• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@abriela andelicka je jedno ako velku si kupis, ten otvor kadial sa vytlaci potahovka ma kazda rovnaky :grinning: aj mini aj maxi striekacka :wink:
9. máj 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela tiez som prave premyslala nad striekackou, len mam obavu, ze to nevytlacim:slight_smile:) pojde aj MMF pekne odtial von bez toho, aby som prisla o prsty alebo polepila celu striekacku??:slight_smile:
9. máj 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ja robis vsetko z MMF , ked ti ide tazko, supnes striekacku aj s hmotou do mikrotrtky a ide to :wink:
9. máj 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no supis:slight_smile:.tak to isto skusim:slight_smile:)mas sto dobrych bodov:slight_smile:
9. máj 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela idem skusit urobt tenucke pasiky, resp natocit to na nieco, aby boli z toho spiralky:slight_smile: dufam, ze to zvladnem:slight_smile:
9. máj 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt zvladnes, ja som tu daavno davala aj fotosu pre holky ako to z toho ide v pohode :wink:
9. máj 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela vyskusam, uvidim....pri najhorsom vyhodim a budem nadavat:slight_smile:)
9. máj 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas děkuji Ti, vyzkouším.
9. máj 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby potrebujem radu: mam upecene coko platy. Chcem do toho slahackovu plnku s matovou chutou. Normalne by som do slahacky rozpustila after eight a pohoda, ale chcem to zafarbit na zeleno. Cize otazka: kedy mam do slahacky pridat aromu a kedy farbu?Farbu praskovu ci gel? A co by sa stalo keby som do slahacky pridala cerstvu matu?
Dakujem
9. máj 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata prosiiiiiim........... nevideli ste nahodou vo vasich e- shopoch tuto formicku. Je to sice na zelatinu, ale ja by som to chcela vyskusat s tymi gumkacmi. :confused: Ako jedle drahokami, ktore nerozpostia potah. :wink: :slight_smile:
prosim prosim, ked na to natrafite, dajte mi vediet.... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
http://cakecentral.com/tutorial/gelatin-gems
9. máj 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nieco na inspiraciu........., len neviem ako je mozne ,alebo aky druh zelatiny to je, ze to nerozpusti potah !?!? :confused: :confused: :confused:
Tu je postup na to kuk :wink:
http://cakecentral.com/tutorial/how-to-make-gelatin-bubbles
9. máj 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@mamina1978 kukni sem mas tam aj velke aj male http://www.mein-tortenladen.de/epages/es115662.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/es115662_mycakeshop/Products/C052 inac ak budes niekedy objednavat zo slovenska do nemcka daj vediet mohli by sme si delit postovne, alebo ak budes nieco potrebovat zo slovenska idem 16.5. na slovensko a pridem 22.5. by som ti mohla eventualne nieco doniest
9. máj 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 waaaaaaaaaaaaaw to je supeeeeeer :confused: :confused: :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. máj 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin Jeeej ,dakujem krasne :slight_smile: Este by som mrkla aj na Slovenske stranky, lebo moja maminka a sestra pridu onedlho k nam, tak by mi to mohli priniest.Ale dakujem veeeelmi za ochotu....... :wink:
A davam tvoju ponuku do Speicher...... :wink: Inak si to ty Hanka :slight_smile:
9. máj 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este sa mi pacili tieto inspiracie k tym bublinkam :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. máj 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mamina1978 Ja som Zaneta ty si ma sem prelinkovala z torten-talk
9. máj 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby najde sa tu medzi vami taka ktora robi marcipan zo suseneho mlieka?
9. máj 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin Jej ano uz viem ..... som sa zmylila ty si ajusa 119, ze :confused: :wink: :wink: :wink: :wink:
9. máj 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micikatka ja som niekedy robila :slight_smile:
9. máj 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h a preco si prestala? :o)
9. máj 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela janula.h Dakujem za odpoved :wink:
9. máj 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micikatka lebo som začala mať viac tortie a bolo to pre mňa náročné uhniesť si také množstvo poťahu a keď si zrátam aký rozdiel medzi PDT a mliečnym marcipánom tak mi to vyjde len o trochu viac a bez roboty :wink:
9. máj 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h a prosim ta co je to PDT?
9. máj 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h dakujem za info, som v peceni len začiatocnik :o)
9. máj 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micikatka nemáš začo aj ja :wink:
9. máj 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky pomoc, písala mi jedna pani, že chce tortu pri príležitosti ukončenia vodičáku, čo na ňu dať? čo už tí ľudia nevymyslia :astonished:
9. máj 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h no ale predpokladam ze mas odpecenych peknych par desiatok tôrt :o) ja som sa snazila čitat celu tuto temu o marcipanovych tortach ale nemam sancu to precitat kym budem potrebovat piect :o(
9. máj 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 veď vodičák :wink:
9. máj 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok