Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
21. apr 2012

Moje tři víkendové.

ladydia
21. apr 2012

Ahojte žienky...teda už sa snazim nejaky ten dník vas docitat no stale mam sklz nejakych 18 strán 😀 ste neskutocne sikovne 😉 pridavam svoje posledne dve torticky, ovecka je od @vlada111 - dakujem krasne za prepozicanie postavicky 🙂 fotena bola už vecer takže trosk nekvalitna foto...no a teraz už zasluzeny oddych hadam až do porodu 😉

jakelina
21. apr 2012

@ladydia krásně se ti povedly 😉

maya30
21. apr 2012

ahojte, dievcata natrafila som na nete na taketo torticky, neviete nahodou ako mohli byt robene tie farebne plochy ? Vyzera to super, no nezda sa mi to vyrezane, ci ?

peroli
21. apr 2012

@alenv hrad je super!!!! 😉 😵

jakelina
21. apr 2012

@maya30 může to být dělané barvnou čokoládou, ale nevím jestli mám pravdu. Obrázek to asi není.

kvojtanikova
21. apr 2012

@aduskatt ano, suhlasim s babami, ruzicku nabuduce normalne ufikni tam kde sa zacinaju tie lupene, aby ti pekne prilnula ku torte a netrcala tak vysoko. Velmi sa mi paci ten napad so striebornymi gulickami, krasne to vynikne. Ja som tiez len amater, ale podla rad tu od dievcat sa tiez postupne zlepsujem.
Inak baby - mi napadlo @mamina1978 s tym kanoe - keby som korpus upiekla v srncom chrbate a potom len vydlabala a orezala - nemalo by to rovno tvar lodky? Ci nie?

lamps
21. apr 2012

@ladydia
@jakelina všetky tortičky máte krásne 😅 😅 😅

yamahafazer
21. apr 2012

@lamps
@mamina1978 dakujem vam baby za postupy to uz viem ako na to moc diki 🙂

moje dnesne

eliska22
21. apr 2012

@lamps obraciam sa na teba s prosbou, tuším ty robievaš kávovú plnku, napísala by si mi recept.....ďakujem 🙂

lamps
21. apr 2012

@eliska22 áno, tu je jej recept: 1 PL polohr. múky, 150 ml mlieka, 1 vanil. cukor 2 ČL instantnej kávy - uvariť krém. Vymiešať 200 g masla s 150 g pr. cukru, potom vmiešať kávový krém.

zlatat
21. apr 2012

ahojte,
teda aké nádhery tu pribudli za ten čas čo som tu nebola - úplne úžasné, ste šikuľky všetky ... teraz nestíham každej dať "like" ale keď budem mať trošku viac času, tak si sadnem a klikať a klikať

pridávam moje tortičky

sonka_d
21. apr 2012

moje 3 prvé prvé tortičky - Tomkove narodeniny sme oslavovali na 3x 🙂 Baby, veľmi pekne ďakujem za rady, čo tu píšete, bez Vás by sme mali bublaninu 🙂

salonka1981
21. apr 2012

Pridávam Vám tie moje torty 🙂 Len tá svadobná bola krásna bledučko fialková nikdy sa mi nedá fialovú odfotiť takú aká je vždy ide do modra.

mariann2
21. apr 2012

baby tak konečne pridávam moju svadobnú nádheru

yamahafazer
21. apr 2012

@mariann2 krasna je a prosim ta ake mas rozmery foriem?lebo mas krasne velke medzeri medzi nimi

yamahafazer
21. apr 2012

@zlatat ta na tom stojane je perfektna tie kvety krasa a tu svadobnu stymi ruzami ako zive a tie listy mas nadherne to mas aku vykrajovacku na listy alebo pouzivas zvlast niaky zilkovac?lebo su take krasne zilky ako zive

mia114
21. apr 2012

@pristela uzastny mc queen, ja mam robit buduci tzyden taku ale neviem sa rozhodnut ci ju mam zobrat, nerada robim 3d torty ☹ podla ktoreho postupu si ho robila?

mates22
21. apr 2012

@lucula73 s brankama je to náhodou super, to já spíš, že se mi nevejdou, plánuju čtverec a na to balon, ne o moc menší 😀

mariann2
21. apr 2012

@yamahafazer formy 30, 22, 16 cm

mates22
21. apr 2012

@lamps tak se to nakonec vešlo hezky, krása
@iwulka23 nevyzerá!!!!! je krásnej
@alenv holčičí nádhera

mates22
21. apr 2012

@jakelina opět perfektní
@zlatat krása všechno, ta drátkovaná kytka je dokonalá
@sonka_d první? jsou krásné
@salonka1981 moc hezké
@mariann2 nemá chybu, úžasná, těch růžiček, by mě kleplo

janula.h
21. apr 2012

včerajšia "jahodová" 🙂

yamahafazer
21. apr 2012

@mariann2 dakujem ti moc lebo aj ja budem robit okruhlu tak aby som vedele tie rozmery lebo na tvojej sa mi pacia su dost velke

janula.h
21. apr 2012

@mariann2 akožeeee nemožem hubu zavrieť 1000 X like!!! nádhernááá

adul67
21. apr 2012

ahojte teda prekrásne tortičky pribudli fakt nádhera prispejem aj ja 🙂

lamps
21. apr 2012

@eliska22 tu je druhý recept na kávovú plnku - tento robievam častejšie: 3 dcl mlieka. 1 vanil. cukor, 4 žĺtky, 2 PL hladkej múky, 2 KL instantnej kávy - dobre rozmixovať a uvariť krém. Vyšľahať 360 g masla s 200 g pr. cukru a vmiešať doň vychladnutý krém 😅 😅 😅

janulkamartinko
21. apr 2012

@jakelina ,
@ladydia ,
@yamahafazer ,
@zlatat ,
@sonka_d ,
@salonka1981 ,
@mariann2 ,
@janula.h ,
@adul67 Baby prekrasne tortičky ste popridavali,nadhera kazda....

janula.h
21. apr 2012

babyy koľko by ste vzali ta túto tortu ?? mala 5,5 kg

ladydia
21. apr 2012

@mariann2 nádherna...s dovolením si ukladam 😉