• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
Ahojte, troska netradicna krstinova :slight_smile:
12. máj 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
Moje štvrtkové...Poviem Vám, mala som čo robiť. do pol noci...Obdivujem všetky, ktoré robia min. dve torty denne. Macko Pú vážil asi 100 g /pribináčikový krém s jahodami/ a moja prvá svadobná /parížska šľahačka s banánmi/. Nie sú dokonalé ale snaha sa hádam vždy ocení.. :wink:
12. máj 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@vecernicci třeba tě něco inspiruje.. :wink:
měla bych i další ale když koukám kolik jsem jich nasázela už teď :sweat_smile: :sweat_smile: tak to bude asi stačit.. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
a jestli má smysl pro humor tak bych udělala nějakou tu chlapskou a nohoru bych dala nějakou dětskou postavičku (zjistit co měl jako malej rád) která by držela tu číslovku 40 :grinning:
12. máj 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@pristela ze som na zadok spadla , je náááádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
12. máj 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23
@jakelina

jojo, už tam ten pásek mám, před focením jsem to už nestihla.
12. máj 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, pridávam moje tohtotýždňové :slight_smile: máme v meste prvé sväte prijímanie, takže som mala tortičiek až až a ešte som musela pár odmietnuť, so simpsonovcami je svadobná :slight_smile: je taká žartovná, lebo nie je hlavná
12. máj 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@vecernicci ahoj, prosím tě čtu tady, že jsi sehnala balící papír se vzorem trávy, normálně v papírnictví? Já už ho taky dlouho sháním a nikde nic :confounded: . Za dva týdny budu dělat dort dům a pod něj bych docela tenhle vzor potřebovala :astonished: .
Jo jinak prosím vás holky, co sledujete ty báječné dorty na Primě love, jak tam hodně používají tu hmotu z burizonů a marschmellows, víte, jak se dělá? Vím, že už jste ji tady některé zkoušely a chtěla bych ji vyzkoušet taky, jen vůbec nevím, jak na to. Vypadá to, že je pěkně tvárná, ale zároveň pevná a drží tvar. A taky, jestli máte recept na korpus red velvet, nechce se mi to tady hledat, tak moc prosím, díky!! :dizzy_face:
12. máj 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pridávam svoje víkendové :slight_smile: :wink:
12. máj 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@artepf Mívají ho v KIK..
12. máj 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 verím ti, veď sú krásne :wink:
12. máj 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h veľmi pekná tortička, vkusná, vôbec nie je taká prečinčaná ako sa robievajú.
12. máj 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 ďakujem :slight_smile: :slight_smile:
@mizulienka Ďakujem :slight_smile:)

babušky diky za likey :slight_smile:
12. máj 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuju všem za liky :slight_smile:
Všechny dortíky jsou tu zase moc krásné :slight_smile:
12. máj 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 tie na PSP su krasne, ako robis hostie ? Mas na to nejaku formicku ?
12. máj 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo , uuuuzasne torticky ste popridavali !!!!!!! nááádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ten sudok som si aj ulozila , super napad pre chlapov :wink:
12. máj 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf ten papír jsem koupila v kiku, mají ho tam dost, ale po mojem nájezdu už moc ne :grinning: :grinning: :grinning:
@peroli ty nikdy nezklameš :wink: přemýšlšla jsem, že budou stavět letos domeček, tak asi udělám parcelu s domem a bude mít číslo 40, uvidíme, jestli ještě něco nenajdu :wink:
12. máj 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 určitě můžeš.. zlomil si klíční kost, ale špatně tak byl ho operovali a dávali mu tam šrouby.. njn motorkáři :confounded: ale stalo se mu to naštěstí na okruhu
12. máj 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 tie sú originál, neposvätené
12. máj 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv ojoj, tak to je šťastie v nešťastí, nech sa rýchlo zotaví, na motorku predpokladám nezanevrel :grinning:
12. máj 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 vidis to by ma nenapadlo :grinning: a to riadne si bola od p.farara pytat ?
12. máj 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pridavam moju vcerajsiu s uuuplne prvymi modelovanymi cloviecikmi, tak prosim berte to s rezervou :grinning:
12. máj 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
este by som sa rada spytala, ci sa da nejak zabrani tomu aby sa potah z mmf tak rosil...vcera bolo riadne teplo a po par minutach mimo chladnicky uz bol lepkavy. Bud. tyzden robim jednu na svadbu a neviem co to spravi na stole...pod potah slo maslo s cukrom a za hrst mletych piskotov. Pomohlo by ak by som dala trebars maslo s nutelou 1:1, bolo by to lepsie ? Alebo dat viac omrviniek do masla ? Alebo hrubsi potah ? poradte prosim co je lepsie...
12. máj 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
micky, môže ísť tento krém pod poťah? ...môžem z toho spraviť punčovinu?

Krém: mlieko, puding, kakao a Sorbit zmiešame a uvaríme na hustú hmotu. Necháme vychladnúť a primiešame maslo. Vymiešame na penu.
12. máj 2012 o 12:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dnešní :slight_smile:
ale myslela jsem, že překousnu svoje dítě i manžela (toho snad asi ještě víc)... měl malou hlídat, aby mi nelezla do kuchyně (je to malej mlsounek). no, samozřejmě že se tam dostala a hrábla mi už skoro hotového do dortu :angry: tak jsem to maskovala velkým a děsně "nenápadným" trsem trávy... zrovna se musela holka trefit do přední části... :confounded:
12. máj 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
teď koukám, že není vidět z těch malých fotek, že ten panáček má i brýle :sweat_smile:
12. máj 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mailli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mala si tam tu dieru nechať!!!!! a este viac vykrojiť akoby otlacok zubov!!!!

@maya30 aka rezerva?? :confused: sú suprovo vymodelovaný !!!

@dada2007 cicus ja bych mliekove nedavala absolut, ale ak budes mat vacsi podiel masla ako mlieka tak vraj mozes, ja davam stale len maslo malinko cukru kakao a veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela korpusu, a chuti to ako coko nad parou :sweat_smile: malý si to z tejto svadobky mazal na chleba :confused:
12. máj 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
na zajtrajsi sviatok :slight_smile:
12. máj 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@simasa krásna
@maya30 nádherná tortička aj postavičky
@monika76 krásne
@mariann2 nádherné
@marci2305 nádherné
12. máj 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah krásna
@mailli krásnučká
12. máj 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok