• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. septembra 2017 
@lawli no to mali byť čím nadšení :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:, tortička je krásna a určite aj chutná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. máj 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnesna pre mojho brata k narodeninam :slight_smile: a kedze nemam teraz do coho pichnut a deti mi strazia nasi, asi idem skusit do soboty vyhutat nejaku svadobnu, len tak :sweat_smile: skusim na TOM poslat, sak musi niekto aj prehrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
sice to nie je torta, ale pana cotta mala uspech
3. máj 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 jéé ty máš ještě malý prďolky, já už mám kluky samostatný jednotky, já bych to ještě jednou chtěla zkusit, ale manža váhá, moc se mu už nechce , ale co by pro mně neudělal, že? Jen mi říká, co budu dělat když to bude zase kluk, že prý holky neumí :grinning:
3. máj 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aduskatt
jak jsi ji delala Adi? Ja ji delam jenom polopripravenou z pytliku :pensive: :pensive: :pensive:
3. máj 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a samozrejme som zabudla pridat foto:slight_smile:juj, opacne otocene, tak si, dievcata otocte monitory, xixi
3. máj 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@irriss ja zo smotany, platkovej zelatiny, original vanilky:slight_smile:...dobre tucnu smotanu prehrejem so zrnieckami vanilky a trochou cukru, nevarim......do toho zamiesam napucanu zelatinu, necham ju v tom rozpustit, nesmie sa varit.....nalejem do kelimkov od jogurtu a sup do chladnicky......to je asi taka rychlost ako je kuchyna tvojej svokry:slight_smile:))ono to stuhne rychlo, za take dve hodky mozes papat:slight_smile:
3. máj 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@irriss a pripadne aj mnozstva by som mohla, ze?:slight_smile:) na 500 ml smotany davam 6 platkov zelatiny
3. máj 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 děkuju :dizzy_face: jen těch dortů mám za ty roky uloženou tak obrovitááááánskou kopu že prokousat se tím někdy je mazec!!! :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: už jsem sem vložila hodně různých dortů a dortíků ale to pořád je jen zlomek toho co mám v počítači :sweat_smile: :sweat_smile:
3. máj 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peroli tak to musis mat dobre zapratany PC :grinning: a pozeram,ze jednu si dala pre inspiraciu aj moju, co som v soku,ze niekto si ulozil aj moju torticku :dizzy_face: :grinning:
3. máj 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 no vidíš to :wink: :dizzy_face:
3. máj 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 parádna
@aduskatt - úžasné
3. máj 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps krásnučká @lawli krásnučká @bambula1307 krásnučká tortička
3. máj 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky dáváte tu samé krásné dortíky, já teď žádný nemám, možná až v červnu. Nějak nikdo nemá narozeniny nebo co :grinning: :grinning: :grinning:
Venku je krásně tak jsem s malýma dětma na vzduchu a večer je špinavé strčím do vany, po večeři to malý Eli hned zalomí a spí až do rána, jak je utahaný. Dnes si sundal kraťasy a holým zadkem si sedl do písku, no měl ho fakt všude :grinning: :grinning: :grinning:
Ale poctivě čtu a obdivuju dorty, jenom nejmenuju každého ať nezapomenu někoho pochválit. :slight_smile:
3. máj 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
práve dokončená prvá svadobná :slight_smile:
3. máj 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@vecernicci ..no jo , ja som neskoro zacala, som o kusok starsia ako ty. :wink: Vidis a ten moj manzel zase vravi, ze nevie robit chlapcov :grinning: :grinning: . Je z toho smutny :unamused:
Starsia to je certisko nezbedne, no malinka je zlaticko, tu si uzivam.. :sunglasses:.
Este jedno take zlaticko by som brala, tehotenstvo som mala pohodove aj zemiaky som kopala :grinning: sama
3. máj 2012 o 20:41  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 kujeeem:slight_smile:
3. máj 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf krásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: z čoho tvaruješ figúrky? a poťah? ja som zatiaľ len z MMF, ale veľmi mi fugúrky nedržali, stále sa deformovali...
3. máj 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako tak nad tym premyslam.aj tak sa musim spytat.ked sa vystuzi poschodova torta, da sa horna na nejaky obaleny kartonik a potom sa supne na spodnu tortu, neznici sa na tej spodnej potah?..........mozno divna otazka, ale stale sa bojim toho, ze spodna torta sa pototo....
3. máj 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps krásny maco ! vyzerá veľký, isto aj ťažký.. aká bola tortička? myslím korpus a plnka, keď toľko udržala.. :slight_smile:
3. máj 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@csina ďakujem, torta mala len 3,10 kg, bol v nej krém s bielej čoko s mascaropne a lesným ovocým a kakaový korpus. Maca som robila z burizónovej hmoty, tak nebol až taký ťažký
@aduskatt ale neboj sa toho, normálne si naplníš obe torty, necháš ich dobre stunúť potiahneš, pod to vrchné poschodie dáš kartónik a položíš vrchnú časť torty na spodnú. Poťah sa ti nezničí a spodná torta sa nepototo. To vrchné poschodie môžeš "prilepiť" krémom na spodné :sweat_smile:
3. máj 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja prvá víkendová tortička z troch :stuck_out_tongue_closed_eyes: zadanie bolo hlavne aby bola ružová a môže tam byť aj bordová...to objednávala tá už moja spomínaná švagriná, že nejakú upeč a moc sa s tým nepiplaj :grinning: už je hotová aj ďalšia, len je už na fotenie tma, tak tú až zajtra :wink:
3. máj 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@eliska22 veľmi pekná :sweat_smile:
3. máj 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa myslis ze takyto recept by mohol byt? alebo do toho tvojho by sa dal dat med miesto sirupu? a to sa dalo potom normalne tvarovat a valkat a tak? dakujem
3. máj 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps už som tú tvoju macíkovú obdivovala na fb, krásna :slight_smile:
3. máj 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no ale ja nechcem polievat ja chcem tu coko hmotu ale nie mmf ,lebo to ja neviem robit:frowning2: to je zlozite...
dakujem za linky:slight_smile:
3. máj 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina ved preto som pisala ze nechapem co sa nalieva, lebo ja som cely cas pisala o potahu a nie o polievani cokoladou:slight_smile:
3. máj 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci prosim Ta tu krasnu torticku s tymi slonikmi, co si davala na strane 2811 nemas naaahodou troska vacsiu fotecku prosim prosim? mne sa straaasne paci :dizzy_face: dakujem pekne
3. máj 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ďakujeeem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. máj 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa prosim ta teraz som vygooglila ze med tam ist nemoze ale vraj sa da pouzit glukoza cukor: voda 1:1 zvarit a hotovo... nemas s tym skusenost?
3. máj 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok