• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

5. decembra 2016 
@lucka_o dakujem luci :wink:
ja si iba vykrojim kolieska, stencim kosticou a lepim jeden listok za druhym :wink:
13. máj 2012 o 17:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mravvcek zabudla si pridat foto :wink:
13. máj 2012 o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby nejake napady na tortu ku kolaudaci?? kamarati si kupili domcek a pojdeme na kolaudacnu opekacku, tak by som chcela nieco upiect. Nie som ale moc zdatna v modelovani a 3d tortach tak privitam kazdy napad, co by sa hodilo :confused:
13. máj 2012 o 17:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuziq nic moc mě nanapadá, jediný trochu blbý nápad co mám je udělat kulatý dort, boky omotat hnědými válečky hmoty, jako ptačí hnízdo a dovnitř napsat hnízdečko lásky. Ale netuším co tam vymodelovat :grinning: :grinning:
13. máj 2012 o 17:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@janulkamartinko no ved prave, lebo chceli ze 20 kuskov, takych a 20 takych a ako s osttnym co robit a ked som si to prepocitala, tak viacej prerobim ako nieco zarobim
13. máj 2012 o 17:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lusil2005 krasne torticky a tie lalie nadherne , ulozim si s dovolenim :wink:
13. máj 2012 o 18:00  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@janulkamartinko tak to uz hej 1000ks :grinning: . to boli asi vysluzky, ze? teeeda riadne :grinning: :grinning: ..ale krasne si napiekla sikulka si. Len si ozaj malo pytas. ja napr. za puncovy beriem 0,50e..tam vela cukru davam a aj hodne rumu. Ostatnne okolo 40/45centov. ved v cukrarni su aj tak drahsie a vahu mam taku istu 40/50g :sunglasses: ..musis sa viac ocenit..lebo ta zozeru aj s botami :grinning: :sunglasses: ..a to by bola veeeelka skoda :wink:
13. máj 2012 o 18:08  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuziq jaj :slight_smile: no tu je fotka,je stiahnuta z netu,ospravedlnujem sa
13. máj 2012 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@jakelina ze aky super napad... nieco tam este dotvorim, maju jednu malu bambulu a prave cakaju este dvojicky, tak nieco na tu temu, ale to hniezdo je perfektny napad :wink:
13. máj 2012 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Dakujeme za torticku na prve svate prijimanie od @katy1979 bola vynikajuca dakujeme..... :dizzy_face: urcite si objedname znovu...
13. máj 2012 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
13. máj 2012 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a moja posledná víkendovááááá pre mamku na deň matiek a poopravená "moja" narodeninová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2012 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (41)
este raz dakujem babam ktore mi poslali cez IP skvele recepty a tu je moj vytvor s vysnovou tortou pridavam foto ,bolo to sice na rychlo,ale tak hlavne je, ze sa oslavencovi pacila :wink:
@bambula1307 a tebe este raz dakujem za skvely rychly recept na korpus ,torta chutila a ocino bol strasne poteseny :slight_smile: foto skusim pridat
13. máj 2012 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zuziq až teď jsme si všimla těhulkování, moc gratuluju :wink:
13. máj 2012 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bambula1307 dodatocne fotky ,ako ja cukraka niesom a toto je moja piata torta (co sa tyka povrchu zdobenia s potahovkou , tak tretia torta) ,tak to neni ako od profika,este aj tie gulicky dole tie boli iba ako maskovaci manever pred prekrytim koprusu ,ale tak podstatne je ze chutila :slight_smile:
13. máj 2012 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (34)
@jakelina dakujem :dizzy_face:
13. máj 2012 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@liviana1111 Super ,ze sa podarila a aj chutila. nahodou je celkom peknucka :sunglasses: :sunglasses: ..neboj kazda dalsia bude len a len lepsia a krajsia :sunglasses: :grinning:
Som rada, ze som pomohla :sunglasses:
Tesim sa, ze aj mne kocky poradia :sunglasses: , ono su aj cukrarky kt si recepty strazia nedaju dalej :wink:
13. máj 2012 o 19:46  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambula1307 hej viem ved prave preto som moc vdacna :slight_smile: no a co sa tyka tejto torty moj muz sa celkom kosil ze torta ocinovi a ja sfarbim tortu do červena,ale tak ja som som nejak neuvazovala,tlacil ma cas a po com som siahla to slo ako prve a tak aj cervena prisla pod ruku prva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. máj 2012 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
dievcence, mam tekutu zlatu farbu a som z nej na prasky:frowning2:(vraj riedi sa alkoholom a ona svina pri styku s alkoholom uplne zgumovatie a nie ze zriedi:frowning2:
13. máj 2012 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduskatt - keď je tekutá, zrejme už je to "hotová" farba a netreba ju ďalej riediť, ale rovno použiť :wink: . Alkoholom sa zvykne riediť prášková farba, aby bola použiteľná, tekutou pravdepodobne môžeš rovno kresliť - maľovať. Teda aspoň tak si to myslím :sweat_smile:
13. máj 2012 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prosim vas ako zafarbim na peknu vinovo cervenu?ktora farba je na to najvhodnejsia?
13. máj 2012 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduskatt tekutou už bys ředit nemusela ne?? Je moc sytá, když natřeš přímo???
13. máj 2012 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mia1111 to ano, ale zdala sa mi dost husta.....nakoniec to dopadlo tak, ze som malovala s takou....akurat, ze aj na vrchnaciku pisu, ze v pripade potreby riedit alkoholom a prd........
13. máj 2012 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina zdala sa mi dost hsuta, ale tak co uz:slight_smile:)malujem s takou, nemam nervy..akurat rychlo schne a misku a stetec som umyvala dratenkou, teda oskrabavala:slight_smile:)
13. máj 2012 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lokalistin cervena + trosku ciernej
13. máj 2012 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zienky moje potrebujem vas, dajte radu ako spravit branky na ihrisko :sunglasses:
@liviana1111 ale ved je pekna vesela :grinning: nieje kriklava. manzel tomu nerozumie :wink: :grinning:
13. máj 2012 o 20:10  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@aduskatt - a s vodou si neskúšala riediť? Či by to nebolo lepšie...
13. máj 2012 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
13. máj 2012 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mia1111 vodou nejde tiez:frowning2:(
13. máj 2012 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok