• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
29. apr 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka dakujem,ste zalté,túto mám aj ja uloženú :grinning:
29. apr 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 moc držíme malé palečky, ať brzo běhá a užívá si léta. :wink: :wink:
29. apr 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 děkuju za receptík. S tou čokoládou jsme to ještě nezkoušela, tak někdy použiju. Já jsem tam dala teda tu bílou a pražené ořechy a taky to bylo úplně super. :wink: Podle mě se tam dá dát cokoliv, čokolády jaké kdo má rád, já miluju ledové kaštany. Nebo i kofila, trocha kávy nebo kokos a tak různě a pokaždé vznikne nový krém. Budu zkoušet
29. apr 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 to si vsetko stihla za jeden vikend? ako to robis?kedy zacinas piect cesto?
29. apr 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
bry den krasavice:fearful:)) idem si skromne po radu k vam:slight_smile:) zafarbim smartflex flower kakaovym praskom na svetlucku hnedu?.............ci kakao hmotu nezafarbi?
29. apr 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ano zabarvíš
29. apr 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina supeeeeeeeer:slight_smile:) a staci prasok, ci ho mam v niecom rozpustit najprv?
29. apr 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt já jsem barvila tak, že jsem si v hmotě udělala důlek, nasypala trochu osetého kakaa, kápla kapičku vody a propracovala.
29. apr 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina supis, diky:slight_smile:)urcite vyskusam:slight_smile:..............takze alkohol zatial necham v chladnicke:slight_smile:)aj ked, zajtra asi vytiahnem, sa mi mari, ze ktosi pisal, ze alkoholom lepi ozdoby:slight_smile:
29. apr 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt kakaom hmotu zafarbis,,, ja som si ho najprv pomiesala s kvapkou oleja a tak pridala k hmote :slight_smile:
29. apr 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt můžeš i do alkoholu nebo si dej štamprli na kuráž a do hmoty přijdej vodu :grinning: :grinning: :grinning: a co budeš dělat s hnědým SF, nějaké hnědé kytičky???
29. apr 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 ja mam ulozene taketo nieco
29. apr 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@miciatko krásna.
29. apr 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 ahoj, tak to je skvělé, jen tak dál, přeji plné brzské uzdravení. Moje dcerka /15m/ měla teď také streptokoka, neznám celý tvůj příběh, ale my naštěstí neměly žádné velké komplikace /snad už se nic neprojeví ťuk ťuk/, ale měla přes měsíc a půl teploty, nic hrozného, ale mě se to nelíbilo a doktorka to pořád odbývala tím, že to tak některé děti mají, chtěla mi malou i naočkovat, to jsem odmítla a nakonec se mi podařilo obhájit si různá vyšetření /když brala mudr malé krev a ona plakala, tak jí říkala, že to není její výmysl, ale maminky....to jsem byla pěkně naštvaná :rolling_eyes: / no a nakonec se ukázal ten streptokok. Dostala ATB a teď už je v poho, tak doufám, že se to nevrátí....držím vám moc palečky, ať se vše už jen lepší...
29. apr 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina chcem svetlucku hnedu:slight_smile:) na to pojdu dve salocky akoze naplnene kavou a ruzicka:slight_smile:mame dnes vyrocie a sme kavovi zavislaci:slight_smile:
29. apr 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jo jo, já dělala tento krém s ledovými kaštany a milenou a bylo to moc dobré.
29. apr 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina na kuraz a neupeciem uz vooobec nic:slight_smile:
29. apr 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin wau tá teda je krásna
29. apr 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin prekrasna:slight_smile:
29. apr 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt tak ať se ti daří, já z té SF dělám jenom kytičky, ještě jsem nezkoušela nic jiného. Mám zbyteček, spotřebovala jsem ten kýblíček na dva svatební dorty co jsem dělala s kytičkama.
29. apr 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11
@aduskatt to som ja nerobila to som dala len pre dajnu ako inspiraciu ja som len zaciatocnicka taketo nieco by som nezvladla :frowning2:
29. apr 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 tyjo 6 dortů za víkend, šikulka jsi :dizzy_face: :confused:
29. apr 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin :grinning: :grinning: ved ja viem:slight_smile:
29. apr 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin aj tak je krasna:slight_smile:
@jakelina ja tie salocky uz mam vytvrdnute, len musim zlepit tanieriky a salocky...len neviem, ci vodou, alebo alkoholom.....
@miciatko ďakujem :slight_smile: ja už ich ani nerátam :sweat_smile:
29. apr 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin hej stihla :grinning: ja pečiem cesto ak mám tortu na piatok tak v stredu, štvrtok a ak na sobotu tak vo štvrtok a v piatok :grinning:
29. apr 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina motýlky si skladuj ničím nepřikryté, jen tak normálně v místnosti - aby se na ně nenaprášilo, tak třeba jen přikryj ubrouskem...nedávej je do folie, asi by ti změkly
29. apr 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky :slight_smile: Tak dávám fotečky svýho 2 dortíčku. jsem zase nevěděla kterou vybrat tak jich je víc :grinning: :grinning: Jako není dokonalej, jako ty vaše krásný dortíčky, ale mě se líbí a hlavně mamince se líbil byla úplně nadšená a hlavně překvapená :dizzy_face: :dizzy_face: Děkuji všem za rady :slight_smile: :slight_smile:
Jako na ty růžičky se moc nedívejte měla jsem blbej marcipána pořád se to trhalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , stonky mohly být tenší, ale já jsem ve21 hod, zjistila, že mi ten marcipán vůbec nebude stačit tak jsem dělala novej, a už jsem se s tím moc nesrala, ale stejně jsem skončila přesně o půlnoci :grinning: jsem pomalá :sweat_smile: máte můj obdiv fakt velkej kolik těch dortů stíháte. :wink:
Jo a holky nemáte někdo nějaký video na potahování, mě to vůbec nejde :frowning2: mám ty boky skrčený a i sem tam díra, ted tam byly ty stonky tak to bylo jedno, ale až to nepůjde skrýt tak to bude mazec, děkuji mooooc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak v červnu zase přindu pro rady, jinak se sem chodím dívat každý den na ty vaše dortíčky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. apr 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok