• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@alicc já myslím ze dvou šlehaček a všeho po dvou. Možná poradí jiná kočka jinak, ale mělo by to být tak akurát.
9. máj 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alicc z dvoch slahaciek staci a pol kila tvarohu. cukor podla chuti a nakoniec prisypat creme ole 1-2 a popripade kyslu smotanu
9. máj 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ja ked sopm robila taketo mnozstvo, dvakrat som naplnila tortu a este sme sa zbytkom kremu prejedli traja:slight_smile:...robievam teraz uz len jednu slahacku, jednu smotanu a 500g tvarohu:slight_smile:
9. máj 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela a ber foťák a odfoť otvorené ústa ľudí keď zbadajú veldielo :wink:
9. máj 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt :grinning: :grinning: ale zase jste se mohli najíst. :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky nemůžu nikde najít ty pondělní dorty?? Nenašla jste některá, buď blbě hledám nebo to tam není. Nemáte někdo odkaz z Uložto.cz????? Děkujííííííííííí nebo i v angličtině odněkud jinud stažené???
9. máj 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela
Prečo nie? Iste to bude vyzerať super, ty dokážeš každú výzvu ľavou zadnou premeniť na úspech, a to budeš mať také promo, že nebudeš už vôbec stíhať. Budeš najímať pomocné sily. :grinning: Sa hlásim za kuchtíka. Budem sa od teba horlivo učiť. :grinning: :grinning: :grinning:

Inak, mne minule kamoška zabila, že by chcela vidieť, ako poťahujem tortu (povedala to s bázňou, aby nevznikol mylný dojem). Táááááák sa mi ruky roztriasli pri tej predstave. :grinning:
Teraz, keď som robila tortu krstnému, mi sestra čumela na ruky. No potiahla som to na tretí pokus. :sweat_smile: Ale to tú malú časť, tá tmavá čoko MMF (zas príliš kvalitná čokoláda, vysoký podiel kakaa a vysušená hmota) sa mi zas nejako nepodarila.
9. máj 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no to hej.a robila som dve, tak sme sa prejedli jahodoveho aj bananoveho:slight_smile:) aspon mal krpec ovocie:slight_smile:
9. máj 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt já asi dávám hodně krému nebo co, mně to do takového dortu vejde skoro všechno :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2012 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina mozno mam bulharsky meter na forme:slight_smile:)
9. máj 2012 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h ja mám podobný problém v pondelok zavolali, že chcú na sobotu tortu, tak som povedala, že mám dve a pri malej nestíham, tak len nejakú jednoduchú a ona, že jasné a nakoniec začala že vymodelovať poľovníka a poľovníčku, stromčeky, a ten poľovník by mohol mieriť na srnku a zvieratká kadejaké a sa jej teda pýtam, že do akej ceny, že tak 30 eur :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2012 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@pristela no to bude galimatiáš :grinning: Ale celé mi to príde ako na Prima Love, keď donesú tie torty. Hm, len tých 5000 dolárov nesedí :frowning2:
9. máj 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h no ja neviem ci zrovna z tohto bude veldielo :frowning2: fotit tam asi nebudem , by mi to bolo take blbe, ale oni foto budu robit isto, tak pak poslu

@heni79 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: andelička, co si dne polievala korpusy rumom ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2012 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 a co si tej tete povedala? ja mam teraz nejaky divny mesiac. kazdy chce do 30 eur tortu. co s tou sumou vsetci maju
9. máj 2012 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela oblecies si na seba aj biele cukrarske oblecenie na hlavu si das ciapku a do klopy rad zlatej varesky? :grinning:
9. máj 2012 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@katy1979 mne chce kazdy 2kilovu, ze aby som mala menej roboty :grinning: :grinning: :grinning: a jasne ze ide leto tak zacinaju pytat "polievane" cokoladou :grinning: :grinning: :grinning:

@vlada111 hej, hej aj , mne presne :sweat_smile: ale to vymysla zenich, ja som bola najskor nestastna, ze som to vzala, vsak komoske :sweat_smile: , ale teraz sa normalne tešííím :grinning: bude to akoby som robila detsku tortu, len mam obavu z tej stolovej hory :frowning2: bo na foto je ju blbo vidiet :frowning2:aale nejak bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: len, aby som tu vahu trafila :confused:
9. máj 2012 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katy1979 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: šišina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ked odisla ma napadlo, ze ako sa ja dostanem do zámku!!! a ako to 15kilove odnesiem!! :confused: to bude este len sranda, po tych tocitych schodoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2012 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky, potrebovala by som poradiť, nie som veľmi zdatná pekárka, ale chystám sa synčekovi k 1. narod. upiecť tortičku, chcela by som robiť poťah z mliečneho marcipánu a navrch tie kocky s jeho menom, rada by som vedela či je na tie kocky nejaká forma, alebo to len rukami tak pekne vytvarujete, ďakujem
9. máj 2012 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady máte jen na kouknutí jeden extra dort.. ale ten už je VYŠŠÍ LIGA to by nezvládla asi ani
@pristela @jakelina @dm1 @vecernicci @alenv @dadka212 atd atd atd.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2012 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@eliska22 vtipna teta:slight_smile:
9. máj 2012 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xxx.klarka ten s tema vcelama mi prijde jako fajn napad - jaky mas prosim korpus? A napln? Dekuji :wink:
9. máj 2012 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli nejlepsi dort na leto. uz teraz mi sliny tecu

@pristela videla si to video bossa ked im spadlo take veldielo zo schodov? ak nie odporucam pozriet aby si sa poucila z ich chýb.

no a tu vetu ze vsak staci aj malicku ked nestihate no akí su zlatí
9. máj 2012 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@peroli :grinning: mnaaam ale ten by som si veru teraz dala
9. máj 2012 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majulienka27 to sa len tvaruje. ale minule som akurat rozmyslala ze by som asi supla nachvilu marcos do mrazaka a potom nakrajala rovne kocky a je hotoov
9. máj 2012 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 @dm1 spolkněte slinu, na tenhle nemáte.. to by jste nedovedly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2012 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nebo co tohleto? :wink: :grinning: :grinning:
a už radši mizím nebo ještě dostanu jednu za provokaci :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2012 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@peroli ta rubikova kocka je zaujimavy napad a aj zrealizovatelny. na letne zurky ako stvoreny.
neboj fackat ta nikto nebude len bacha na klavesnicu nie je vodovzdorna a budeme mat vylestenejsie monitory :wink:
9. máj 2012 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
no a tu je moj pokus c 2. osobna katastrofa ...tak som bola nastvana ako pes na ten marcipan stale sa mi to trha :frowning2: :angry: :cry:
9. máj 2012 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
ahojte, ja len prispejem svojim 3 poslednymi tortami
10. máj 2012 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
babyyyy pomooooc,mna tak nebavia torty typu ovladacka, notebook,gormiti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .A to vsetko v jeden tyzden.A zase kriva a neukecala som na maslovy krem :angry: ,to bude ina sranda a ze 4.posch :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Tak dobru noc :wink: ,idem snivat o gormitovi :grinning:
10. máj 2012 o 01:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok