• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@marci2305 to bych taky ráda věděla... :grinning: kupoval ji manžel cestou z práce, já to jen dohodla s kamarádem po telefonu :sweat_smile: teď se mu nemůžu dovolat, tak až to zjistím, budu se snažit nezapomenout to sem napsat...
5. máj 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky uuuuzasnee torticky , nebudem menovat ale opacitkovala som :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aaale nedá mi ten vak je uplne bombovýýýýýý, už som ho oslintavala na FB :grinning: :grinning: :grinning:

Baby inak zrovna dnes musi svietit slnko , mam tortový srvis az na oslavu presne na obed :frowning2: pol hodina cesty autom , umrem , a ja ani klímu nemam , ništ, a tiez neviem ako to dam do auta aby sa nehybalo nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: no idem to zbalit a snad najdem tu pani na prvy sup a nebudem bludit :confused:
5. máj 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, chtěla jsem se zeptat, když někdo chce pribináčkový krém, děláte korpusy jen kakaový a čokoládový, nebo i klidně světlý? myslím třeba světlé 2ks a mramorák a ten pribinák???Díky
5. máj 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja ked veziem, tak keď je krabica velká a hýbal by sa tam podnos šupnem do krabice silikonovu podložku a na to podnos nič sa potom nehýbe, ale to len ked ja veziem teda muž :grinning: cudzím nedám moju podložku :sweat_smile:
5. máj 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 opět úžasnééé kousky :dizzy_face:
5. máj 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatat dakujeeem :dizzy_face: . A poucena z tvojej skusenosi som radsej brusko a hlavu odlahcila burizonovou hmotou nech to nie je take tazke. Chuda ani nemal kedy tvrdnut robila som ho po polnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale vdaka tej burizonke drzal super!
5. máj 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt a já dávám pod potah jen pudinkovo máslový krém :wink: ale na čtvrt litru mléka dávám jedno máslo :slight_smile: a nikdy mi nic neteklo, jen jednou se mi to stalo, ale to fakt nevím, čím to bylo a bylo to jen trošku :unamused:
5. máj 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 odteraz veľké postavičky odľahčujem tou burizónovou hmotou. Ako sa ti s ňou robilo? Musela si ho potrieť aj krémom, alebo sa ti tal pekne potiahnuť a vyhladiť aj bez neho ?
Ja ešte dokončujem jednu tortu a potom mám konečne fajront.
MMa som aj s deťmi poslala na výlet, tak mám kľud :grinning:
5. máj 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 a nemáš problém, že je tá burizonová taká hrboľatá, lebo na šaškovi nevidno, žeby bol vyplnený niečím, je krásny rovný
5. máj 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 tak ten hranatý ráfek nastavovací mají u nás v domácích potřebách za 109 korun a ten kulatý jsem koupila za 119 :wink:
5. máj 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte kočky,
máte prosím niektorá inšpirácie na tortu s tulipánmi? mám ju robiť ako darček na svadbu, len jednoposchodovú.
ďakujem :slight_smile:
5. máj 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat
@mariann2 mne sa s burizonkou robi super. Ja v rukach vytvarujem z toho gulickou alebo co treba a na hrubsie potiahnem a este potom vyhladim po povrchu. Ked je to na hrubsie ide to krasne a plni to ucel ze to odlahci :wink: . Nepotieram kremom vobec pod to krasne sa to spoji ta hmota v burizonoch je ako lepidlo. Aspon sa tam nema co pokazit ked si chce niekto postavicku nechat pripadne ked robis skor
5. máj 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lifinka urcite mozes kombinovat korpusy ake sa ti pacia :sunglasses: :sunglasses: je to len na tebe :sunglasses:
5. máj 2012 o 12:48  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby sa vytesujem dodavatel mi posle buduci tyzden ten lukopren na formicky tak budem skusat jedna radost a nechcem za to nic :dizzy_face:
5. máj 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 odkial máš ten lukopren? ja som na to pozerala, len stojí okolo 20eur tak som na vážkach, neviem či by som formičky nepokašlala :sweat_smile:
5. máj 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 juj , previezla som bez ujmy :sweat_smile: :sweat_smile: aj som lahsia co mi kamen padol :sweat_smile:
ja ale tak velku krabicu nemam do ktorej by sa mi torta vosla, ale vymyslela som to a hlavne ze prezila :grinning:
5. máj 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 no to ma nas dodavatel dratu on robi aj umelecke bronzove odliatky a na to pouziva na tie formy ten lukopren. Ja som to v cechach videla za cca. 350 Kc u nas je to vela tych 20 eur.
5. máj 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krst papucky ma stali nervy des ako sa mi nedarilo :angry:
5. máj 2012 o 13:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
a druha narodeninova isnpirovana @pristela :slight_smile:
5. máj 2012 o 13:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@dm1 aha super :slight_smile: aspoň dáš referencie :dizzy_face: a ak to bude dobré tak si kúpim :sunglasses:
5. máj 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 to je tá hmota, čo je an ja českej dortomanii že? Už sa na ňu dlhšie chystám. Ozaj a ktoré burizóny si použila, tie nesladené?

No konečne mám aj ja fajront :sweat_smile:
S "vyskakujúcim striptérom " nie som moc spokojná ... ale kamoške sa strašne páčila, chcela takúto - akože štýl párty s konfetami a tak ... neviem, je taká divná. :unamused: Proste nie som s ňou stotožnená. Jediné, čo sa mi na nej páči je ten spodný lem okolo torty, ten sa mi vydaril
5. máj 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@zlatat veď je suprová decentne sexi :wink:
5. máj 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak jsem taky dneska vyzkoušela tu burizonovou hmotu a je super :wink: dala jsem neslazené burizony a cukříky měli v lidlu zlevněné ty americké na 19 korun, tak jsem si nabrala a příště si ještě vezmu :wink:
5. máj 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže nešťastný čokotransfer mám za sebou,chyby som schovala a zamaskovala :grinning: :grinning: :grinning: podl rád skúsenejších :grinning:
5. máj 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
a ozi,postavička je sviečka...to nie ja som taká šikovná
5. máj 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat ano z dortomanie a nesladene burizony :slight_smile: . A torticky su super
5. máj 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
juj baby v tej sutazi na TOM je uz tolko krasnych torticiek :dizzy_face: . Veru mala by som problem vybrat najkrajsiu. Ale ako pozeram tak dost torticiek uz som videla aj na FB :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte @dm1 akurat modelujem dost velku postavicku, vlastne dve, z mmf na buduci tyzden - co sa s nimi moze stat ? Myslis ze moze splasnut ? :confused: Postavicky robim prvykrat, tak radsej nech dopredu viem...
5. máj 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 aj ja som mrk , niektore su tam naaaadherneeeee !!!! isto by som nevedela vybrat , a aj mi je to luto , ze ja mam ted robit taku...no vodopad fialovych ruzi na krabiciach :confounded: keby toto bolo skor, mozno by holka vybrala z tamtych krásavíc.
5. máj 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa jeej kittyna moja "láska" :grinning: :grinning: :grinning: kráásna!!

@dajna11 :grinning: :grinning: :grinning: ved je super, co tu pises o maskovaní, nič zamaskovane nevidím !!!!

a holky tu tá moja modro ružová :sweat_smile: ešte prežiť tie fialové ruže čo ma cakaju a viac sa snad budem stretať len s prirodzenymi farbami kvetov :grinning: :grinning:
5. máj 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok