• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

4. decembra 2016 
@miciatko ja som tie konvalinky robila tak, ze na gulicku som lepila vykrojenu kvetinku, takto http://www.flickr.com/photos/25576023@N04/3944366766/in/faves-elegantcakesaz/
s tymito teda asi neporadim
25. apr 2012 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
žienky používate Floral sadu?? sestra mi vyhrala na aukciách za 11,99 teším sa
25. apr 2012 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@janula.h někdy něco použiju, tady ji mají za 219,- korun :wink:
25. apr 2012 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@janula.h ja ju má a som velmi spokjná...rady a ako pracovat s touto sadou najdeš na yutobe :wink:
25. apr 2012 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina Jako u Vietnamců? :confused:
25. apr 2012 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina akože nehnevaj maaaaaaaaaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. apr 2012 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lamps díky, už sa torta chladí, dala som na krém aj opražené orechy a je to mňam :slight_smile:
25. apr 2012 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janula.h ja ju mam ale pouzivam z toho 2 vykrajovacky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mam ale tu cinansku aj ked z oficialneho e-shopu :confounded:
25. apr 2012 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zdenallicka ano u cinakov tolko stoja a na mimibazare byvaju vacsinou tieto nie originaly
25. apr 2012 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dm1 Tak to by se mi líbilo..:slight_smile: Mně dneska přišel balík od Pomposo..:slight_smile:
25. apr 2012 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zdenallicka dokonce ještě levnější. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49593505&tab=1
Myslela jsem u nás, jako v Čechách. :grinning: :grinning:
25. apr 2012 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dm1 To sa maluje priamo na potahovku. Bud na nejaky vyrezany kusok potahovky, ktory sa potom polozi na tortu alebo pramo uz na vrch torticky. :slight_smile: A ohladne toho jazierka mas pravdu, v nem. pouzivaju tuto hmotu aj namiesto piping gelu. Robia s nim jazierka aj rosu na kvety. :wink: Z biely mackou.....a k pridaju malilinko modrej farby. :wink:
25. apr 2012 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jakelina aach ja vam to tam taaak zaavidíím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: kukam , kukam , maju tam aj tu moje hortenzia a ze 55kč u nas najlacnejsia 6€ :frowning2: :frowning2: aach ja nešťastny zemepán :frowning2:
25. apr 2012 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zdenallicka u nás ji mají vietnamci za 199 kč :wink:
25. apr 2012 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky, jeden rychlej hloupej dotaz............rosu na růže můžu udělat z glukózy už den předem, nebo radši ne, aby se mi to nějak nerozplizlo ???
25. apr 2012 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela u nás je mají ještě levnější, myslím za 49 :wink: škoda že je tak stráááášně drahý poštovný, bych ti nakoupila a poslala
25. apr 2012 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mamina1978 ak si to prelozis, tak by som ta poprosila aj ja o receptík. Dakovala .
25. apr 2012 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ahoj kocky. idem si k Vam po radu.. http://varecha.pravda.sk/recepty/-cokoladovy-kolacik-peceny-ako-souffle-v-/6881-recept.html chcem robit tento recept, nemam tie formy na souffle.. myslite ze sa to darobit aj v klasika porcelanovych salkach? v restikach to tak davaju.. len neviem ci mozem len tak salku dat do rury...ci na plech dat vodu a do toho salky postavit? ked zbadam formy na souffle si kupim, ale vrta mi to v hlave ako sa to robi v salkach...pripadne ak mate osvedceny recept - rada uvitam. dakujem :dizzy_face:
25. apr 2012 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emily_666 Maju sa zohrievat v misticke s trochou vody. Pozor neprehriat. Treba to opatrne robit ako pri marschmelov. :wink: A potom len pridat danu farbu. :slight_smile:
25. apr 2012 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela ja som kúpila hortenzie v Čínskom za 2,50 ak tam pôjdem kúpim Ti?
25. apr 2012 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janula.h no ja vcera u nas behala po cinanoch a nist , ja to uz nechapem kde to bývam :frowning2: :frowning2: :frowning2: a to tu mame este horsie otvorene potraviny nez @anibas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
ale keby si tam sla bola by som rada keby mali a kupis :sweat_smile: juj :sweat_smile: já bych ti pak každý den poslala vzdušnu pusu do dialky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2012 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela jasne a vieš že zajtra tam mám cestu?? tak sa modli aby mali :wink:
25. apr 2012 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@pristela ja mam tiez cinske ale co sme z tych ciech objednavali. ale este som nepouzila veur
25. apr 2012 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 nedrááááždi :angry: :angry: :angry: no ja vtedy neobjednala , ze na co , ale ted vydím hortenzie na každej torte :grinning: ja šlaham skoro vsade biely jazmín ci co to je , a tomu podobne je hortenzia tak budem rada, bo jazminu uz mam plne zuby
25. apr 2012 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela ak chceš ja mám dvoje vykrajovačky hortenzie, a vôbec ich nepoužívam, kúpila mi ich sestra za 30kč ak chceš pošlem ti to :wink: len sú odbalené...
25. apr 2012 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dadka212 fakt ? ale niesu to tie 5cm :sweat_smile: a fakt ich nechces? vies ake su hortenzie nadherne na tortach ? kukni na tuto fotosu aj tu su hortenzie :grinning: ja ti ich este necham :grinning: ved ty na ne dostanes chut :grinning: pockam co napise zajtra @janula.h ak nebudu mat , tak napisem tebe , a ak si to ty konecne s nimi rozmyslíš :sweat_smile: tak objednam z čiech :wink:
foto je z netu !!!!
25. apr 2012 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Pěkný den,
jdu si opět pro radu :slight_smile: chtěla bych udělat na hořejšek dortu takový malý čokoládový zápich, nějaké vlnky nebo tak nějak, myslela jsem rozpustit, nacákat na peč.pap a nechat ztvrdnout, ale rozpustit jen v mikrovlnce nebo s nějakým tukem?
Díky
25. apr 2012 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela ale ja mám doma dve sady a ani jedny nepoužívam :wink: neviem aký je to rozmer sú také akurát tu ich mám v ruke nech vidíš :wink:
25. apr 2012 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@gagarinka alebo este tu burizonovu hmotu vyskusat :slight_smile:
25. apr 2012 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok