Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

eliska22
22. apr 2012

baby ak by ste niektorá zháňali silikónovú formičku na bábätko, tak Kamka ho už má, práve som si objednala 😉
a ozaj ako dlho trvá kým mi to pošle? ešte som u nej neobjednávala, dala som si to poslať kuriérom a zaplatila som to teraz 😝

eliska22
22. apr 2012

@jakelina dobrý nápad, len nech skúsi ešte otravovať 😀

janula.h
22. apr 2012

žienky kde kupujete obrúčky??

jakelina
22. apr 2012

@janula.h mají je v e--shopech

vecernicci
22. apr 2012

@eliska22 tady jsem něco našla, sice nic moc, ale aspoň něco 😉 http://www.lovelytutorials.com/forum/showthread...

florentina
22. apr 2012

hm, koukám, že jsem hodila ten samý link, co už tu byl

kaculka46
22. apr 2012

@lifinka ahoj na ten střed bych zkusila podobnej postup jako na tuhle narcisku.

eliska22
22. apr 2012

Ďakujem Vám kočky, fakt ste zlaté 😵 😵 😵

eliska22
22. apr 2012

@kaculka46 jéééj odkiaľ máš tento postup na narcis? máš ho celý?

kaculka46
22. apr 2012

Eli tohle mám uloženo.

vecernicci
22. apr 2012

@yamahafrazer nehledala jsi postup na ten ranunkulyus nebo jak se to jmenuje? tady je polopatický postup http://www.lovelytutorials.com/forum/showthread...

vecernicci
22. apr 2012

@eliska22 a tady máš návodů na narcisky několik http://www.lovelytutorials.com/forum/showthread...

mishulle
22. apr 2012

@florentina děkuju, to je ono, chtěla bych udělat manžovi k narozkám jeho kamion, tak už dopředu hledám co bude potřeba

anibas
22. apr 2012

@janula.h ja som kúpila v Reprome - Creativ pri Františkánoch na Slovenskej ul. 😉 😉

anibas
22. apr 2012

pekný večer - dnes sme celý deň pendlovali 😀 😀 ďakujem za like a ešte jedna rýchlovečka pre krsňatá
ináč tá torta je Red Velvet - no žiadna sláva - podľa mňa nemá žiadnu chuť a krém tvarohovo-kokosový tiež nic moc 😝 😝

lussy23
22. apr 2012

@anibas krásna

reruna
22. apr 2012

@anibas ta zásuvka je super - tobě ten red velvet nechutnal? Nám jo, ale mramorák je nejlepší 😉

mailli
22. apr 2012

dnes jsem poprvé zkoušela slaný "dort"... pořád jsem nevěděla, co dát bráchovi k narozeninám, tak jsem letěla nakoupit a za dvě hodinky bylo dílo hotovo. sice to má svoje mouchy, ale mám ze sebe radost 🙂 no, člověk se musí umět pochválit 😀 😀 😀

hobitkova
22. apr 2012

tak jsem konečně ku příležitosti 1. narozenin naší princezny vyzkoušela red velvet cake i s origoš nápní a výsledek naprosto úžasný, chuť skvělá a dort skoro celý sežraný, jak všem šmakoval 😀 😀 😀, přidávám i fotečky 😉 ten korpus je fakt sametový 🙂 🙂

reruna
22. apr 2012

@hobitkova jaká je ta originál náplň, to mě zajímá

hobitkova
22. apr 2012

@reruna cream cheese frosting, dává se tam Philadelphia sýr nebo jemu podobný, mascarpone, smetana ... a je moc dobrý 🙂

reruna
22. apr 2012

@hobitkova aha, tak to jo, krém s mascarpone a šlehačkou znám, je moc dobrý 🙂 myslela jsem, že je to nějaký ten jejich máslový krém s cukrovým rozvarem, jak o tom vždycky mluví v Báječných dortech na Primě love

hobitkova
22. apr 2012

@reruna tož tak to ne, já jsem to dělala podle receptu přímo na joyofbaking.com, takže jsem tady ten krém považovala za origoš, jestli je nějaký jiný, tož to nevím 😨

zdenallicka
22. apr 2012

Holky, opáčko otázky...

Máte někdo tip na vkusné, hezké a nepřeplácané figurky nevěsty a ženicha na dort? 🙂

Klidně i slovenské stránky, díky!!! 🙂

dm1
22. apr 2012

@janula.h klasika v cukrarshopoch

anibas
22. apr 2012

@reruna áno - práve s mramorovým som ho porovnávala a pre mňa bol slano-sódový - to radšej mramorák zafarbím na červeno !!

anibas
22. apr 2012

@zdenallicka ja nemám - ani som sa o to nezaujímala, asi musíš hľadať vo všetkých e-shopoch 😒 😒 😒

reruna
22. apr 2012

@anibas američani mají asi hodně rádi takové ty slano-sladké chutě... u nás pro změnu dobrý, ale stejně se vždycky vrátím k mramoráku... jednou jsem dělala mramorák tak, že jsem udělala tu kakaovou část bez kakaa, jen s červeným barvivem a měla jsem červený mramor - na korpus srdce, bylo to efektní 😉

reruna
22. apr 2012

@hobitkova já taky nevím, jen že oni v tom pořadu pořád všude dávají ten máslový krém 😉