• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
@makinka2 nádhera - že druhá a hned tolik růžiček krásných :slight_smile:
29. apr 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna děkuji :wink: krásný nejsou to dělá ta fotka :grinning: MM mě je pořád kritizoval, ale líp to z toho marcipánu nešlo. bylo jich 42 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning:
29. apr 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makinka2 2? velmi pekná
29. apr 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcela by som urobiť môjmu synčekovi na 1 rok takú dáku podobnú tortu len neviem ako by som mala urobiť tie kocky či aj tam upiecť dáky korpus alebo to len vytvarovať z marcipánu alebo tej marshmalow hmoty? Poradte mi prosím ďakujem krásne
29. apr 2012 o 20:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@larah děkuji :wink:
29. apr 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina ďakujem, áno tá ceruzka je celá z marcipánu :slight_smile:
29. apr 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandrus2 jenom udělej z hmoty
29. apr 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina a z akej či to je jedno? toho marshmalowa som síce ešte neskúšala ale veľa ľudí to chváli tak kto vie
29. apr 2012 o 20:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, nemám šancu vás dočítať celý víkend sme boli vonku, pomedzi to po večeroch som ešte dorábala tortičky, tu sú posledné dve a zajtra pokračujem
29. apr 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@sandrus2 a jakou hmotou budeš potahovat, klidně to můžeš udělat z marcipánu nebo z nějaké kupované hmoty. Třeba ze Smartflexu
29. apr 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak skusim vase vcerajsie dobre rady a som zvedava, ci bude korpus, alebo Etna:slight_smile:
29. apr 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ďakujem krásne hádam to bude dobre lebo v živote som to ešte nerobila teda nezdobila s takýmito vecami :grinning: :grinning: :grinning: som úplný amatér ale verím že to zvládnem :slight_smile: tiež som rozmýšlala že kúpim ten marcipán tuším dr oetker to má :slight_smile:
29. apr 2012 o 21:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makinka2 Je uzasna, vidis jak se ti super povedla :dizzy_face:
29. apr 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam svoju vcerajsiu pre nasho drobca aj s oslavencom :dizzy_face:
29. apr 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (69)
@florentina ahoj ďakujem za podporu, naša malá práve že nemala žiadne príznaky (žiadne teploty, žiadny kašel nič) až jedného dňa sa zobudila a nevedela sa ani posadiť na posteli. Tak sme hneď nabehli ku lekárke, tá nás poslala na otopediu a tam zistili zápal bedrového kĺbu a v priebehu pár dní sa jej tam vytvorila voda, mala neskutočné bolesti :cry: Dokonca jej hneď vzali aj krv a výter z hrdla, krv len ukázala že má nejaký zápal ale až výter z hrdla ukázal že má streptokoka ktorý jej sadol na ten kĺbik, tiež brala ATB a zbavili sme sa ho, tak uvidíme. Inak ten streptokok je strašne zákerný bacil. Som rada že aj tvojej zabrali ATB a že je už v poriadku :slight_smile:
29. apr 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. apr 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka ďakujem, ale bolo ich len 5 :slight_smile: rozdelila som si to tak že v piatok som mala 2 hotove a v piatok v noci a v sobotu ostatné 3 ale bol to riadny zaberák, dúfam že tak skoro nebudem mať tak veľa na víkend. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, len sa mi to zda, alebo som tu zachytila, ze ozdoby niekto lepi na potahovku bielym alkoholom?:
29. apr 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt aj ja lepím ozdoby bielym alkoholom, prečo?
29. apr 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak baby klobúk dole pred vami niečo neskutočné čo vytvárate to je normálne umelecké dielo no krása :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2012 o 21:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps len som si chceLA overit, ci je to dobry sposob:slight_smile:)takze drzi ako hluchy dvere? doteraz som lepila vodou, ale chcem skusit ten alkohol.......predpokladam, ze postup je vlhym stetcom natriet zadnu stranu a supnut na tortu:slight_smile:
29. apr 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak pridavam aj ja moje torticky ze z oddychoveho tyzdna a ani nechcem mysliet co ma caka tento a buduci .Budem potrebovat este jeden par ruk a 40 hodinovy den :grinning: :grinning: .
Ku tortam - ta na 50-ku mala byt podla toho ako kresli 3 rocne dieta,pre mna dost cudne, no tak to chceli a ta macikova trvala cca 4 hodky,makacka,ale boli z nej taky nadseni ze to stalo za to :wink: .NO a hanusa montanova chceli presne taku aku som uz robila ..
29. apr 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
@aduskatt áno presne tak, keď je torta čerstvo potiahnutá ozdoby držia úplne super a keď ozdobujem ozdobami, ktoré museli vyschnúť, tak si v troške alkoholu rozpustím kúsok poťahovky a vznikne mi "lepidlo", ním sa lepí tiež dobre :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. apr 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neskutocne krasne ste urobili torticky fakt, len kukam, a este kolko ich stihate urobit na vikend :confused: ja som rada ked stihnem 3 a aj to len tak tak :sweat_smile:
ja som dnes modelovala postavikcy na tortu s dinosaurami, tak som mala co robit, zatial mam len jedneho dina a mamuta, este ma cakaju aspon 3dinosauri bo ich chcu mat na torte vela.
29. apr 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt zatazit niecim a vyrovna sa to :slight_smile:
29. apr 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps no, mam teraz vytvrdnutu salocku a tanierik a budem to davat dokopy, takze mozem v tej vodke rozrobit biely MMF a potom lepit, jo?:slight_smile:, predpokladam, ze ked budem potom MMF lepidlom lepit na smartflex, nic sa nestane.........rozousti sa to hned, ci treba tak ako vo vode rozpustat par hodin?.dik za dobre rady:slight_smile:
29. apr 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 no, ved vcera som dostala asi 5 zarucene dobrych rad, takze som teraz vyskusala dve naraz, a to pomale pecenie a zurive miesanie vo forme........a po vyklopeni to otocim na druhu stranu, to bude tri v jednom,. xixi
29. apr 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 to je radost :slight_smile:
29. apr 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha nádherné tortičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. apr 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt áno môžeš, ono sa to rozpustí, stačí len trošičku pomiešať. Určite sa nič nestane keď budeš lepiť MMF lepidlom na smartflex :sweat_smile:
29. apr 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok