• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

baby, ktore ste robili kalich, taky leziaci na torte, ako ste to robili? davali ste na vinovy pohar vyschnut alebo ako?
ja som to dala do salky ale mne s ato prilepilo k salke a nejde mi to vybrat? mala som to nejako vysypat solamylom alebo dat tam tu stretch foliu?
15. máj 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 tak teraz som fakt rada, ze si to pochopila tak, ako to bolo myslene:slight_smile:
15. máj 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaja555 @mamina1978 @aduskatt - ešte že tak .... nebudeme sa tu škriepiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v týchto našich diskusiách veľmi chýba mimika a intonácia :wink: :wink: :wink:
15. máj 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@mizulienka presne tak :wink: :wink: skús pobúchať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas my sa neskriepime:slight_smile:) adresatka to pochopila tak ako mala a jaji som to vysvetlila.nie je dovod na hadky:slight_smile:
15. máj 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@anibas nie, neberiem, ale ja fakt pečiem iba tým, ktorý prišli na odporúčanie, čiže sa viem dopátrať odkiaľ majú kontakt a do tých novín to písala konkrétne tá objednávajúca pani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt prepááááááááááááááč , ospravedlňujem sa ti . Fakt som to zle pochopila . :frowning2:
15. máj 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 já když si ho dělám, tak dělám v robotu, takže dám kapku víc vody a pak dosypávám cukr a mléko ve stejněm poměru až je tak akorát a mléko používám polotučné, al jde i odtučněné i plnotučné, ale musí se upravit dávka oleje.
Zkus dát do mikrovlnky a propracovat mokrýma rukama, normálně si je několikrát za sebou namoč, dokud nebude hmota ok, na tom není co zkazit, musí být jako modelína
a do mw klidně dej, lehčeji se ti půjde propracovat :wink:
15. máj 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaja555 v pohodke:slight_smile:)
15. máj 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt ........ je mi to fakt nesmierne ľúto, že som ťa zle pochopila. Este raz sa ospravedlňujem :frowning2:
15. máj 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaja555 fakt je to uuuuuplne v pohode, tak prehod smajlika a usmev na tvar, ved krasne svieti slniecko:slight_smile:
15. máj 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anibas nejde, asi vyskusam hodit o stenu :grinning:
15. máj 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mizulienka http://www.tortyodmamy.sk/content/kalich-na-prve-svprijimanie
ja idem robiť takto ten vrch, ale ten spodok sa mi takto moc nepáči, to vymyslím nejako inak :wink:
15. máj 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. máj 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaja555 no super:slight_smile:
15. máj 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no, do nasej temy by sa mohli chodit ostatni ucit, ako sa nehadat:slight_smile:
15. máj 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@aduskatt
Uz dlouho sem za vami chodim do Temy se "uklidnit" a nadychat se "cisteho vzduchu"..vedle v ostatnich pokojich je nekdy sakra horko:wink:

p.s. Zdar nejen praci, ale i Vasi dusevni pohode..

Deti, kdyz si hraji,- nezlobi..
Dospelak, kdyz pracuje, tak se nehada :sunglasses:

Jste vzacny priklad:wink:
15. máj 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@irriss kazdy, kto prichadza v mieri ma dvere otvorene:slight_smile:
15. máj 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@eliska22 aj ja som robila presne podla toho, ale dala som to do salky, nejde mi to teraz od nej odlepit :confused:
15. máj 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Winnetouuuuuuu old shatterhand :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mizulienka skús trocu poodlepovať nožom kraje a klekni šálkou hore dnom po stole, isto vypadne
15. máj 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 oki, vyskusam :wink: dikes kocky, velmi som rada, ze si tu takto pomahame :dizzy_face: :wink:
15. máj 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka snad to z toho dostaneš ven, jinak myslím trochu posypak solamylem by nemělo vadit
15. máj 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 čtu o těch novinách, no to je na mrtvici, já bych z toho byla vytřepaná, jak se znám. Snad se to vysvětlí, hlavní je, že ti co tě znají ví, že to nejsi ty a pár závistivých duší z toho bude mít radost. :unamused: :unamused:
No nejlepší asi nechat to tak, však s tím stejně nic nenaděláš. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt už se popraly? už se popraly? :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@peroli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaaaaaj normalne sa musim nahlas smiat :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babulkyyy..nemate niekto nejaky fajny recept na orechovy korpus?..zistila som, ze tu mam nejak vela mletych orechov...tak ma to zlakalo :wink:
15. máj 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KOCKY, dnes som si spravila radost a ani som netusila, ze to bola taka dobra kupa. Tri kliestiky kazde iny tvar za 1,3€
15. máj 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@mamina1978 dakujem velmi pekne :slight_smile: na tej ruskej stránke je to dobre vidiet,snád to zvládnem

@aduskatt ja som aj napísala prosím .....nedovolila by som si len tak pýtat :sweat_smile:
15. máj 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka nalej do nej mlieka a pustí sa ti aj sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. máj 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok