• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@janula.h nezostalo ti nieco zo svadobnych siat? :slight_smile: ak chces posli mi ip tvoju adresu ja ti kusok odstrihnem a poslem ale az niekedy17.5. vtedy pridem na slovensko
6. máj 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata, aj vas vyhadzuje konik, ked si kliknete na upozornenia na take, ktore vam dala maminka z ceskeho konika? mne to robi cca tri dni:frowning2:
6. máj 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ano a pekne mi to ide na nervy :rolling_eyes:
6. máj 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tak to je blbé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 no ved to, ze aj mna z toho uz triafa slak:frowning2:
6. máj 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,
pridavam torticku pre moju moju babulku k narodeninam (aj ked ich ma az o tyzden, ale oslavu sme presunuli).
6. máj 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@mariann2 no super...dúfam, že mi ešte niekto povie opak :grinning: :grinning: mne sa tiež zdá,že to lúbi zhorknúť, no ale nebola som si istá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky prosim o radu jakou ABECEDU koupit? s kterou se dobre pracuje?dekuji!
6. máj 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. máj 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 dakujem su fakt krásne :wink: vyskušam si ich :wink:
6. máj 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
6. máj 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina Tak to jsme na tom podobne :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
@misa1982 alebo potom nejaká s piestom ja mám len také čo sa vykrajujú cez fóliu...a niekedy mám pri tom poriadne nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ahojte,ja som piekla tortu pre dceru,vcera mala oslavu.Je to moja tortova prvotina,dovtedy piekli ini.... :slight_smile: Inak klobuk dole pred vasimi vytvormi.To nie su torty,ale umelecke diela.A uz mi tam aj niekto stihol odjest gulicku :grinning:
6. máj 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@misa1982 mně připadá, že se pracuje se všema stejně, mám tu kurzívu http://www.cukrarskepotreby.cz/cz/produkt/kurziva-velka-pismena.html veselou abecedu, ta jde malinko hůř, jak jsou velký písmenka http://www.eshop-lilie.cz/detail.php?zbozi=2002323 a klasika, normální písmo tiskací, ta jde dobře :wink:
přes den vykrajuju bez folie a klepnu s tím páskem o linku a písmenko vypadne a večer, abych nebudila děcka to dělám přes folii :wink:
6. máj 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 prave sa mi dostala do ruk( teda do oci) debata prave o kiwi a slahacke....je to nerealna kombinacia, jednak zhorkne a jednak sa roztecie:frowning2:((
6. máj 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuji všem za liky:slight_smile:
6. máj 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt taky mi to přeskakuje na MK.sk, dřív to nedělalo, zas nějaké "vylepšení" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 vraj sa da kombinovat s rastlinnou slahackou:slight_smile:alebo teda tvaroh kysla smotana slahacka a Creme Ole......to vraj nezhorkne
6. máj 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna uz som pisala adminovi, ze ma to vytaca do biela, tak nech s tym nieco robia:slight_smile: samozrejme slusne :slight_smile:
6. máj 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt aha dík :slight_smile: ja idem robiť pribináčik, tam ide šlahačka, smotana, tvaroho a creme ole....tak hádam to môže byť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 pisali dve baby, ze to robievaju a nezhorklo im:slight_smile:.skus uvidis.........:slight_smile:
6. máj 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt jé, tak zrovna teď se mi to stalo, když jsem klikla na upozornění od tebe, okamžitě mě to přeplo na mk.sk a chtělo to zase přihlášení, mě to už pár dní pěkně štve, už jsem taky psala admince...
6. máj 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no ja im to poviem, skúsim sa spýtať či nechcú iné ovocie, ak nie tak to urobím, uvidím, hádam nebudú musieť vyhodiť tortu :sweat_smile: ale dík za snahu pomôcť mi :dizzy_face:
6. máj 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas dakujem :slight_smile:. mala necelych 11kg a ruziciek bolo hore 6 a po bokoch bolo dokopy 7. A kedy a ako dlho som ich robiila? ja akosi v poslednej dobe nic neviem urobit dopredu vsetko robim akosik max. den predtym.... tieto som robila den pred odovzdavanim torty ked sa mi chladila v ladnicke. Esteze z MMF je to rychlo vysusene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 a keby si spravila cesto kiwi plus kiwisirup so zlatym klasom uvarit puding zaliat druhe cesto dat ten slahackovy krem a zase cesto
6. máj 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ju ju...stále jsem na slovenském koníkovi :sweat_smile:
6. máj 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin neviem práve majú dosť konkrétne požiadavky, cesto biele, tvarohovú plnku, kiwi a jahodový džem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa krásna
@nebbia veľmi peknučká tortička a aj oslávenkyne sú kočky.
6. máj 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 Dani ja si pamatam, pre maleho ked mal rok, mali sme tortu a boli tam kiwi a chutila senzacne...ale vobec si nepamatam aky krem tam bol :confused: to som sa este o torty vobec nezaujimala :wink:
6. máj 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok