Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

daducha
8. máj 2012

@mamina1978 jejda,tak som u teba nasla 3 moje torticky,to ma tesi,ze sa pacia 😵 😵 😵 😵

@dm1 ta posledna fialova je uzasna 😵 ,uz hladam obet komu ju urobit 😀

babulatko
8. máj 2012

@dm1 Neviete mi poradiť, či také krásne torty nerobí niekto v Trnave, resp. v okolí? ďakujem

daducha
8. máj 2012

@ajka82 dakujem moc za napad,aj tak ho chcem robit sedy,tak taka bude aj klavesnica a pisat budem ciernou fixou 😉

aduskatt
8. máj 2012

@vecernicci o, vyskusam, lebo maslo sa mi tam nepaci davat🙂

aduskatt
8. máj 2012

@babulatko co je to krasna torta?🙂

aduskatt
8. máj 2012

babyyyyyyy, neviem zohnat plech 30x30.vrrrrrr.a davat 30 eur za nastavitelny rafik sa mi teraz este nechce............to mam v plane az tak o mesiac kupovat...to len tak fnukam do eteru🙂

dm1
8. máj 2012

@daducha aj mne sa velmi paci

dm1
8. máj 2012

@molka sekol korpus? nemyslis krem?

luba142
8. máj 2012

@dm1 ako na 2x, ved ja tiez 2x idem prekrajovat, budem mat 2 vrstvy kremu a potom na vyrovnanie povrchu. Tak to este neviem aku budem robit, chcela som nejaku s tym barankom Timmy, ale neviem ci sa mi podari, strasne tu rozpravku zerie 🙂

dm1
8. máj 2012

@babulatko tusim je tu niekto od trnavy tak hadam sa niekto ozve

aduskatt
8. máj 2012

@mamina1978 nebud skromna, ja som si velakrat nechala poradit od teba...........napriklad tie kavove salocky...si ma nakopla ty🙂)

daducha
8. máj 2012
aduskatt
8. máj 2012

@dm1 ja som z TT, preto sa pytam, ze co je to pekna torta podla babulatka🙂

dm1
8. máj 2012

@luba142 jaj tak to ti vystaci a v pohode aj vyrovnas povrch 😉

aduskatt
8. máj 2012

@daducha pekna torticka, mne ju otvorilo

molka
8. máj 2012

@dm1 hej korpus. Ako som to všetko zašľahávala do masla, tak to bolo po chvíli seknuté. Ale dala som to aj tak piecť a v pohode sa upiekol. Neviem, možno to bude tým, že som nemala cmar, ale srvátku. Ale chuťovo bol fantastický, dcéra ho chcela zjesť samotný.

mia1111
8. máj 2012

@aduskatt - tu sú lacné posuvné ráfiky, mám obidva 😉
http://www.zasielkovyobchod.sk/mod-hledej.html?...

aduskatt
8. máj 2012

@mia1111 uuuuzasneeeee.......kujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem🙂objednavam hned a zaraz

vecernicci
8. máj 2012

@mamina1978 @jaja555 no tak děvčata, já se budu červenat 😀 😀 jsou tady mnohem lepší dortařky, ale moooc díky za povzbuzení 😵 😵 😵

aduskatt
8. máj 2012

@vecernicci necervenaj sa, skromnost nie je na mieste🙂si perfektna.........

peroli
8. máj 2012

@janula.h já ti to hodím na dvakrát... 😉 napřed dám 2 svoje co sjem teď dělala mladšímu synovi (i s originálníma předlohama) a přidám i dvě co jsem dělala před dvěma lety staršímu synovi.... 😉

dm1
8. máj 2012

@mia1111 odpisala mi ta kocka ze ani jej neodpovaeda vobec na SMS-ky takze je to uz asi pase 😖

mia1111
8. máj 2012

@dm1 - Danka, ďakujem za echo... ☹ . Nevadí, nebudem už teda vypisovať ani ja, ale mohla sa aspoň ozvať, vrámci dobrých vzťahov, že to už nemá, alebo hocičo ... No čo už 😒

mia1111
8. máj 2012

babulky, taká otázka - nesmejte sa 😅 , doteraz som piekla len menšie tortičky... kebyže mám požiadavku urobiť tortu v tvare roztvorenej knihy a nemám špeci formu na to, tak upiecť každý plát zvlášť, nech nemusím prekrajovať a potom ked korpusy naplním, tak len vytvarujem do tvaru knihy? Alebo najprv zvlášť upečené korpusy dám na seba, vytvarujem a pak naplním? Alebo upiecť naraz celý korpus a potom skúsiť prekrojiť? Ale to bude asi potom moc krehké na prenesenie, či?

peroli
8. máj 2012

@janula.h a tady jsou inspirace z netu...

dadka212
8. máj 2012

@mia1111 ja pečiem každý zvlášť a ak by to bola kniha vytvarujem až po naplnení a stuhnutí....

mia1111
8. máj 2012

@vecernicci - jéééééééééééj, vyzerajú božsky, mňaaaam, hneď by som si dala 😵 😵 😵 . Napíšeš receptík? Ja som doteraz robila len z polotovaru - Dr.Oetker, tie sú super, ale tak skúsila by som aj takéto domáce 🙂 . Len či by som to zvládla 😕 😅

peroli
8. máj 2012

@mia1111 já bych upekla korpusy, naplnila, pomyslně rozdělila na dvě stránky, na krajích každé té stránky bych z punčoviny udělala takový ty hrbolky (ale ne moc vysoký, jen aby vznikla uprostřed knihy a uprostřed každé stránky taková prohlubeň) a potáhla.. 😉

mia1111
8. máj 2012

@dadka212 - jééééj , ďakujem 😵 . Kukám, že kto mi odpisal a to si Ty Dadka - len máš novú profilovku 🙂 Super 😵 . A pláty nijako neupravuješ? Myslím, že keď korpus prekrajujem, tak sú také pekne rovné a bez tej upečenej "kôrky", tak nasiaknu dobre džemom , ale keď bude každý plát zvlášť, tak zvrchu bude mať každý takú tú jemnú kôrku a potom džem asi nepresiakne dovnútra... 😕 či blbosť hovorím? 😅

mia1111
8. máj 2012

@peroli - no musím si také dačo vyskúšať, ja som ešte punčovinu nikdy nepoužila, nikdy som to nepotrebovala, ale musím aj toto skúsiť 😅 . Ďakujem za radu aj inšpirácie 😉