• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

5. decembra 2016 
@lamps juj, ci mam teraz obrovsku radost:slight_smile:uz vidim tu torticku:slight_smile:do nalepenych salociek vlejem bielu cokoladu zafarbenu nescou, aby to vyzeralo, ze je tam kavicka:slight_smile:
29. apr 2012 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lamps to je aké dievčatko na tej fotočke? :slight_smile:
29. apr 2012 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@larah na ktorej fotočke? na tej profilovej, ktorú mám tu?
29. apr 2012 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este je to v rure, ale uz z toho mame Etnu, takze pojde z rury rovno hubou dole:slight_smile:)hadam jej to pomoze
29. apr 2012 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lamps ano ano
29. apr 2012 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@larah to som ja osobne :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2012 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lamps že vyzeráš na nej mladunko, mladšie ako na tej predchádzajucej :slight_smile:
29. apr 2012 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Etnu som vytiahla, svacla dole hubou a na vrch som dala formu a do nej dva hrnce....................:slight_smile:)aj tak budem asi rezat:frowning2:
29. apr 2012 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lamps
Jeeeejejej...to je deti jako smeti... :wink:
kdy jsi rodila? podle fotky v deseti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2012 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@larah ďakujem :sweat_smile:, mne sa aj v37 rokoch stáva, že mi v autobuse dávajú polovičný lístok :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2012 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@daducha ta s medvědama je úplně nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: A tak já kreslím i ve 30 :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2012 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@larah na tej predchádzajucej sa velmi podobáš na jednu Renatku z Moravian :slight_smile:
@aduskatt veď to, čo odrežieš použi do masla na potretie torty,
@irriss :grinning: :grinning: :grinning: prvé dieťa v 26 :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2012 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lamps to, co odreziem pouzijem.no, maslovy krem a do bruska:slight_smile:))))krem je uz hotovy v chladnicke:slight_smile:
@irriss bry vecer, kamka:slight_smile:
29. apr 2012 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
pripadne dam ten vrchny plat do stredu a stredny na vrch.................ak sa mi to podari zrezat tak, aby bol stredny rovny, xixi
29. apr 2012 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lamps ja blbá som to poslala sebe :grinning:
že na tej prvej sa podobáš na jednu Renatku z Moravian :slight_smile:
29. apr 2012 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@larah pozdravujem Renátku
29. apr 2012 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 Matějovi přejeme vše nej a dortík má parádní.
@daducha jsou neskutečné a ta s medvědama je krásná fakt se ti moc povedla. Jak jsi podložila to horní patro, že vypadá šikmě?? Připadá mi, že šikmo to uřezané není, ale asi to špatně vidím :astonished: :astonished:
29. apr 2012 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina dakujem :dizzy_face:
29. apr 2012 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No, dievcata, tak toto je reakcia na moje prve dve torticky pecene kamke:slight_smile:a to som fakt trpla, ze co sa neozyva, ci bolo vsetko OK

ahoj zlato ;)
torticky obe moc vyborne
mnamky, sme si posmakli vsetci
a tiez vsetci chvalili
cerstve jahodky - super napad
a ta bananova - hmmm, jedna basen
29. apr 2012 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
@reruna děkuji, ty jsi na mě tak hodná, vždycky poradíš. Jsi zlato :wink:
29. apr 2012 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@makinka2 hele, tak v tvém podání to vypadá, že výroba dortů je legrace....druhý dort...fakt paráda, myslím, že je dokonalej :dizzy_face:
29. apr 2012 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@daducha nedivím se, že byli nadšení, je dokonalá!
29. apr 2012 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzana124 asi blbý dotaz, ale jak jsi ji dělala? Jako tvar ještě chápu, ale ty barvy...barvila jsi štětcem až hotovou tužku? Nějak si to neumím představit a předem děkuji za odpověď.
29. apr 2012 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzana124 to je mi moc líto, že měla takové bolesti. To musí být hrozné pro všechny. Je skvělé, že se na to přišlo a léčba zabrala. Posílám hodně pozitivní energie, ať brzo zase běhá a nic nebolí. Jo je to zákeřné....u nás jsme šli na stěry celá rodina a nikdo další streptokoka neměl, tak nevím, kde to chuděra vzala. Ono taky záleží na konkrétním typu, ale jak jsem se o tom snažila něco dohledat, tak ten co ho měla naše dcerka má tak 20% populace v sobě a nic normálně nedělá, ale při nějakém oslabení se může rozmnožit a pak právě začít dělat problémy. Ona před těmi teplotami měla očkování a hned do toho chytla rotavirovou infekci, tak to zřejmě byl záhul a umožnil tomu streptokokovi se pomnožit. No co už, hlavně, že už máme ta zlatíčka zaléčená a pevně doufám, že už se to nevrátí.
29. apr 2012 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dm1 Tvojmu malemu oslavencovi vsetko len to naj....... , ma krasnu torticku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A ako sa z nej tesi :dizzy_face:
. Jej :slight_smile: aj moj chlapcek c. 3 :wink: :grinning: oslavuje za dva dni 3 narodeniny. :slight_smile: ako ten tvoj :slight_smile:
29. apr 2012 o 22:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 nádherná torta, a oslávencovi všetko najlepšie :dizzy_face:
@daducha prekrásne torty :dizzy_face:
29. apr 2012 o 22:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sandrus2 ten marcipán dr.oetker nekupuj, vyjde ťa to velmi draho na takú kocku by si potrebovala aspoň 4-5balení, radšej skús urobím MMF alebo si kúp hotovú poťahovku, ja kupujem smartflex, to je balené po 1,4kg a to ti vyjde na poťahovanie aj na zdobenie :wink:
29. apr 2012 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@daducha ta "mojim láskám" je krásná!!!!
k té 50 mám ale výhrady.. mám 3 leté dítě a takhle teda fakt nemaluje.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi soudruzi z NDR udělali někde chybu.. :grinning: :grinning: :grinning: buď je ťuňťa nebo.. kolik si bereš za hodiny kreslení??? :grinning: :grinning: :grinning:
29. apr 2012 o 23:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok