Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zdenallicka
14. máj 2012

@zuziq To je ten rafaello krém?

zdenallicka
14. máj 2012

@ellise Dělala jsem z marcipánu..

bzucinka2
14. máj 2012

@abriela 😀 tak som sa nejako doplietla, tam mi staci 6 vajec 😀

mrka2
14. máj 2012

@jakelina ty brdo Milka za 11,90? u nas v akcii 89 centov som minule kupila 🙄 🙄

mates22
14. máj 2012

holky, potřebovala bych dort pro chlapa ke 40, tak nějak ho nebaví nic extra speciálně (trochu kolo, trochu knihy, trochu turistika, trochu focení), ale je vegetarián, nemáte někdo uložený nějaký nápad pro vegetariány, ne ale moc složitej 🙂? Třeba i jakože sranda dort - ale ne s jitrnicí, je na to dost háklivej

lucula73
14. máj 2012

@zuziq
@katy1979 ano,to @mamina 1978 písala .akože rafaelo krem...........som ho robila teraz cez víkend do tej nemo torty,kto má rád kokos,tak je výborný 🙂
zuzi,nahriala som ho a ide krásne vygúlať ,len ho mám málo,musím ešte prirobiť 😉

dm1
14. máj 2012

@lucula73 rafaelo krem to je aky? som nepostrehla recept 🙂 . Sice robim kokosovy iny ale rada vyskusam

zuziq
14. máj 2012

@zdenallicka jj to je rafaelo

zuziq
14. máj 2012

@dm1 strana do zadu som dala recept 😉

dm1
14. máj 2012

@zuziq prave citam 😝 🤐

zklimekova
14. máj 2012

svadobnú tortu som ešte nerobila, nenormálne sa toho bojííím ..prvú svadobnú by som brala podľa svojej predstavy...a dnes mi suseda zazvonila aj s obrázkom..že presne takú :((....poradíte mi ako spraviť tie kvety aby mi to stálo ? 🙂..tie ruže sú asi na drotikoch všakže?..ja som zatiaľ robila drotikovú iba ľaliu..neviem čo mám povedať..do zajtra sa mám rozhodnúť či to beriem...ja by som aj ale ..ach jaj... :(

reruna
14. máj 2012

Holky, taky vás to ještě pořád vyhazuje, když vám přijde upozornění od uživatellky ze sk nebo cz koníka? mě když někdo napíše ze sk, tak mě to vždycky přepne na koníka.sk a když chci odpovědět, tak se musím znovu zaregistrovat a už mě to pěkně štve, řešili jsme to s adminama, prý to spravili,ale mě to pořád dělá....

mates22
14. máj 2012

@reruna pořád a pěkně mě to ......................................

lucula73
14. máj 2012

@dm1 tak už si našla.......rafaelo krem 😉

jakelina
14. máj 2012

@zklimekova to musíš všechno udělat na silnějších drátkách a pak zapíchnout do dortu. Není to tu na té fotce moc vidět

lusil2005
14. máj 2012

my sme dnes s Natalkou zbuchali pre tatinka jednu "sup sup torticku"... skusala som red velvet, a okrem neho je vnutri smotanova plnka a kilo jahod 😅

mamina1978
14. máj 2012

@jaja555 Velmi krasne dakujeeeeeem 😉 🙂 😵

mamina1978
14. máj 2012

@jakelina Dakujeeeem krasne 😉 😵

aduskatt
14. máj 2012

@reruna robi a na upozornenie mi admin odpisal asi tak, ze ved sa zaregistruj na ceskeho a nebude ti to robit........uplne ustretove z ich strany☹

vlada111
14. máj 2012

@zklimekova kde ľudia chodia na takéto torty? ☹

simasa
14. máj 2012

Baby, prosim Vas, kde kupujete tie cokoladove mince (eura) do tych truhlic s pokladom?

heni79
14. máj 2012

@reruna
Mne to robí, ak mi dá napr. niekto páči sa k príspevku a je registrovaný na českom koníkovi. Čiže to isté, len z druhej strany. 😅 Je to dosť otravné. 😖

lenocka23
14. máj 2012

@reruna aj mne to robi vtedy ked mam "like" od niekoho z cz konika, ale ked prejdem na sk konika, som prihlasena... 😉

heni79
14. máj 2012

Baby, pozerali ste dnes Báječné torty na Prime?
Osobne ma oslovili zvieratkové torty do postieľky. A ešte ten dom. Teda, jeho výroba.
Ale keď si vezmete, že na tom robia celé tímy ľudí niekoľko dní!!!!
Ja som akurát po skončení relácie vravela mužovi, že mi to z tejto stránky príde hrozne slabé, že mnohé z vás by mali byť skôr predmetom tých ich príspevkov. Akože nad vami by mala AMERIKA ŽASNÚŤ.
Lebo keď vidím vaše výtvory, robené doma v kuchyni, s pár pomôckami, často robenými "na kolene" a celý pracovný tím zvyčajne pozostáva z jednej osoby... Tak STE LEPŠIE!

lucka_o
14. máj 2012

@abriela xix aj nase sliepky nesu , ale ja kupujem vajicka...akurat na nase rodinne torticky pouzivam domace vajka 🙂 kupujem v coop jednote a su tam L-ka 🙂 a piskotu robim mramorovu, a je super 🙂

lucka_o
14. máj 2012

baby mate niektora recept na traseny krem??????DAKUJEM !!!!

mamina1978
14. máj 2012

@dm1 tu je fotopostup na morsku vilu a vo flickr pod ,,cake ariel´´ najdes vela torticiek na inspiraciu 😉
http://www.lovelytutorials.com/forum/showthread...

alenv
14. máj 2012

můj dnešní právě dodělaný 🙂

alenv
14. máj 2012

jinak ispirace net.. měla jsem přesnou předlouhu jako přání

dm1
14. máj 2012

@mamina1978 dakujem si poklad 😵