú a že je špekulant a skontroluje si to :grinning: :grinning: :grinning: inak tá baba čo robila tú tortu má nádherné všetky torty :slight_smile:

Ja Vám pridám zajtra moje torty 3 čo som robila ešte jednu mám v chladničke čo som teraz dorobila tak ráno odfotím.Aj keď aj sa hambím to sem dať pri tých vašich nádherných tortičkách.Ja som ich urobila doteraz 70 a stále tam vidím kopec chýb a nedokonalostí :slight_smile:
20. apr 2012 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby prosim, ked robite konvalinku tak kazdy drotik co prikladate novy omotavate paskou?
tu je moj pokus :sweat_smile:
a muffinky dcera chcela odniest do skolky aj ozdobit ich, tak som jej trosku pomohla, sme boli pre kladne rozhodnutie, ze ju beru od septembra :slight_smile:
21. apr 2012 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
tak toto je moj pokus o torticku, viem, ze na vase sa nechyta, ale je to urcite lepsie ako ta prva z minuleho tyzdna:slight_smile:
21. apr 2012 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@ajka82 Ja sa na ne len chystam :slight_smile: Myslim ze hej, ale skus pozriet tu :slight_smile:

http://www.tortyodmamy.sk/konvalinky
21. apr 2012 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Peknucka je ta tvoja druhacka :wink: Mozno keby si nabuduce trosku viac tu ruzicku zo spodu skratila :confused: Ale inak super ruza. :wink:
21. apr 2012 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 necham si poradit:slight_smile: vdaka
21. apr 2012 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 dakujem, tam ich obaluju a na flickr, kde som pozerala, tak tam zas nie... mne sa len zdala ta stredna stopka potom moc hruba...ale asi len moj pocit
dobruuu
21. apr 2012 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer Tak tie tvoje kvietky sa volaju ranunculus a nasla som tieto stranky ,nie je to sice typicky postup, ale je tam vidiet ako je robene to vnutro a listky ..... no vsak mrkni na to , ci ti to nejako pomoze :confused:
http://www.flickr.com/photos/39814240@N02/4712552088/in/photostream
http://www.flickr.com/photos/39814240@N02/4812640712/in/photostream
http://www.flickr.com/photos/39814240@N02/4843893308/in/photostream
http://www.flickr.com/photos/39814240@N02/5269728910/in/photostream
21. apr 2012 o 01:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt pěkná, růžičku dole ustřihnout, ať tak nevyčnívá a bude to super :slight_smile:
21. apr 2012 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 já jsem ty jednotlivé drátky měla už obalené, takže jsem pak jen vázala dohromady
21. apr 2012 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte pridavam poschodovu pre 2rocne dievcatko,ma 3,6kg cize ja tie tazke torty naozaj robit neviemaj ked spodok je podla vas ten mramorovy :wink:
21. apr 2012 o 07:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@bzucinka2 ta gitaraje uzastna vobec by som nepovedala ze to je torta :slight_smile:
@lamps ta macinkova torticka je taka krasna!!!velmi sa ti podarila :slight_smile:
21. apr 2012 o 07:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katulkaaaaaa krásná :wink:
@aduskatt super druhá, tak jak holky radí, tu růžičku zkrať, ať tak netrčí nahoru a do mašliček si dej příště třeba mikrotenový sáček a ony ztuhnou a vyschnou. Pak vytáhneš a budou hezké kulaté. :wink:
21. apr 2012 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ta baba na torte je genialna :grinning: fakt sa ti vydarila chlapov nepocuvaj ti tomu aj tak nerozumia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. apr 2012 o 07:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok