• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@peroli :grinning: :grinning: :grinning: ale díky ti za rady.. jsi jedna z mála, která mi vždycky poradí.. někdy se tu ptám dost do prázdna a trochu mě to mrzí.. chodím sem už docela dlouho :sweat_smile:
30. apr 2012 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikanika28 úžasné tortičky a tie postavičky sú nádherné a tí mackovia s dudlíkmi sú úplne nádherní
@peroli krásna @lawli krásnučká
30. apr 2012 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli poznam:slight_smile:
30. apr 2012 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv dnes upečenej korpus na čtvrtek (fakt 5 cm :grinning: stejně jak minule a i stejnej ráfek - čtverec 20 cm ) a podmáslí.. :wink: :slight_smile:
30. apr 2012 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@alenv když tu jsem a vím co poradit tak poradím ráda.. ale bývám spíš na FB.. sem zabrouzdám sice každej den ale většinou je zkouknout fotky a bohužel vězšinou nepročítám ani nedočítám.. :pensive: kloučci mi to moc nedovolí.. potomci speedyho gonzálese :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2012 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt a co od strejdy čekáš.. když mu napíšeš že hledáš chucka norrise tak ti odepíše že chuck norris si tě najde sám :grinning: :grinning: :grinning: to se pak nediv... :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Babulky, prosím Vás, nemáte uložené nejaké pekné inšpirácie tortičiek na 1.sväté prijímanie??? Budem vďačná za každú fotečku :slight_smile:
30. apr 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli tak toto je pre mna zazrak, ako mozes mat tak rovnucku tu tortu....mne sa korpus vzdy vyduje:frowning2:(zrezavam
30. apr 2012 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt a nebo na mapách - z Číny do USA - přeplujte na kajaku :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2012 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli hej hej:slight_smile:) to som uz davno videla:slight_smile:
30. apr 2012 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli 35. Preplávajte na kajaku cez Tichý oceán :slight_smile:
30. apr 2012 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt to mi tohle těsto dělá samo.. :sweat_smile: jinak hned po upečení vždycky překlápím / otáčím.. tím to většinou trošku srovnáš.. :wink: podle velikosti "kopečku".. asi jedna z mála věcí co si ještě z cukrárny ze školy pamatuju :sweat_smile: :sweat_smile: a hlavně která mi ještě dnes k něčemu je :sweat_smile: :grinning: :grinning:
30. apr 2012 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli tak já absolutně nestíhám číst konerazci tady.. málokdy.. já jsem taky na FB.. ale celkově ani tam to moc nestíhám.. já všude většinou projíždím obrázky :slight_smile: díky..ale je tak, že na FB většinou reaují :sweat_smile:
30. apr 2012 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ořezávat ani moc nemusíš.. jak říkám.. hned po upečení a vytažení z formy nebo ráfku otočit na pomoučenou podložku, papír apod.. a pak při promazávání dát ten "vypouklej" vršek směrem dovnitř.. rozumíš mi? :sweat_smile: to volný místo co ti pak na krajích po slepení krémem vznikne už celkem hravě tím krémem zamažeš :wink:
30. apr 2012 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zamierte mierne doľava a zaraďte sa do ながさき出島道路/​国道324号バイパス. a takto sa ide z australie do washingtonu:slight_smile:) cez Japonsko
30. apr 2012 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv taky nestíhám číst.. :frowning2: čtu jen obrázky :grinning: :grinning:
30. apr 2012 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peroli vcera som dala dole hubou ten korpus a nevyrovnal sa, tak som zrezala a to vypukle dala do stredu
30. apr 2012 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt jooooo, tam to znám :grinning: :grinning: :grinning: jen tam mají chybu ながさき tam má být tvrdý i (y) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peroli no hned sa mi to nezdalo, uz by som bola zabludila:slight_smile:
30. apr 2012 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli já taky najedu a jedu obrázky a like.. někdy sem tam něco přečtu...
@aduskatt tak ho trošku rukama přimáčkni (já to dělávám :sweat_smile: ) nebo něčím zatěž? zatíž? ach ten češtin.. :sweat_smile: :grinning:
@peroli no ak to pomoze, ja ho zatazim aj viac ako trosku:slight_smile:)len aby som potom nemusela robit z toho rumove gulicky, xixi
30. apr 2012 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt to i/y mi něco připomělo.. ta druhá zleva je fakt hnusná, že jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2012 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@peroli jezisikristemojtyboze..........cele je to hnusne:frowning2: brrrrrrrrrrrrr:slight_smile:
30. apr 2012 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt je no.. :confounded: :frowning2: já si z toho ale beru jen tu vtipnou část, tu skrytou možnost vtipu... :wink: někdy třeba říkám že ta poslední má moc řasenky.. :sweat_smile: :grinning:
30. apr 2012 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peroli rasizmus:slight_smile:) ONA JE V BIELOM:slight_smile:
30. apr 2012 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no joooo.. vidíš.. :grinning: asi nějaká černá ovce :grinning: :wink:
30. apr 2012 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peroli
@aduskatt

krasne dorty, devcata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

30. apr 2012 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@irriss dakujem:slight_smile:
30. apr 2012 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@irriss aj ty sem chodíš obdivovať šikovné ručičky :confused: :wink: :slight_smile:
30. apr 2012 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok