• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@vlada111 že? :frowning2: keby aspon chcela ze modry vankus a biele ruze to by slo :frowning2: ale tetuske sa strasne pacila, tak dufam, ze aj chutit im bude :confused: a este tie fialove ma cakaju, ja sa tak netesim na tu torticku :frowning2:
5. máj 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ale fialkové by mohli byť ok, či? A keby si ich urobila také bledunké, fialová zmiešaná s ružovou?
5. máj 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv krásna tortička
@mailli krásnučký úlik @mrka2 krásna
5. máj 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte zienky! Juj ja sa vzdy tak tesim na vikend, tolko nadhery tu vzdy pribudne!!!
@pristela kde co ako, kurna ja nikdy tvoje fotose nezachytim. idem ta vystriehnut na FB! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pridavam moje dve dnesne... Natalka samosrejme zas dostala vcera horucky, bolia ju asi aj mihalnice, a najlepsie ze v pondelok jej zacina skola v prirode :frowning2: a tak strasne sa tesila...
5. máj 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
Inac - leto uz uraduje!!!! uz ste videli, aby za 24 hodin neuschli dve krpate Minnie cierne nohy zo smartflexu???? Ani drotiky nepomohli. Nakoniec si musela sadnut :zipper_mouth:
5. máj 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no u mna toho vela nenaslintáš,to ja pri tebe si pripadám akoby som mala obe ruky amputované :grinning: ,ok posielam žiadosť
5. máj 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 dakujem,písala som že to je sviečka,to si priniesli na tortičku,že to tam chcú :grinning:
5. máj 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 jak je dělaný ten potah na minnie dortu, prosím? pro mě začátečníka je to nějak nepochopitelné, ta dvoubarevnost - to je bíle potaženo a přes to růžovou, nebo nějak vyválené???
5. máj 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 jé, dopadlo to na výbornou, dort je moc hezký... a já sem je přemluvila na čokohmotu, to se mi ulevilo, sice se musí rychle, ale pořád je to potah :-d
5. máj 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mates22 ano, je to potiahnute bielym potahom, na tom ruzovy vykrojeny potah, a potom urobeny cerveny lem z tenuckej potahovky (vytlacenej cez striekacku)
5. máj 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 díky, mně právě z té fotky přišlo, že je to všechno v jedné ploše a nějak mi to nešlo do hlavy, jak by se to udělalo :grinning:
5. máj 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna já myslím,že děckám ta burizonka chutnat bude, mně teda "chutí" :grinning: :grinning: a ještě ji chci zkusit s tou bílou čokoládou, jak dělala @jakelina :wink:
5. máj 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mates22 NO TAK TO Máš PECH,AKO čOKOLáDA BOLA DOBRá,Tá CARLA ZO SáčKU,Tá JE SUPER,AJ SA TO DOBRE PRENIESLO,LEN TORTU SOM MALA NA PRD VYROVNANú A ZLE SOM SI VYMERALA TEN PáS čOKOTRANSFERU :grinning:
5. máj 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 kde so mozem pozriet vsetky tvoje torty
5. máj 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 Moc děkujeme!
5. máj 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin tutok....
5. máj 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 diky pekne torticky a aj deturence :wink:
5. máj 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. máj 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridám vám to moju dnešnú..pekne ma potrápila....skoro plakala som pri nej plakala...a dokončovala ju v chladničke...teraz len dúfať že prežije prevoz v tomto teple.....inak je to moja prvá poschodová torta skoro po 6-tich rokoch ...prvá bola staršej dcérke na 2narodeniny :slight_smile:...ešte poupratovať a popozerám aj tie vaše :slight_smile:
5. máj 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@mates22 ono ten lem ti tak zleje do jednej plochy, nieje tam vidiet ten prechod.
5. máj 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak holky nieje nic tazsie ako praca s bielou cokoladou :angry: :angry: jaj :angry: :angry: :angry: keby to aspon ludia vedeli ocenit, ale nie, mne objednavaju torty poliate coko, ze ved to mas lahsie :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: som len ted davala bielu na tiramisu , no mam objednavku na poschodovu celu s bielou coko :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: asi mi padne net, zlyhá elektrika, vybijú baterky v zvončeku a umrie mi zas datum odovzdavania torticky mobil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pristela Ty si neskutocne sikovne ziena. Co chytis do ruk,to sa ti podari. Fakt krasna,aj by som ti zozrala tie modre ruze.
5. máj 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnesna poobedna rychlovecka, korpus red velvet :slight_smile:
5. máj 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
aj ja pridávam svoje víkendové
5. máj 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
ženy vy píšete či pečiete ??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Som sa musela 12 stránok vracať späť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
moje víkendové tortičky
5. máj 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
Ahojte.Chválim všetky tortičky nádherné ste zasa porobili.Ja teraz chvílu nechcem ani vidieť :slight_smile: Ale chystám sa kamoške urobiť budúci mesiac a idem si k Vám po radu.Ako sa dá urobiť ten tigrovaný povrch?Nikde na nete som to nemohla najsť tak možno mi POMOŽETE :slight_smile:
5. máj 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@vecernicci no, ved aj mne len raz stiekol, ale staci mi to na to, aby som viac nedavala puding:slight_smile:ale ak s tym nema niekto problemy, nech si da:slight_smile:
5. máj 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@salonka1981 podle mě je to všechno malované... :sweat_smile:
5. máj 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
moja dnesna torticka
5. máj 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok