• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lussy23 vďaka :dizzy_face:
4. máj 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timonko perfektná
@monika76 krásnučká
@yamahafazer krásna torta
4. máj 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 a co takto ju z FB vymazat?... tak ked si porovnam kto vsetko tam popridaval torty, ake maju skusenosti a ja peciem od januara, tak som tomu moc velke sance nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
4. máj 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 já jsem to dělala až na dortě.
4. máj 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 až na torte :wink:
4. máj 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina @pristela dakujem!!! :dizzy_face:
4. máj 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 nádherná pridam svoju chceli hnedu podprdu neviem prečo moc sa mi to nelúbi :unamused: inak všetky tortičky chválim krásne su polaikovala som len vás nestíham čítat :wink:
4. máj 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@yamahafazer nadherna torticka na TOM
@dajna11 tiez nadherna, jemna toricka
4. máj 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no mozno skusim, este sa do vecera rozhodnem:slight_smile: ale teraz som vytiahla z chladnicky tu hrudku zo skrobom z rana a dala som ju na par sekund do mikrovlnky a bola uplne super... tak neviem ci neostanem pri tomto recepte... vobec sa nelepi na ruky a je uplne tvarna jednoliata hned po vypracovani a taka bola aj po opatovnom nahriati...
4. máj 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 krídla - to sú dve spojené tortové oblátky a obalené poťahovkou :wink:
4. máj 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 ale ved ide o to sa ukázať,nie vyhrať nie?to že urobíš trtičku a si ochotná sa s nou popýšiť je hlavné
4. máj 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa dakujem :grinning:
4. máj 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradte mi prosim...idem robit tortu s pocitacom, teda spodok kufrik a na vrchu zatvoreny notebook apple...poradite mi, ako urobit notebook? asi z tortovych oplatok? ale ako na to?dik
4. máj 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 taky jsem jednou dostala od kamarádky ještě něco navíc... opravdu to potěší (nemyslím ty peníze, ale to že se lidem ty dorty opravdu líbí). takže ti to moc přeju a mám z toho taky takhle po netu radost :wink:
jedna známá si chtěla udělat dort sama a psala mi, co je na to všechno potřeba a jestli bych jí nějak neporadila. když jsem na ni vychrlila jen úplné základy, tak si to rozmyslela a dala rodičům k výročí něco jiného :grinning: že prý takovouhle práci nechá těm, koho to opravdu baví :slight_smile:
4. máj 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 sak hej, ja to tak berem :wink: sak preto som ju aj robila, lebo som sa chcela tosku aj pobavit pri tom a prist na ine myslienky, kedze deti mi okolo toho nemuseli teraz behat(strazili moji rodicia vonku) :slight_smile:
4. máj 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak tortove oblatky..to by nenapadlo super :grinning:
4. máj 2012 o 16:23  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 no tak tortove oblatky..to by nenapadlo super :grinning: :grinning: som ti to zabudla adresovat :sunglasses:
4. máj 2012 o 16:25  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcence, na kolko materialu asi vystaci perletovy sprej? bude stacit jeden na dvojposchodovu tortu?
4. máj 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mailli ja to tvrdím od začiatku,že toto nieje o zárobku,ale o tom,že človek sa v tom najde,vyžíva a baví ho to :grinning:
4. máj 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@adul67 krasne didky , mne sa paci ten odtien co si urobila. Aj moj mm chce sviatku taku didikatu :slight_smile: s pribinak kremom :grinning: :grinning:
4. máj 2012 o 16:27  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 no asi tam aj ja šupnem nejakú,možno tuto....kašlať na pravidlá,videla som tam torty čo som videla na Fb i tak :grinning:
4. máj 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 mas pravdu,ale zase za 10e sa ti neoplati ruky spinit, trosku sa treba aj ocenit, ale s tym mame asi vsetky problem, zvlast, ked sa niekto tvari, ze 3kg torta za 30e je draha a chcu za kazdu cenu malicku a do marcipanky..ze 1kg :grinning: :grinning:
4. máj 2012 o 16:28  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 ludia nemaju predstavu o váhe a velkosti, mna pytala, že 2 kilá ,no urobila som jej 3,5 a potom povedala ,že každému sa ušlo :sweat_smile:
4. máj 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah no ved toto :angry: odomna chcu na oslavu 2kg a stale ze kolko to bude stat..ani neviem aku presne chcu..plnku a ozdobu..a hned o cene. tak vravim ze si cenu ratam pri kazdej torte zvlast..potom podla materialu a cca 15 e za pracu :sunglasses:
4. máj 2012 o 16:39  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps :confused: burizónová hmota?? to mi prosím trošku bližšie špecifikuj... :sweat_smile:
4. máj 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 masochistka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@dajna11 krásna ja by som skúsila :wink:
4. máj 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 tá moja bola pre rodinu,preto som v klude robila vačšiu, že však len za material, no doteraz som žiadne éčko nevidela :angry: ,rátam ,že v blízkej dobe bude chciet dalšiu, tak budem na nu pýtat pekne popredu šak ten materiál mi na strome nerastie ,juj musím sa vyžalovat :frowning2:
4. máj 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307
@larah
@dajna11 .ja mam prvu skusenost, ze som kamoske slubila len za material....robila som dve torty, material vysiel 20 a ona mi uplne v pohode strcila 35 eur, ze aj robota a vsimne:slight_smile:a torty sa ohromne pacili:slight_smile:......akurat teraz mam dilemu, kolko pytat za dvojposchodovu svadobku, lebo baba si chce dat domace vajicka.len dufam, ze ked jej poviem okolo 50 eur, tak ma neposle niekam:slight_smile:..ak sa teda zmestime do 6 kg, co este neviem:slight_smile:
4. máj 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah no ved to...........ze nerastie:slight_smile: a vyzaluj, sak na to sme tu:slight_smile:
4. máj 2012 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt
ahojky, Adi! :slight_smile:
Hlavne si v tom udelej s ni jasno predem:wink: Uz jsem cetla i problem o nezaplaceni :frowning2: :angry:
4. máj 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok