• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@vecernicci dakujeeeeeeeeeeeem:slight_smile: si uzasna:slight_smile: potesila si ma.....skoda, ze na tych foteckach dobre nevidno, som to poprasila striebornym hologramom:slight_smile:
27. apr 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ja som ho mala hotovy od nedele, preto v chladnicke:slight_smile:.a asi si chcela napisat v mikrovlnke, xixi
27. apr 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela prosím tě, jak dlouho ti schne barva na MMF, když maluješ? Já nechtěla barvit na černo, no asi by ani nešlo, tak jsem kopačku nabarvila štětcem, ředila sem alkoholem, ale nějak nevím, za jak dlouho to budu mít jakž takž suchý, nechci na to radši chmatat :-d
27. apr 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt :grinning: :grinning: :grinning: jo jo v mikrotrtke som myslela :grinning: ja mam mmf hotovu aj týzden a nedavam to do chladnicky , ved tam su len sukriky a cukor a to tiez neskladujes v chladnicke :wink:
@mates22 ja ked malovala celu tortu srdce farbou s alkoholom po par hodinach to bolo suche, robila som vtedy az 3vrstvy natierania takze za jednu noc bola torta sucha
27. apr 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ja som tam supla aj lyzicku masla:slight_smile:no, ved nabuduce uz bude vediet, resp, nabuduce uz nebude, xixi
27. apr 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. apr 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pristela díky, já to mám hotové asi 3 hodiny, ale tak nějak od pohledu mi to ještě nepřijde suchý, ale naštěstí na to nespěchám :wink:
27. apr 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka Veľmi pekná...Jednoduchučka...Fakt úžasná.. :wink:
27. apr 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
27. apr 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve dorobená na zajtrajšiu oslavu pre moju dcérku :slight_smile:
27. apr 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (61)
@lienika super 1*
27. apr 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela děkuji ti zlato, stačí to bohatě :wink:
27. apr 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulkyyyyyyyyy, prosím Vás, už ste robili mascarpone plnku len z jednou čokoládou? Myslím na 2 šľahačky dať len jednu čokinu? Bo mám doma už len jednu bielu sakra, večer som si chcela uvariť čokoládu so šľahačkou a teraz neviem, či mám letieť do Tesca, alebo stačí aj tá jedna čoko????.Poraďte, prosím ...
27. apr 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela - že s dizajnom si sa absolut netrápila? Ma neštvi, ja keby som aj chcela, tak to tak pekne neurobím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. apr 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela - a to druhé poschodie máš na nejakej kartónovej podložke? A celé je to len z piškót a plnky?Ziadne cesto? Vyzerá to super :dizzy_face:
27. apr 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienika krasna, roztomila!! :dizzy_face:
27. apr 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 ja stale zvyknem davat na pol litra slahacky len 150 gramov bielej cokolady a je to v pohode, myslim, ze aj ked das len 100 gramov, tak to bude ok :slight_smile:
27. apr 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci Ja mam len tieto dve inspiracie z internetu. Ta prva je z tej nem. stranky a tu druhu som nasla nedavno, uz neviem kde. :slight_smile:
27. apr 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@vecernicci tu prvu vyskusaj pozriet z tejto stranky, mozno ti pojde otvorit :unamused: Lebo to je ta stranka , ktora je z velkej casti blokovana, tak neviem :unamused: Skus :wink:
http://www.torten-talk.de/t31895f13-Westerntorte-zum-Geburtstag.html#msg10341735
27. apr 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Jej. :slight_smile: .... ty uz mas torticku hotovu.......kraaaaaasnucka sa ti podarila :wink: :slight_smile:
Ja este stale bojujem s naradim :unamused:
27. apr 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 jojo, jde mi to otevřít, musím do června něco vymyslet :wink:
27. apr 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci tak to urcite vymyslis nieco krasne. Prave som videla tvojho dalmatinka ..ten je naaaadherny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tebe tie 3 D zvieratka tak idu :slight_smile: :wink:
27. apr 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienika nadherna torticka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 normálně mi to jde tam všechno prohlížet, to už to není blokovaný? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. apr 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci Je to blokovane :unamused: pretoze ja ked si otvorim tu prvu stranku mojim heslom tak je 4 x väcsia ako bez hesla.Ja tam mam potom cast na Experimenty, recepty na plnky, korpusy , hmoty , zaujimave stranky, postupy, linky na tutorials, kucharsky slovnik........ atd asi este 20 inych casti. Tie sa tam objavia az po zadani hesla. A ked vam chcem odtial stranku sem hodit ,tak tie zablokovane otvorite vzdy len ako uvodnu stranku :frowning2: :angry: A preto ked nieco najdem a som prihlasena, tak neviem, ci to aj vy potom otvorite. :unamused:
27. apr 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt a čo si robila, že máš pluzgiere? ja robím len z MMF a ešte nemám ani jeden a to už pečiem 1 1/2 :confused: :confused: :confused: si to asi prehnala v mikrovlnke???
27. apr 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky,mate nadherne dortiky.
Ja jsem teprve na uplnem zacatku - toto je muj prvni dortik (na obrazku). Prvni jsem delala ze Smartflexu - s tim se mi fakt super pracovalo...tento druhy je z marcipanu a ten se docela trhal,tak priste zase Smartflex...
27. apr 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@zdenallicka krásne tortičky @mariann2 krásne @mizulienka krásna bábika @vecernicci nádherný @pristela perfektná @lienika nádherná roztomilá tortička a Lucke všetko najlepšie, veľa zdravíčka :slight_smile: @aduskatt krásna tortička :slight_smile: @zdenallicka krásny @monika76 krásne @katulkaaaaaa krásnučká @kukynka2 krásne tortičky. a veď tam máte včielku, určite zvládnete aj postavičky:slight_smile: @yamahafazer parádne tortičky @adka_praha úplne bombová :slight_smile: @lucy222 krásne
27. apr 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lussy23 diky :slight_smile:

Ted koukam - jsem to napsala spatne :rolling_eyes: toto je muj druhy dortik...
27. apr 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok