• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. augusta 2017 
@aduskatt ja si myslím, že áno, veď ten krém je dosť tuhý :sweat_smile:
@janula.h myslím, že kľudne môžeš dať tvarohovú.
Treba ju nechať dobre stuhnúť a až potom dať na tortu
3. máj 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps dik:slight_smile: no, ja ho mam najradsej, davam tam jeden a pol creme ole, takze je dost tuhy, to je fakt:slight_smile:
3. máj 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peroli si poklad, ďakujem. Ty máš super uložené veci, chcela by som to všetko :grinning:
3. máj 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps sa pytam, ako keby som vedela, co bude chciet.ale sak aspon sa teoreticky pripravim:slight_smile:
3. máj 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt no to je dobre :sweat_smile:, len si dávaj pozor, aby si naupadla do závislosti na pečení a zdobení toriet. Mám taký pocit, že s touto diagnózou je nás tu viac :grinning: :grinning: :grinning:
Ja si tu kľudne sedím a mala by som modelovať ženu turistku :grinning: :grinning:
3. máj 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lamps ja uz som upadla.pozeram, kde cim zdobit, otlacit a tak..a uz som navrhla doma taviacu pistol.....idem si porobit silikonove formicky:slight_smile:.len aby teda bolo co piect:slight_smile:
3. máj 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
děvčata prosím moc o radu.. prosím prosím.. zítra udělám pribináčkovej krém.. je to na dort na sobotu.. a na neděli mám další, kde bude jedna půlka také naplněná pribináčkovým krémem. Mě vždycky zbyde z toho množství co dělám. Tak bych to použíla na dort, který budu dělat v sobotu, ale bude na neděli.. otázka zní.. myslíte, že vydrží? Udělám ho v pátek a přijedou si pro dort v neděli.. díky za radu
3. máj 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv no jasne, uplne v pohode:slight_smile:my sme tortu dojedali este piaty den po a bol uplne v poriadku :slight_smile:
3. máj 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv jasné že vydrží :slight_smile: ja som dnes robila tortu pribináčikovú s jahodami, prídu si po ňu zajtra a jesť ju budú v sobotu :wink:
3. máj 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv vydrží. Ja som dnes odovzdávala tortu, pani ju chcela na štvrtok tak si dnes po ňu aj prišla a keď preberala tortu mi hovorí, že oslavu majú až v sobotu. No čo už. V torte bol krém z bielej čoko a mascarpone
3. máj 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
3. máj 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv čo by nevydržala :slight_smile: teda u nás nevydrží vždy sa sežere :grinning:
3. máj 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčence je z Vás tu niektorá civilným menom Zuzana Šamoajová? Prišla mi žiadosť na FB a ja neviem, kto to je :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ja mám otestovanú parížsku šľahačku s banánom, plnila som ju v utorok a jedla sa ešte o týždeň v pondelok a úplne v pohode :wink:
3. máj 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzkat1 ano da sa normalne aj tvarovat aj valkat. ja som doteraz robila len so sirupom ale minule som ho nezohnala tak som skusila tu glukozu a bolo to v pohode
3. máj 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt
@eliska22
@lamps
@janula.h jéé holky díky tak super.. jelikož mě vždycky zbyde tak na jedno patro.. tak tím ušetřím jedno máznu druhý den.. díky díky
3. máj 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
jinak jsem vám chtěla říct pro informaci .. dělalal jsem krém.. já neívm jak mu říkáte.. ale smetana a čokoška druhý den vyšlehat.. a dozvěděla jsem se, že ještě za 10 dní!!! ho vzala někam na oslavu, kde ho jedly děti :grinning: :grinning: :grinning: a nic jim nebylo.. tak nápln má asi fakt výdrž :grinning:
3. máj 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janula.h ja mam pocit ze tie kvety su robene patchworkom skor ako silikonovou formickou :confused: a sa mi viac paci s tymi malymi kvietkami :wink:
3. máj 2012 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja by som povedala, že mal piesok až v hrubom čreve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2012 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alenv parizska slahacka je ten cokoska a smotana...akurat dojedame:slight_smile:
3. máj 2012 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... akurat som sa dohrala s cokoladou... prva torta s transferom, co ide prec... trocha stres, ale na 1. krat sa mi dnes podarila biela coko otlacit- teda vlastne doteraz sa mi to nikdy nepodarilo, dnes je to premiera... :sweat_smile: medved uz schne, ho posadim rano na tortu, rano vytlacim meno a "rozhadzem" tam par ruzovych motylikov hore a este ked budem v meste kupim nejaku kremovu stuhu- snad najdem a jednu zltu alebo zelenu, lebo aj teri nasej som zacala odrazu robit len tak pre radost... :slight_smile: ked ona tak rada pomoaha (a nie vacsinou nie do hrobu :grinning: ) a nech jej neni luto, ze uz sme doma nemali davno kolacik aj my... :grinning: (pre nas moc nerobim poslednou dobou, ked nemusim, bo to smrdi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

ale uplne koli niecomu inemu som tu povodne dosla :grinning: ... prosim vas, co za hmota je to najlepsia v tychto teplach? :stuck_out_tongue_closed_eyes: k2 evidentne moc vhodna neni, mrcha nepodarena... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2012 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
zdravim vsetky maminy- sikulky :slight_smile: ja sice torty nepeciem (iba kolaciky), ale aj tak sa sem chodim casto pozerat na vsetky tie vase krasne vytvory.. rada peciem, ale pri pohladoch na niektore fotecky nechapem :sweat_smile: mate moj obdiv. chcela som sa s vami podelit o tento link, na ktory som dnes nahodou natrafila. mozno tam zbadate nejaku pre inspiraciu :wink: http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.186765558100874.35575.182718235172273&type=1&bef=211501248960638
4. máj 2012 o 00:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@dm1 len čokoládu a glukózu? Kočky nemáte náhodou inšpiráciu s otvorenými dlaňami?
4. máj 2012 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som robila čokohmotu tak, že som rozpustila čistú čokoládu (200g), dala som dole z pary a vmiešala som tam 4PL tekutého medu, nemala som doma glukózu, ani sirup a ono to funguje aj s medom. Stále som miešala a miešala, po 2-3 minútkach sa to začalo oddeľovať od stien hrnca a bolo to hotové. Nechala som asi hodinku na linke stuhnúť, vaľkala som na Solamyle. Chuťovo je výborná, skúšala som z toho robiť aj ružičky, ale strašne sa to lepí, pretože čokoláda sa rýchlo topí. Na poťahovanie torty je v pohode.
4. máj 2012 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
AHOJTE MAMINKY JEDNA Z VáS MA ODPORUčILA TU POTREBOVALA BY SOM PORADIť CHCEM SI SPRAVIť MARCIPáN A NEVIEM AKO :frowning2: MáTE NEJAKý RECEPT OSVEčENý??? ĎAKUJEM
4. máj 2012 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha Ja používam smartflex...Keď som robila s K2 minulé leto klobúk na pni, tak ma s ňou porážalo..Neuveriľne sa mi topila, tak som hľadala niečo vhodnejšie a teraz pracujem už len so smartflexom.. :wink:
4. máj 2012 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evil15 Ahoj. Hneď ma prvej stránke tohto fora je receptík od alionušky....
Ten tu odporúčaju všetky. Ja osobne som ho robila, ale veľmi sa mi nepodaril..Radšej si kúpim hmotu a mám pokoj. Ale uvidíš ty :wink: :wink:
4. máj 2012 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 dakujem :wink:
4. máj 2012 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv Ja som robila mramorový na základe toho bohušového - ten nadstavovaný. Vždy som ho predtým, ako som ho hodila do rúry, trošku ponatriasala aby sa vyrovnal a piekla na 150. /predtým som si rúru nahraial na 200. :wink:
4. máj 2012 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 Krásna..Ja idem dnes robiť ružovú.. :grinning:
4. máj 2012 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok