• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. novembra 2017 
@pristela ja to asi urobim tak, ze material a 15 eur dam navrch pre seba............:slight_smile:
mam z toho dost stres:slight_smile:)) ja mam predstavu, ako by to mohlo vyzerat, len sa obavam, ze dojde s nejakym nakresom, ze toto chce:slight_smile:)lepsie sa robi, ked mozes pustit uzdu vlastnej fantazii:slight_smile:)
no aj ja tebe drzim palce, aj ked tebe to isto netreba:slight_smile:
7. máj 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 díky moc.. tak na to prdím já taky používám sugarflair práškovou a jsem spokojená
7. máj 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt počkaj si akú tortu vlastne chce....nie že sa narobíš ako kôň a dostaneš 15eur...
7. máj 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 no ved ja len uvazujem zatial, zajtra mi povie...ja mam len problem, ze nepeciem dlho, takze sa neviem ohodnotit:slight_smile:vobec netusim, kolko pytat, ale predbeznu cenu jej povedat musim
7. máj 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko cokoladovy, grilazovy, karamelovy, pralinkovy, slonia slza ...alebo daka rolada..mozno kokosova, al. orechova..
7. máj 2012 o 20:18  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt aj ja som mala s tým problém na začiatku, ale netreba sa podceňovať, ja robím len kamarátom a známym alebo tým, ktorí jedli tortu, že im velice chutila a páčila sa a teraz je to rok čo pečiem a musím odmietať, keby som neodmietala tak robím aj 10 toriet za víkend, čo som už aj robila zopár krát :sweat_smile: ....keĎ im chutí a páči sa tak si za to daj zaplatiť, nepodceňuj sa :wink: ak začínaš kludne povedz, že začínaš tak robíš čojaviem za 9eur za kilo (ja robím napríklad za 10eur)
7. máj 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko čo ja viem - ked bude torta čoko, daj punčový a nejaký kokosový, alebo citronovy - aby to bolo farebné kaková, ružová a biela :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
7. máj 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 ja idem robit teraz druhu zakazku a hned svadobka......:slight_smile: no, ak bude chciet jednoduchu, asi ostanem pri tych 15, ale ak bude vymyslat s niecim takym ako vodopady, tak to urcite bude za viac:slight_smile:)myslim, ze takto by som mohla uvazovat:slight_smile:
@dm1 jáááj Danka - Ramira a jej stencil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
@aduskatt juj no tak mne poslala foto aka ma byt :grinning: ale v podstate sme sa dohodli na inom vyzore tak uvidim ake to bude, štvú ma len tie fialove ruze, ale co uz , nevadiiiiii :grinning:
7. máj 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja by som najradsej robila uplne bielu, alebo bielu s cajovymi ruzami:slight_smile: pripadne svetle ruzove:slight_smile:.ale ako som uz povedala, uvidime
7. máj 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela fialove zasa nemusia byt zle.......ci?
7. máj 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ja čo som videla svadobné z cukrárni a proste čo sme boli na svadbách, tak tie torty nič moc, určite bude krajšia a chutnejšia ako z cukrárne :wink:
7. máj 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 no chutnejsia na beton bude, tomu verim, nepouzivam umeliny:slight_smile:a na tom, aby bola krasna si dam zalezat..velmi mi na tom zalezi, fakt :slight_smile:
7. máj 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci No samozrejme, ze si take skvosty ukladam, kedze stale cakam na prilezitost urobit dievcatku torticku :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A tvoja barbie sa mi mooooc pacila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. máj 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt maju byt tmavo fialove :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: prirodzene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale vymyslela som ze budu mat len tmave stredy tak snad to bude "prirodzene" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ti verím :wink:
7. máj 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no tmavofialove ruze a prirodzene?.....a to som uz vobec videla?
7. máj 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas veru ked vidim tu jej svadobnu bielu s ciernym stencilom tak si idem oci vyocit :dizzy_face:
7. máj 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 boze TY mas tie torty neskutocne krasne,si vellllllmi sikova.
7. máj 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zas jdou ty Báječné dorty - tam je vždycky to ochutnávání korpusů a krémů a lidi si vybírají, jaký dort si nechají upéct - pak to chtějí lidi i od vás, jak jsem tady tento týden zaregistrovala....ale musí si uvědomit, že to jsou americké cukrárny, a ti lidi si objednávají dorty, které stojí 2-5 tisíc dolarů :grinning: :grinning: to se nedá přece srovnávat s amatérskými cukrářkami, které pečou doma a ten váš výdělek rozhodně nepokryje výrobu 2-3 zkušebních dortů, i když malých...to je prostě asi risk, buď lidi věří referencím, nebo mají doporučení od někoho a pak se vracejí a doporučují dál...to asi jinak nejde...a ani u nás v cukrárně si nedovedu představit, že bych chtěla něco na ochutnání, jestli si u nich teda něco mám nebo nemám koupit....
7. máj 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@reruna u nás ide hokej :angry: :angry: :angry: SR : USA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7. máj 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4:2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7. máj 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mame to domaaaaaaaaaa:slight_smile:)))))
7. máj 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas zítra to opakují ráno kolem 8 asi...
7. máj 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas :grinning: :grinning: :grinning: u nás taky hokej :grinning:
7. máj 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reruna Vierka zajtra máme št. sviatok a celá rodina je doma + 7r. susedka - takže robím raňajky pre armádu - Báječné dorty nebudú :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. máj 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas a nahrát si to nemůžeš? nebo na you tube to někde asi najdeš...
7. máj 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a torta je uz bez hlavy:slight_smile:))fesak dostal na tanier trojuholnik torty, urval myske hlavu a zabodol do svojho kuska, rposte nerozlucna dvojka:slight_smile:)))
7. máj 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas na ktorom programe chodia tei bajecne dorty?
7. máj 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok