• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

ahojte
dnes znova po nocnej a cely den spraveny pecenim toriet :sweat_smile:
tu su moje dnesne torticky
11. máj 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (62)
Hura mam odfoteneeee , som vcera cely den skusala ako odfotit fialové farby :angry: aale dosla som na to!!!
11. máj 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (64)
@pristela môžem reagovať ako reagujem v súkromí a pri ľuďoch ,ktorí ma dobre poznajú???
11. máj 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela NO DO RICI !!! WAW krááááááásna :slight_smile:))
11. máj 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@janula.h :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaaj , si ma rozosmiala nahlas :grinning: :grinning: :grinning: moooc dakujeeeeem, no este neviem ci sa bude pacit objednavatelke, aj riťku mám stiahnutú :confused: a tiez sa bojim tej cesty autom, bo su tam slahackove plnky :frowning2:
11. máj 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak tomu sa povie že -pani torta-....obdivujem
11. máj 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela neskutocna :dizzy_face: :dizzy_face:
11. máj 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela je úžasná a jak se fotí fialová barva??? :astonished:
11. máj 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela prekrasna:slight_smile:) aj tie prirodzene fialove ruze su krasne:slight_smile:)
11. máj 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 ta jasterova je uzasna:slight_smile:)teda aj ta druha, ale tato ma viac chytila za srdco:slight_smile:
11. máj 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja prave vyrabam torticku ku kavicne, taku privitacojarnu:slight_smile:
11. máj 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no pani, tak toto už hej, flickr može ísťdo kelu, neuveriteľná, obdivujem, ako celý týždeň hovoríš o torte s fialovými ružami a nakoniec tu dáš túto nádheru :astonished: wow
11. máj 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina andelicka, bud v noci ked je tma, normal v zažnutej miestnosti , alebo sa ako ja dnes v pracovni zabedníš na tmu a zaznes si :grinning: ja skusala vcera vššeeeetko a toto vyhralo, ked som fotila normal vzdy mi ich odfotilo na modro :frowning2:

holky moooooc dakujem, uz sa mi to blíži, keby ste videli aku predlohu mi holka poslala, by ste aj pochopili preco sa trasiem reakcie, bo som urobila dačo uuuplne ine :sweat_smile:
11. máj 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela tak ta je luxusní, ty jsi čarodějka, ne? Asi tě pošlem do báječných dortů, ať vidí, co se dá tady udělat a ještě k tomu to je mňaaaaaam :wink:
tak nám sem hoď tu její předlohu, ať můžem porovnat
11. máj 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zdenallicka nějak nechápu z čeho zvracet, je supéééér
11. máj 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Po dlhej dobe pridam nieco aj ja. Prve tvarovanie, prve malovanie a moja šiesta torta. Nic moc, ale dalsia bude urcite lepsia :grinning:
11. máj 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@mia114 ta dinosauří, tak to mi hlava nebere, třikrát WAW. I ostatní jsou nádhera, ale tu s ještěry bych neudělala ani kdybych na to měla půl roku

@pristela jako vždy perfektní práce, podle mě nepřichází v úvahu, aby se objednavatelce nelíbil, je překrásnej......oj, já když si vzpomenu na náš svatební (objednaný od cukrářky), co to bylo za hrůzu, chce se mi plakat ještě dnes :frowning2:
11. máj 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela RBD - já to teda neznám, ale tak jediný, co mě hned napadlo při těch obrázkách - dort se znakem, tím jejich a možná nějaký barevný, lesklý, třpytivý hvězdy na drátky... ale však ty určitě vymyslíš něco originálnějšího :grinning:
11. máj 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela je prenadherna!!!! Prosim ta, kolko ti to trvalo, kym si ju mala celu spravenu?
11. máj 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ta je nadherna fakt krasa ty vies zo vsetkoho spravit nadheru a urcite sa bude pacit ved je dokonala a aj fialova je super vobec to nekazi ani tie ruze a fialovu tiez nemam rada fotit furt mi ju foti taku prasivu alebo moc tmavu
ten ako stencils na spodnej torte si malovala alebo robila cerou?
11. máj 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 tie dinosaury su ako zive super je
11. máj 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miciatko kvietky sa mi robili dobre len ich mam moc velke chcelo by to ovela mensie len som nevedela ako mi to ukaze na torte a boli moc velke som ich tam nemohla napchat
11. máj 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 aj ja si vzdy zmrazim a je super :sunglasses:
11. máj 2012 o 19:01  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela krasna torticka :sunglasses:
@mia114 sikovnica, krasne sa ti vydarili dinovia :sunglasses:
11. máj 2012 o 19:07  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jeej babenky vy ste poklady, to moji chlapi na nu hladeli tak vlažne :frowning2: :frowning2: že som sa bála :frowning2: ale uz si bola po nu a paaacila sa :sweat_smile: juuj taka som rada, este som jej nakazala nech mi zavola ci prezila cestu :confounded:

@njonja ruzicky som si robila cez tyzden priebezne :stuck_out_tongue_closed_eyes: , korpusy som piekla vcera :sweat_smile: / ja to tak vzdy na poslednu chvílu a pak som zrobena ako kon, neviem robit postupne dopredu :frowning2: , vcera som ju aj poskladala a ozdobila, len ruzicky som na nu davala az dnes ráno .

@yamahafazer :grinning: to nieje pravy stencil cez cukrarske sablony, taka prachata niesom :grinning: kupila som stencil vo vytvar. eshope, mam ich veeeeelaaa :grinning: a za par supiek, len som nevedela ci to aj s nim pojde, ale ide :grinning: http://www.animas.eu/e-shop/material-na-tvorivost/sablony-razitka/

@mates22 vies , ze ja ani nepamatam ci som mala na svadbe tortu ? :sweat_smile: :sweat_smile: som mala taku divnejsiu a veruze neviem :pensive:

@vecernicci no tuto moju fialovu som robila podla tejto na foto,obrazok poslala holka, len potah chcela fialovy a kvety fialove s bielymi a iba čisto ruže, torticku na foto som nerobila ja , je to foto z netu .
Tak chapes som sa bála , bo ona dooost vyberala aale nakonci povedala carovnu formulku :grinning: : že nechávam to na tebe, len nech je fialova, s čisto len fialove ruže :grinning:
11. máj 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@mates22 uz mi volala teta, ci som kuk co to je RBD :grinning: chce knihu , tak jej na nu dam ten ich "erb" a bude, taka snad jednoducha oddychovka, ved co ine na toto?, chce iba knihu .
11. máj 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yamahafazer a zabudla som , robila som ho normal z cerou
11. máj 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nevie mi niektora poradit rychly (nie moc prplavy) ale zato dobry koprus na tortu? zajtra musim rychlo piect a vsetko mam prplackove recepty,na cely den pomaly :frowning2:
11. máj 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 uzasne! ti dinosauri nemaju chybu!!! :astonished: :dizzy_face:
@pristela odpadnem.. aka nadhera!!! ta predloha sa moze skryt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
11. máj 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114
Tá s Majou sa mimoriadne páči aj mojej malej. :wink:
@pristela
Ako vždy profík. :wink:
11. máj 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok