• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@bambula1307 no ja viem, ze tam ta karamelova ma byt, ale obcas sa stretavam s tym, ze tam nie je, co je na skodu veci:slight_smile:)
12. máj 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt nemylis si to s vencekami? tam je vanilkovy krem s margarinom a rumovou aromou
12. máj 2012 o 20:22  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 och boozinku ked ich vidíím sliny mi tecu :grinning: minule som robila mojim jasne ze z dvojitej davky a oni ich zožrali!!!!! za dve hodiny vsetky :confused: :confused: :confused: ved to sa ani nedá!!!! ja neviem ako to jedli :confused:
12. máj 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bambula1307 nemylim.....venceky su mensie a je tam ta rumova..........veterniky su vacsie a su tam plnky dve, z toho jedna je karamelova slahacka.ale uz som sa stretla s tym, ze tam bolo tolko margarinu, ze proste ten karamel nebol ani citit:frowning2:(
12. máj 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ale da:slight_smile:))ja bych ti predviedla a mozno by mi to netrvalo ani dve hodiny:slight_smile:
12. máj 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 jasně chápu :wink: zkusím to
@bambula1307 to mi povídej, v cukrárně do toho kousneš a lepí se to na patro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já dávám taky zásadně nezdravou, ale dobrou živočišnou šlehajdu :wink:
12. máj 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt no to je podvod :angry:

@vecernicci tak neni nad klasicku zivocisnu slahacku :sunglasses:
12. máj 2012 o 20:39  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bambula1307 tieto milujééééééééééééééééééééééééééééém - mňááám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. máj 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ďakujéém :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@mariann2 len tak cik - cak - ako išlo, radšej men šiu dierku :wink: :wink:
12. máj 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Já to tu jenom čtu a přibrala jsem dvě kila :grinning: :grinning:
12. máj 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
ahojte zienky moje. tu su moje tohtotyzdnove:
12. máj 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (64)
@lusil2005 vsetky prenadherne :wink: si si makla :confused:
12. máj 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 odpadavam aka naadhera :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ta stvorposchodova kolko preboha vazila? :confused: uff...hadam aj 10 kil, nie? :confused:
naaaadhernaaaaaaaaa :sunglasses:
12. máj 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 krásný jsou, ty jsi ženská snad chobotnice, jak to stíháš? :wink:
12. máj 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 joj ženy nerobteeee také nádhery tu dávate :slight_smile:)) krááááásne všetky a svadobka? nemám slov
12. máj 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 nádhera, že jsi ani nespala co????
12. máj 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, ked uz som tu.si necham poradit:slight_smile: ked robite poschodovu tortu, tak vrchne poschodie ked davate na podlozku, tu podlozku upravujete tak isto ako je spodna, aj ked ju nevidno?.teda myslim trebars rovnaky pekny baliaci papier, alebo staci, ked tam dam len nejaky obyc biely a potravinarsku foliu?
12. máj 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 teeeeeda ta svadobna je prekrasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. máj 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt karton a obalit smršťovací folií nebo nějaký kulatý plastový tácek, taky už jsem dávala dno z plastové misky jak jsou jednorázové talíře a takové ty tvrdší plasty, ale jdou obstřihnout podle tvaru dortu. Nebo i oplatek, dortový, obalit, dokonce jsem malinkou podložku dělala i z lázeňského oplatku. Dá se použít i CD.
12. máj 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina super, takze z hocicoho aj na svadobnu?.......som nevedela a nechcela som si urobit hanbu:slight_smile: torta bude stvorec, takze ten vrchny podlozim hocicim:slight_smile: a do spodku svacnem palicky:slight_smile:dufam, ze tri budu stacit:slight_smile:
12. máj 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas joj zlato, ale mne musíš polopate vysvetliť, že čím s to robila, ako si to robila na bokoch... predpokladám, že to bolo sáčkom odstrihnutým ale akou hmotou či ako to nazvať, nemáš nejaký fotopostup? veľmi sa mi to páči, chcela by som to skúsiť, ale neviem ako na to
12. máj 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam dievcata vsetkym!!!!!!
@pipka svadobka mala 15 kil. a pol dna som robila len spodne poschodie - bola to dobosova torta... islo do nej 28 vajec!!!! :confused: najprv som robila len z 20, naplnila kremom slahanym nad parou. a zistila ze je to moc nizke. tak dorabala este z osmich, znovu slahala krem... no hroza!

@jakelina no dnes som spala dve hodiny v noci :sweat_smile: ale uz som si schrupla poobede. dokonca mi k tomu poprsalo :grinning:
12. máj 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no ty fole.. :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. máj 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@peroli ty fole.a to aky zazrak?:slight_smile: to je viac formiciek v jednej velkej a ponalievane cesto, ci ako?
12. máj 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt to by mě taky zajímalo jak to udělali? ale vypadá to šíleně :sweat_smile: :zipper_mouth:
12. máj 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli sak to:slight_smile:) tie farebne cesta by som robila ako red velvet, len by som vynechala kakao a farbila cmar..........ale ako to naskladat hentak?
12. máj 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli , @aduskatt - to cesto je na spôsob mramorovaného, len sa nerobí po lyžiciach, ale rozdelí sa na cca rovnaké diely, zafarbí potr.farbou a postupne sa vleje do klasickej formy - naraz hnedé, potom modré, potom zelené... :wink:
12. máj 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 a to sa nezleje?
12. máj 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli najdřív nalili modrou, na ní další a další barvičky a ono se to takhle rozlilo :wink:
A vyzerá to, že je to robené na 2x, spodný korpus zvlášť a vrchný zvlášť - farby v opačnom, resp.inom poradí :wink:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok