• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@dm1 a máš někde fotečku dortu se šmoulama a domečkem?Děkujííí
9. máj 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky pomooooooc prečo si každý myslí že dnes povie a v nedeľu má tortu????
9. máj 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ja olej nepouzivam len ceru ale to zase nie moc. pri ruzickach skor trosku solamylu tam ceru netreba
@dm1 uzasne torticky:slight_smile:) tusim by som si aj dala:slight_smile:
@janula.h mne zase dnes povedal ze sa oslava presuva o tyzden ze hadam nevadi. Akoze mam tam 4 torty tak asi nie :angry:
9. máj 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h aby si mala trochu stresu:slight_smile:))
@aduskatt dakujem :slight_smile:
@dm1 ja ceru vobec nepouzivam, takze ak treba, kvapnem si na paprcky trosicku oleja:slight_smile:
9. máj 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 nemas za co, fakt su krasne:slight_smile:
9. máj 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte kus stresu a asi to neprežijem!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: idem si zabehať aspoň trochu endorfínov do tela :angry:
9. máj 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 no, vyskusam jednu, ako mi to s tym pojde robit, budem to asi davat na sparatko po jednom lupienku........mozno si MMF nakoniec oblubim:slight_smile:
9. máj 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 nádhernééé, takže to tak udělám a ta šmoulinka stojí ztvrdlá, nebo má v nohách párátka, jak to je s těmi postavičkami, aby stály?děkujííí
9. máj 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ako na sparatko po jednom lupienku? a naco???? ved to ti nebude drzat na sparatku ako to chces davat dokopy? na sparatko sa napichuje len stredovy kuzel :wink:
9. máj 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 nikdy jsem s punčovinou nedělala, takže ten klobouk vytvaruju jen z punčoviny a na to hned dám hmotu? Ničím už nepotírám?
9. máj 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no ved tak..a na ten kuzel potom davat lupienky, som sa zle vyjadrila...sa bojim, ze ked iba prilepim velku ruzu na tortu, skydne sa to z nej, ked to bude na boku..ci?
9. máj 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka ma sparatka ale skor nato aby sa zapichla s nimi do torty. ale ak mam cas tak robim tak ze nohy jeden den a druhy den na to plny kuzel bielej hmoty ktor na konci stensim a zvlnim a to su saticky a potom len dorobim ostatne
9. máj 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka ja nepotieram nicim uz drzi to ved v puncovine je krem :wink:

@aduskatt ja zapichujem tie ruze s tym sparatkom do torty tak drzi lepsie. ked je na boku tak aj prilepim bud voodu alebo pipping gelom
9. máj 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka ono ten klobucik mozes urobit aj duty. @yamahafazer robi aj ten spodok duty davala na TOM aj postup
9. máj 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Torta na svadbu s dovozom medzi ľudí - nepozerajú náhodou Báječné dorty na Prime? :wink:
Neviem si celkom predstaviť, ako to bude vyzerať. Ozaj výzva, ale pre teba malina. :wink:
Však potom hodíš foto.
9. máj 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ano, presne toto som mala na mysli a preto to chcem dat na sparatka, len som to blbo napisala:slight_smile:) takze kuzel na sparatko, na kuzel lepit lupienky a potom sup do torty a este by som aj tu stycnu plochu natrela piping.to by asi mohlo stacit:slight_smile:
9. máj 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som naposledy robila môjmu krstnému otcovi na 60.
Síce sa mi celkom nevydarila, ale na druhej strane sa musím pochváliť, že v chuti porazila dve konkurenčné torty! Dokopy nik nevedel, že som ju robila ja. A nezávisle od seba z rôznych strán teraz získavam pochvaly. Tak som hrdá.
:grinning:
9. máj 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@heni79 ako nevydarila? ved je suprova
9. máj 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 díky moc :wink:
9. máj 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt
Ďakujem.
Ja nevime, ja akosi nikdy nie som spokojná a vidím toľko nedostatkov. Najmä keď to porovnám s dielami tu uverejňovanými. :sweat_smile: Myslím, že som asi dosť sebakritická. :sweat_smile:
9. máj 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@heni79 to poznam:slight_smile:
9. máj 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h neopováž sa ľudí naučiť na 2-dňové objednávky - zničia ťa !!!!! :angry: :angry: :angry:
9. máj 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@heni79 no ono zenich nieje SK :sweat_smile: oni maju uplne ine zvyky nez my , ale ja dufam, ze nie medzi hosti :confused: to by som isto nezvládla!!!! , len ju tam prinesiem a tí co im robia catering im ju tam donesu ,aspon myslííííím :sweat_smile: ja pak ale pojdem inkognito!!!! zablahozelat neveste jasna vec a pokecat s jej sestrou mojou byvalou spoluziackou :dizzy_face: :dizzy_face: prosto tiez som zvedava ako to bude, ale to este casuuuuuuu
9. máj 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zienky,
prosim poradte mi ako robite ten pribinacikovy krem, kolko by som potrebovala na tortu s priemerom 26 cm 2x prekrojenu, viem ze ste to tu uz pisali velakrat, ale recept nemam :frowning2: . chcem ho vyskusat na den matiek pre maminu. dakujem :wink:
9. máj 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela my jsme taky zvědavé :grinning: :wink:
9. máj 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok