• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mariann2 co to mas za podlozky prosim ta tie zlate??? :confused:
27. apr 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha dnes sme tie podlozky rozoberali kupuje sa to v e-shopoch maju ich rozne davala som linku tusim o stranku - dve :wink:
27. apr 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 jaj dakujem... este som dnes neprebiehala ani zhruba... :unamused: ja vas nestiham citat do podrobna... a hlavne ked mi tu mlada vystraja a vykrikuje... :sweat_smile:
27. apr 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Možno to tu už bolo..ale našla som takýto link..je tam vela knih..ale nejakych spanielskych :-/
http://picasaweb.google.com/geraldinarevisdetortas
27. apr 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha tak, ako to odpovedala @dm1 takéto kupujem v pečenie hrou :slight_smile:
27. apr 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 jasne, uz som kukala... :slight_smile: no budem si musiet objednavat cervenu a ciernu farbu, tak si odrazu aj podlozky poobjednavam... :slight_smile:
27. apr 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este jedna dnesna
27. apr 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
Ahojky :slight_smile:

Tak dort je v lednici, pomazanej krémem, teda jako jestli nespadne tak to bude zázrak, mám tam pichlejch 5 špejlí, a furt se naklání, jsem udělala asi malej průměr. Holky jakou barvou byste potáhly, zelenou? třeba kdyby to pod tema růžičkama prosvítalo, díky posílám kdyžtak ještě jednou obrázek
27. apr 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@makinka2 asi bych to udělala zelenou
27. apr 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makinka2 nechej teda fakt hodně ztuhnout a dobře na povrchu pomaž tím máslem s cukrem, aby ti to ty růžičky udrželo.
27. apr 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina děkuji :wink: , asi půjdu udělat ještě trochu másla s cukrem
27. apr 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makinka2 zelenu :wink:
27. apr 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky a můžu to večer už potahovat, že jo? máti má zítra narozky
27. apr 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky jdu si k VÁM PRO RADU :wink: jak ozdobit dort pro 7letého kluka??? DORT MÁ BÝT KOKOSOVÝ A Z MANDLOVKY..má být jen nějaká ozdůbka....ale sama mám holky a nevím co mezi klukama frčí :sweat_smile: :confused:
27. apr 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@b.janka roládku dělám tu co nepraská, stáčím ji a ž za studena 5 bílků ušlehat, přidáme 2 PL cukru krupice a 1 van. cukr a pak zašleháme po jednom žloutky a pak opatrně vmícháme 3 vrchovaté lžíce hladké mouky, je to fakt osvědčený recept, je fakt taková mechová :wink:
27. apr 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@makinka2 můžeš, jak to ztuhne, potáhni a znova nech cvilku vychladit a pak už můžeš dodělat.
27. apr 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tak hodka by pak stačila, no asi to dnes bude dlouhá noc :grinning: :grinning:
27. apr 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukynka2 zeleným kokosem hřiště a z potahovky malý balon, pokud ho baví fotbal. Zjisti co se mu líbí, to se těžko radí
27. apr 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makinka2 jasně, nevím čím potahuješ. Já MMF, tak to uhladím, strčím do lednice, nachystám si zatím ozdoby, znova to přežehlím a pak už dodělávám
27. apr 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak kdyby náhodou někdo chtěl (i když tady už máte určo svoje oblíbený) tak jsem dělala tenhle korpus a je fakt dobrej a těsto úplně krásně nadýchaný, nikdy jsem takový neměla :dizzy_face: :dizzy_face: http://www.toprecepty.cz/recept/18933-kakaovy-olejovy-korpus-na-dort/
27. apr 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka co by? upečeš pár perníčků a ozdobíš a smlsnete si :grinning: :grinning:
27. apr 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina mléčnej :wink: i když ted je spíš medovej :grinning: jsem tam dala moc medu, jsme dělala poloviční porci a medu jsem dala jak na celej :rolling_eyes: :grinning: Když jsem dělala ten první dceři tak jsem to dělala všechno zaráz, ale tenhle fakt nechám zruhnout je to jak šikmá věž v pise :grinning: :grinning:
27. apr 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina prý auta motorky,ale děkuji za tip s tím hřištěm...ale netuším jeslti bych zvládla nějaké postavičky tady mám na ukázku teprve dva mé potahované dorty...nemám zkušenost :sweat_smile:
27. apr 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
tak moja prva s fotakom canon...este ma dnes cakaju dve
27. apr 2012 o 13:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@vecernicci ďakujem... určite vyskúšam
27. apr 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yamahafazer krasna flasa... mozno si to uz niekde pisala, ale ako si dosiahla ze flasa vyzera ako sklenena? malovala si povrch? a farbila si aj potah? ja robim na nedelu flasu ruzoveho vina, tak zistujem ako to urobit... nechcem to len potiahnut ruzovym MMF... :wink: dakujem
27. apr 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci a ešte ma napadlo... keď chcem robiť kakaovú roládu tak mám ubrať z múky keď pridám kakao?... či ako?... a aké plnky dávaš do rolád... ešte som ich nerobila... myslím tieto klasické... mám recept na zamatovú roládu... tú som aj pár krát robila
27. apr 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukynka2 co něco takového, když nechceš do modelování........
27. apr 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@b.janka já místo jedné lžíce mouky dám lžíci kakaa :wink: a my máme doma rádi máslovo pudinkové krémy, takže dělám ten, ale můžeš myslím jaký chceš, nebo jaký máte rádi, ale aby nebyl moc řídký, pak bokem vytéká :slight_smile:
27. apr 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak můj dnešní dalmatin, vstávala jsem v šest, abych ho dodělala, než půjdou děcka do školy a já na coury :wink:
ještě mě čeká ta kočička, prostě máme doma zvěřinec i s našima děckama, to jsou takový zvířátka :grinning:
27. apr 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok