Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
eliska22
22. apr 2012
baby ak by ste niektorá zháňali silikónovú formičku na bábätko, tak Kamka ho už má, práve som si objednala 😉
a ozaj ako dlho trvá kým mi to pošle? ešte som u nej neobjednávala, dala som si to poslať kuriérom a zaplatila som to teraz :-p
eliska22
22. apr 2012
@jakelina dobrý nápad, len nech skúsi ešte otravovať 😃
janula.h
22. apr 2012
žienky kde kupujete obrúčky??
jakelina
22. apr 2012
@janula.h mají je v e--shopech
vecernicci
22. apr 2012
@eliska22 tady jsem něco našla, sice nic moc, ale aspoň něco 😉 http://www.lovelytutorials.com/forum/showthread...
florentina
22. apr 2012
hm, koukám, že jsem hodila ten samý link, co už tu byl
kaculka46
22. apr 2012
@lifinka ahoj na ten střed bych zkusila podobnej postup jako na tuhle narcisku.
eliska22
22. apr 2012
Ďakujem Vám kočky, fakt ste zlaté x-) x-) x-)
eliska22
22. apr 2012
@kaculka46 jéééj odkiaľ máš tento postup na narcis? máš ho celý?
kaculka46
22. apr 2012
Eli tohle mám uloženo.
vecernicci
22. apr 2012
@yamahafrazer nehledala jsi postup na ten ranunkulyus nebo jak se to jmenuje? tady je polopatický postup http://www.lovelytutorials.com/forum/showthread...
vecernicci
22. apr 2012
@eliska22 a tady máš návodů na narcisky několik http://www.lovelytutorials.com/forum/showthread...
mishulle
22. apr 2012
@florentina děkuju, to je ono, chtěla bych udělat manžovi k narozkám jeho kamion, tak už dopředu hledám co bude potřeba
anibas
22. apr 2012
@janula.h ja som kúpila v Reprome - Creativ pri Františkánoch na Slovenskej ul. 😉 😉
anibas
22. apr 2012
pekný večer - dnes sme celý deň pendlovali 😃 😃 ďakujem za like a ešte jedna rýchlovečka pre krsňatá
ináč tá torta je Red Velvet - no žiadna sláva - podľa mňa nemá žiadnu chuť a krém tvarohovo-kokosový tiež nic moc :-p :-p
lussy23
22. apr 2012
@anibas krásna
reruna
22. apr 2012
@anibas ta zásuvka je super - tobě ten red velvet nechutnal? Nám jo, ale mramorák je nejlepší 😉
mailli
22. apr 2012
dnes jsem poprvé zkoušela slaný "dort"... pořád jsem nevěděla, co dát bráchovi k narozeninám, tak jsem letěla nakoupit a za dvě hodinky bylo dílo hotovo. sice to má svoje mouchy, ale mám ze sebe radost 🙂 no, člověk se musí umět pochválit 😃 😃 😃
hobitkova
22. apr 2012
tak jsem konečně ku příležitosti 1. narozenin naší princezny vyzkoušela red velvet cake i s origoš nápní a výsledek naprosto úžasný, chuť skvělá a dort skoro celý sežraný, jak všem šmakoval 😃 😃 😃, přidávám i fotečky 😉 ten korpus je fakt sametový 🙂 🙂
reruna
22. apr 2012
@hobitkova jaká je ta originál náplň, to mě zajímá
hobitkova
22. apr 2012
@reruna cream cheese frosting, dává se tam Philadelphia sýr nebo jemu podobný, mascarpone, smetana ... a je moc dobrý 🙂
reruna
22. apr 2012
@hobitkova aha, tak to jo, krém s mascarpone a šlehačkou znám, je moc dobrý 🙂 myslela jsem, že je to nějaký ten jejich máslový krém s cukrovým rozvarem, jak o tom vždycky mluví v Báječných dortech na Primě love
hobitkova
22. apr 2012
@reruna tož tak to ne, já jsem to dělala podle receptu přímo na joyofbaking.com, takže jsem tady ten krém považovala za origoš, jestli je nějaký jiný, tož to nevím 😕
zdenallicka
22. apr 2012
Holky, opáčko otázky...

Máte někdo tip na vkusné, hezké a nepřeplácané figurky nevěsty a ženicha na dort? 🙂

Klidně i slovenské stránky, díky!!! 🙂
dm1
22. apr 2012
@janula.h klasika v cukrarshopoch
anibas
22. apr 2012
@reruna áno - práve s mramorovým som ho porovnávala a pre mňa bol slano-sódový - to radšej mramorák zafarbím na červeno !!
anibas
22. apr 2012
@zdenallicka ja nemám - ani som sa o to nezaujímala, asi musíš hľadať vo všetkých e-shopoch :-| :-| :-|
reruna
22. apr 2012
@anibas američani mají asi hodně rádi takové ty slano-sladké chutě... u nás pro změnu dobrý, ale stejně se vždycky vrátím k mramoráku... jednou jsem dělala mramorák tak, že jsem udělala tu kakaovou část bez kakaa, jen s červeným barvivem a měla jsem červený mramor - na korpus srdce, bylo to efektní 😉
reruna
22. apr 2012
@hobitkova já taky nevím, jen že oni v tom pořadu pořád všude dávají ten máslový krém 😉