• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

baby ak by ste niektorá zháňali silikónovú formičku na bábätko, tak Kamka ho už má, práve som si objednala :wink:
a ozaj ako dlho trvá kým mi to pošle? ešte som u nej neobjednávala, dala som si to poslať kuriérom a zaplatila som to teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dobrý nápad, len nech skúsi ešte otravovať :grinning:
22. apr 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
žienky kde kupujete obrúčky??
22. apr 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h mají je v e--shopech
22. apr 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 tady jsem něco našla, sice nic moc, ale aspoň něco :wink: http://www.lovelytutorials.com/forum/showthread.php?t=2314&page=4
22. apr 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hm, koukám, že jsem hodila ten samý link, co už tu byl
22. apr 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka ahoj na ten střed bych zkusila podobnej postup jako na tuhle narcisku.
22. apr 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ďakujem Vám kočky, fakt ste zlaté :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. apr 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaculka46 jéééj odkiaľ máš tento postup na narcis? máš ho celý?
22. apr 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli tohle mám uloženo.
22. apr 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@yamahafrazer nehledala jsi postup na ten ranunkulyus nebo jak se to jmenuje? tady je polopatický postup http://www.lovelytutorials.com/forum/showthread.php?t=2399
22. apr 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. apr 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@florentina děkuju, to je ono, chtěla bych udělat manžovi k narozkám jeho kamion, tak už dopředu hledám co bude potřeba
22. apr 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h ja som kúpila v Reprome - Creativ pri Františkánoch na Slovenskej ul. :wink: :wink:
22. apr 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pekný večer - dnes sme celý deň pendlovali :grinning: :grinning: ďakujem za like a ešte jedna rýchlovečka pre krsňatá
ináč tá torta je Red Velvet - no žiadna sláva - podľa mňa nemá žiadnu chuť a krém tvarohovo-kokosový tiež nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. apr 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@anibas krásna
22. apr 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ta zásuvka je super - tobě ten red velvet nechutnal? Nám jo, ale mramorák je nejlepší :wink:
22. apr 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes jsem poprvé zkoušela slaný "dort"... pořád jsem nevěděla, co dát bráchovi k narozeninám, tak jsem letěla nakoupit a za dvě hodinky bylo dílo hotovo. sice to má svoje mouchy, ale mám ze sebe radost :slight_smile: no, člověk se musí umět pochválit :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
tak jsem konečně ku příležitosti 1. narozenin naší princezny vyzkoušela red velvet cake i s origoš nápní a výsledek naprosto úžasný, chuť skvělá a dort skoro celý sežraný, jak všem šmakoval :grinning: :grinning: :grinning:, přidávám i fotečky :wink: ten korpus je fakt sametový :slight_smile: :slight_smile:
22. apr 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@hobitkova jaká je ta originál náplň, to mě zajímá
22. apr 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna cream cheese frosting, dává se tam Philadelphia sýr nebo jemu podobný, mascarpone, smetana ... a je moc dobrý :slight_smile:
22. apr 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hobitkova aha, tak to jo, krém s mascarpone a šlehačkou znám, je moc dobrý :slight_smile: myslela jsem, že je to nějaký ten jejich máslový krém s cukrovým rozvarem, jak o tom vždycky mluví v Báječných dortech na Primě love
22. apr 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna tož tak to ne, já jsem to dělala podle receptu přímo na joyofbaking.com, takže jsem tady ten krém považovala za origoš, jestli je nějaký jiný, tož to nevím :fearful:
22. apr 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, opáčko otázky...

Máte někdo tip na vkusné, hezké a nepřeplácané figurky nevěsty a ženicha na dort? :slight_smile:

Klidně i slovenské stránky, díky!!! :slight_smile:
22. apr 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h klasika v cukrarshopoch
22. apr 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reruna áno - práve s mramorovým som ho porovnávala a pre mňa bol slano-sódový - to radšej mramorák zafarbím na červeno !!
22. apr 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zdenallicka ja nemám - ani som sa o to nezaujímala, asi musíš hľadať vo všetkých e-shopoch :unamused: :unamused: :unamused:
22. apr 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas američani mají asi hodně rádi takové ty slano-sladké chutě... u nás pro změnu dobrý, ale stejně se vždycky vrátím k mramoráku... jednou jsem dělala mramorák tak, že jsem udělala tu kakaovou část bez kakaa, jen s červeným barvivem a měla jsem červený mramor - na korpus srdce, bylo to efektní :wink:
22. apr 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hobitkova já taky nevím, jen že oni v tom pořadu pořád všude dávají ten máslový krém :wink:
22. apr 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok