• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@dadka212 jahodovy dzem? :astonished:
6. máj 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ruze striekam vacsinou este mimo torty a potom vsetko spolu este na torte streknem.
6. máj 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
chcem sa opytat ten pribinackovy krem s aako robi? teda ingredience som si uz precitala, ze slahacka, smotana, krem ole, tvaroh, len sa chcem opytat mam to dat vsetko do misy a triact alebo uslahat slahacku a zmiesat s ostatnymi surovinami, alebo ako? :confused: :slight_smile: dakujem moc
6. máj 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ale myslím,že ak chcú takú kombináciu asi to aj majú odskúšané....asi to risknem a urobím....ja kiwi nelúbim moc, takže pre mňa nie moc dobrá kombinácia :grinning:
6. máj 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 neviem ci mas recept na ten kiwi zakusok zo zivota taketo nieco ja som to robila ale davala som tvarohovu plnku a nezhorklo mi to a ani to netieklo http://varecha.pravda.sk/recepty/kiwi-rezy-fotorecept/7661-recept.html
6. máj 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 mne tu velmi vela dievcat pomohlo a pomaha, ja to len takto oplacam:slight_smile:
6. máj 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac, ja som minule robila cokoladovy krem a davala som do neho maliny a korpsu som potrela uvarenymi malinami s troskou vody a cukrom a romixovene potom a bolo to upplne mnaam, aj zakaznicka, ze to bolo uzastne tak teraz robievam, vacinou namiesto dzemu, to uvarene rozmixovane ovocie :slight_smile:
@dadka212 len bez dzemu
@dm1 dik:slight_smile:) no uvidime, co z toho nakoniec bude:slight_smile:v mojej hlave je krasna torta:slight_smile:)) uvidime real
6. máj 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macicka84 - nádherná @lifinka krásne @irriss krásna tortička aj oslávenkyňa @lokalistin krásne topánočky @dadka212 krásne sú
@dm1 nádherná
6. máj 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin je to uplne perfis ta krajka musim aj ja pokukat niekde v obchdoch ci na take nenatrafim! ja mam sice silikonku ale kupenu z druhej ruky za menej ale este nebola prilezitost ju pouzit :cry: . Bud same decke alebo svadobne presne podla poziadaviek...
6. máj 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin no tak každý ma iné chute :grinning: už som robila aj kombináciu, biele cesto, tvarohová plnka to posypať kokosom dať jahodový džem a jahody a maliny :confused: no ale tak niekomu to chutí :grinning:

@mia114 ušlaháš 1 šlahačku, pridáš 1 lyžicu práškového cukru, 1 mäkký tvaroh a asi polovicu smotany, to vyšlaháš, potom pridávaš jedno creme ole a poriadne vyšlaháš....
6. máj 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia114 ušleháš šlehačku a pak už přidáváš to ostatní a prošleháš.
6. máj 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 ja vyslaham slahacku, do toho kydnem tvaroh, smotanu, cukor:slight_smile: ovocie, premiesam a potom nakoniec Creme Ole:slight_smile:
6. máj 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujem Vam kocky vsetkym za pochvaly a "paciky" :slight_smile: . Prave mi pisala ta holka co brala svadobnu so zlatym ze bola uzasna a vsetci chvalili tak som moc rada taketo vzdy potesi :dizzy_face:
6. máj 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 @jakelina @aduskatt dakujem moc za rady, skusim spravit :wink:
6. máj 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 určitě se povede, mně se vždycky povedl a je tuhý až moc, já přidávám ještě zakysanou smetanu nebo bílý jogurt.
6. máj 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babulky , ja mam tento tyzden dve poschove torty robit a stale neviem aky krem tam mam dat, chcu cokoladovy a vanilkovy len vobec neviem kde mam ktory dat, mozem dat na spodok pariysku slahacku a na to vanilkovy krem s pudingu a cokolady? neprepadne s ami to?
6. máj 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tak to mas blbe s tou gitarou :/. Bude to malicke ked budes chciet zachovat ten pomer... A co tak urobit tu rucku len z tortovych oplatok lepenych cokoladou a potiahnute hmotou potom by ta jedna cast nemusela byt v ladnicke a bolo by miesto. Len to nevyriesi zase tie struny kedze to budu rozrabat u seba.... jedine ma teraz napadlo urobit ich na oboch polovicach a ten spoj zamaskovat - polozit cez to napr. z hmoty akoby pergament alebo papeir zvlneny z notami ako pesnicka k tomu ci ruza....
6. máj 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina urcite ju skusim, chcem spravit domov skusku takej tej cokoladovej torty co robievate, ze cokoladu na okraje a vrch a tak ze skusim aj novu plnku tak mam moznost ju skusit :slight_smile: som zvedava co z toho bude , bo moc nieosm kamaratka s cokoladou :grinning:
6. máj 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 ať se povede
6. máj 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na pobaVENIE A VOBEC MI NEVADI, ZE NA MOJ UCET:slight_smile: konecne som zistila, co je to ta puncovina a na co je to dobre:slight_smile:.toto vediet minuly tyzden, tak tie zrezane vrsky z tych mojich sopkokorpusov nezozerem:slight_smile:)
6. máj 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@aduskatt :grinning: radšej prísť na to neskoro ako nikdy, ja som tiež, keď som začínala piecť stále rozmýšľala čo to je :grinning:
6. máj 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 sak keby len rozmyslala, to este dobre, ale ja som zozrala vrsky z dvoch korpusov fajne natrete maslovym kremom.......a chutilo:slight_smile:)))
6. máj 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt hele nejseš jediná.. já jsem vyučená cukrářka (ale jen vyučená, bez praxe :wink: ) a taky jsem až donedávna nevěděla co to pořádně je :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: a ještě jsem si myšlela že to je něco těžkýho (jako na výrobu) :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@peroli tak jsi se alespoň najedla ne :grinning: :grinning: :grinning: když jsi nevěděla co ze zbytkama korpusu :grinning: :grinning:
6. máj 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt tiež som to zo začiatku jedla, alebo dala pojesť deťom a mm a teraz nedáám :grinning: lebo to používam aj na potieranie torty :wink:
6. máj 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peroli aj ja som sa zlakla tej vyroby, xixi
6. máj 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ani ja uz nedam:slight_smile: ani za svet:slight_smile:))
6. máj 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no právě že nenajedla.. :grinning: :grinning: jediný odkrojky co jsem měla tak byly vždycky jen ty co kdyžtak trošku vytekly z ráfku :grinning: :grinning: :grinning:
ale hlavně že na to mám papír :grinning: :sunglasses: :grinning: :grinning:
6. máj 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok