• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

iba jednu minitorticku, nieco na nejake kvietky, ozdoby a zvysok sme zjedli :grinning:
29. apr 2010 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chora som strasne...boli ma hlava a zistila som ,ze ani choroba moju pracu neovplyvnuje...tato torta je na zelanie zakaznika a mne sa taaaaak paci.... tak posudte vy,ci sa podarila...

Moje prve papucky z MMF.
29. apr 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali, je krasna... Videla jsem ji na www.flickr.com :slight_smile:

Ja teda nemocna nepecu... :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani ja by som,ale slubila som to...mna to chytilo vcera vecer...strasne ma bolela hlava..a ano je to z flickru,ta inspiracia... Dakujem! :slight_smile:
29. apr 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Heni tú čokoplastelínu veru idem aj ja skúsiť. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . A prosím Ťa, niekde na MK si písala recept na takú rýchlu plnku
s nevareného pudingu. Prosíííím Ťa napíš to znovu, lebo akosi ju neviem nájsť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A ináč tortičky sú super, idem robiť na deň matiek, že Hejdi ?
29. apr 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. apr 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali tvoja je krajšia, než originál :slight_smile:
29. apr 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali, prekrásna.
29. apr 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeej,dakujem!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. apr 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali ta je krajsia nez "original"...naozaj vydarena
29. apr 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ALi, co to mas za vykrajovacku na ty ruzove "kopretiny" ?
29. apr 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daniz, ta je ale dobra len na plnenie, vyslahas slahacku a stuzovac slahacky a uplne nakoniec do nej zaslahas ten puding Dr Oetker bez varenia, pozor neslahaj priliz dlho s tym pudingom, aby sa nezrazila. Povrch mozes potriet maslo s cukrom vyslahane
29. apr 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej alionuska, teraz pozeram, fakt je krajsia ako predloha.
Na tie papucky mas nejaku sablonku???
29. apr 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Henik, ďakujem :wink:
29. apr 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali krásne urobená ale mna vôbec nenadchla.Ale to bolo želanie zákazníka.ja osobne by som takú nechcela.Ale ty si ju urobila ešte krajšie ako originál. :grinning:
29. apr 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MNe se teda takove dorty libi...:dizzy_face:
29. apr 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heni a cukor ziadny? :confused:
ali ta torta je prenaaaaaaaaadhernaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. apr 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadulici, ja som cukor nepridavala, bolo to dost sladke, uz ten puding obsahuje cukor, ale ved ochutnas krem a uvidis, ak sa ti ziada viac cukru pridas. Ja taketo veci robim podla chuti a od oka.
29. apr 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem...zdeni to je kvetinka na strunke...boli tusim 4 v sade.
Henika a na papucky som si urobila sablonu podla predlohy na sablony,co som nasla na nete. :slight_smile: Len som vystrihla z papiera a nozom obkrojila take tvary do potahu ,potom potrela praskovou perletou a poskladala...maslicky sa mi z MMF trhali,tak som dala take latkove..šifon,ci ako sa to vola :grinning: :grinning:
29. apr 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali, no kraaaaaaaaaaaasa. velmi sa mi paci takyto styl :wink: . a tiez sa mi paci viac ako predloha, ty si proste kuzelnik :slight_smile: . ali, idem na 15. maja robit svojmu krsniatku tortu, tie ma napadli papucky, posles mi prosim link na tie sablony? dakujem!
dm, ako dopadla cokohmota?
29. apr 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak ja som slubila dalsiu tortu na sobotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: nastastie len nieco detske, jednoduche. mate nejake napady?

ali, si frajerka. v tortach velky rozdiel nevidim, ale papucky mas urcite krajsie :dizzy_face:
29. apr 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka tu je..a dakujeeeeeeeeeeeem! A sisa,b tebe tiez! :grinning:
http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/papucky-sablony
29. apr 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte - no Ali dobre, že si dala šablonu, teraz tu bola susedka a potrebuje na krstiny pre dievčatko tortu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , možn o použijem.
A tortu máš kráááááásnu, ale podľa mna, keby si nemusela dodržať predpis, tak urobíš ešte krajšiu !!!!!!
Aký lesk si použila ? Páčia sa mi s takým trblietavým posypom ako má napr. Majka22 na TOM -e .
29. apr 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ALi, mohla bys mi hodit link na tu kytku, prosim?
29. apr 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alli torta je krasna ja taketo tiez mozem

ja prave peciem korpusy. dufam ze prave tato na synove 1.narodeniny sa podari inak ma picne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm- drzim palce.... :slight_smile:
29. apr 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. apr 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dekuji, Ali...:dizzy_face:
29. apr 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte
Ali, torta nema chybu, mne sa tiez velmi pacia taketo namety :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Ali, tu vrchnu cast si piekla na dvakrat?
Ja tortu teda nakoniec nerobim, este stale nevieme, ci niekam pojdeme, tak to nejdem radsej riskovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dani, drzim palce....ty to zvladnes, si sikulka :dizzy_face: . A aku nakoniec robis? Tu poschodovu? ci aku?
29. apr 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok