Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

kukynka2
27. apr 2012

@mates22 dortíky jsou krásnééé,mě by nevadilo dělat modelovaný,ale oni chtějí klasiku...obdélník,lehčí krém.okolo kokos a něco z modelky nahoru nějakou figurku věc 😕 a právě nevím co by 7letého kluka zaujalo 😅 😀

kukynka2
27. apr 2012

@vecernicci ten je teda 😉 🙂 nádhernej

bzucinka2
27. apr 2012

krasne torticky ste pridali , ja som teraz odovzdala jednu svadobnu a zajtra dokoncim krstinovu a potom buduci tyzden zabijak...

vecernicci
27. apr 2012

@kukynka2 díky moc 😉
a nějakou lego postavičkou a kostičkami nic nezkazíš, na tom frčí náš 8 letý Víťa anebo pokémoni a spol 😉

dm1
27. apr 2012

baby to su postavicky co 😀 . Normalne rozmylam ze aku tortu by som k tomu urobila keby to ktosi chcel 😕 http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/manzelia-...

zdenallicka
27. apr 2012

@dm1 Jj, objednala jsem si ji na zkoušku.. ale lepí teda úžasně!!! 🙂

zdenallicka
27. apr 2012

@vecernicci Berunko, tys nikdy moje perníky, neviděla, co? 😀 To bys ses popukala..:D

katuskapd
27. apr 2012

Potrebujem radu, mám biely marcipan a chcem ho zafarbit, mám tekutu potravinarsku farbu, mozem to k tomu nakvapkat a vypracovat? vdaka za rady, nerada by som to pokazila.

vecernicci
27. apr 2012

@zdenallicka ale k jídlu jsou, ne? tak jde o prd 🙂

zdenallicka
27. apr 2012

@katuskapd Můžeš..🙂

monika76
27. apr 2012

Pekný víkend prajem všetkým

katuskapd
27. apr 2012

zdenallicka dakujem 🙂

zdenallicka
27. apr 2012

A je to tady!! Naživo je teda o něco hezčí, neumím fotit, tak vypadá, jako by byl křivý..😝 CHjo ach..

yamahafazer
27. apr 2012

@lenocka23 len normalne stetcom natrem zelenou farbou s alkoholom

baby akurat pecem ten red velvet korpus skusam mojej mame zajtra ma meniny,ale som zvedava ci mi cosi ostane vo forme lebo normalne z formy zo spodu zdvoch miest vyteka vobec nechapem preco lebo ked pecem svoje cesto este mi nikedy zo spodu netieklo

katulkaaaaaa
27. apr 2012

@zdenallicka náááááááááááááááááádhernýýýýýýýýýýýýý!!!!

yamahafazer
27. apr 2012

@zdenallicka ta je zaujimava len by sa mi nechcelo tie kamienky davat dole ked sa bude krajat a ta podlozka na spodu je zcoho ked je taka vysoka?

zdenallicka
27. apr 2012

@katulkaaaaaa
@yamahafazer

Děkuji...-)

To je dřevená podložka, na to mi mužn nalepil 2cm polystyrén, na tom je balící papír a organza..🙂 A kamínky - no, mně se nechtělo je dávat ani nahoru..😀

jakelina
27. apr 2012

@zdenallicka je krásný 😉

pristela
27. apr 2012

@zdenallicka suprova je!!!! 😵 😵 si im mala nasypat tie kamienky na bok a ze nech si ich kazdy prisype na svoj kusok k tanieriku a nemusi oberat a ty lepit 😀 😀 😀

aduskatt
27. apr 2012

dievcata, tak aj ja sa podelim🙂 a dodavam, ze MMF nikdy viac🙂 7 pluizgierov, z toho tri krvave
ono to vyzera sice ako pre dieta, ale kamaratka tych macikov miluje🙂a miluje aj ruzovu farbu🙂

vecernicci
27. apr 2012

@zdenallicka úúúúžasný dortík, krásně se ti kočko povedl 😵 😵 😵 😵

pristela
27. apr 2012

a vsak som zabudla , tu to tiramisu dnes, ked uz ho holka tak luuubi 😅 je to len rychlovka pri nas , takze s dizajnom som sa absolut netrapila 😝 este som aj cokoladou hooodne šetrila 😀 😀 😀

aduskatt
27. apr 2012

@vecernicci
@zdenallicka
@yamahafazer
@dadka212
dakujem vam🙂 dufam, ze si neurobim hanbu, je to prva, ktora ide mimo bytu, teda na oslavu🙂

pristela
27. apr 2012

@aduskatt oo, preco pluzgiere 😕 😕 😕 ja robim uuuplne vsetko z mmf , mne sa s nou robi suprovo , az na tu moju lenivost zarabat ju 😝

aduskatt
27. apr 2012

@pristela bol V CHLADNICKE☹

vecernicci
27. apr 2012

@aduskatt to víš, že nebude ostuda, bude jen úžas, jak je krásná 😵 😉

vecernicci
27. apr 2012

@pristela holčičko moje, nemáš někde postup na toho svojeho luxusního koníka? mám na 1. června dělat celý ranč a hóódně velký s koněma, kovbojema, už se na to těším 😝 😀

pristela
27. apr 2012

@vecernicci 😀 😀 😀 😀 😀 že postup 😀 😀 😀 ak ti toto pomoze: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3414802... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja ho robila len tak podla foto kona

@aduskatt ahaa, ja do chladnicky vobec nedavam , na co aj , nema sa v nom co pokazit a ked tak treba po kuskoch nahrievat v chladnicke a je to 😉

vecernicci
27. apr 2012

@pristela jasně, to sis namalovala půdorys koníka modelovala, ale máš ho luxusního 😉

a děvčata please 😵 😵 nějaké inspirace na western nebo ranč by se nenašly ve vašich pc? 😉 🙂 🙂 nemůžu nic pěkného najít, to zase bude stres

pristela
27. apr 2012

@vecernicci jeemine ja telaaatko ved ja som ho aj fotila poproi praci , pockaj musim najst