Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lusil2005
15. máj 2012

@lubi22 dakujem! coko pouzivam z lidla, rozpustena s troskou cery. po rozpusteni som to vyliala na cokotransfer, nechala ztuhnut, a potom nakrajala na pasy. no a potom len prikladala na okremovany bok torty 😉

lucinka
15. máj 2012

@pristela no to si viem predstaviť aká si smutná z tej torty... toľko roboty a dopadne to takto... ale všetkým chutila, tak sa netráp... mňa čaká svadobná 30.6. tak dúfam, že nebude 35stupňov, lebo neviem, neviem...

aduskatt
15. máj 2012

@lucinka ja sa vcelku tesim, ze moja svadobna bude asi 2 minuty autom.tak hadam to prezije.........

aduskatt
15. máj 2012

@pristela tak to ma mrzi aj za Teba☹ nastastie sme aspon my videli, aka je krasna, bol to kus roboty, ale uzasne si to zvladla...........

eliska22
15. máj 2012

kočky o dva týždne idem robiť tortu na dvojitú oslavu pre 8 ročného chlapca a 35 ročnú jeho maminu a chcú tortu v tvare štvorca, nemáte nejaké inšpirácie na takéto torty???

lucinka
15. máj 2012

toto som práve objavila... http://cakecentral.com/gallery/view/album/21/fi... teraz sa roztrhlo vrece s tými prvými svätými prijímaniami, tak možno niekto niečo nájde... a možno ste to už dávno videli... 😅

jakelina
15. máj 2012

@eliska22 a co baví chlapečka, mamince můžeš dát nějakou kytičku a jemu oblíbenou postavičku a nějak to rozpůlit??? Mně nic jiného nenapadá

aduskatt
15. máj 2012

baby, je nejaky vyrazny rozdiel medzi tortami na svate prijimanie a na birmovku?

pristela
15. máj 2012

holky dakujeeem , ste poklady 😉 😉 😉

dada2007
15. máj 2012

@pristela 😠 😠 😠 😠 to sú dementi.........je mi to lúto........ale naozaj bola krásna a vieš, že ty si nikde chybu nespravila....si šikulka!!!!! 😵 😵 😵

katy1979
15. máj 2012

@mizulienka kalich som ja robila na lieviku z vonkajsej strany.

anibas
15. máj 2012

@aduskatt PSP: kalich, vinič, ruženec, modlitebná knižka
birmovka jednoznačne červená farba a holubica

katy1979
15. máj 2012

@pristela jejda dievca co to citam co sa to stalo. mrziet ta to bude asi stale ale ty vies ze si urobila tak aby vsetko bolo ok. skladovanie nezvladli oni bohuzial. radsej ti to snad ani hovorit nemali

anibas
15. máj 2012

@pristela toľko zbytočných stresov z vystužovania 😕 😕 a nakoniec takto, ešte že máš foto, že bola v poriadku 😝 😝

aduskatt
15. máj 2012

@anibas zadavatelka chce cisto bielu☹

jakelina
15. máj 2012

@aduskatt tak jedině bílý růženec a datum a jméno.

maca77
15. máj 2012

@mizulienka ja som robila kalich na vínovom pohári 😉 takýto

lussy23
15. máj 2012

@jakelina krásnučké @lucinka krásnučké @monika76 krásnučká

lussy23
15. máj 2012

@maca77 parádna

aduskatt
15. máj 2012

@jakelina a nejake biele ruze perletove?

zdenallicka
15. máj 2012

Vy tu na mě všechny prdíte.. 😝 Ptala jsem se, jakou marmošku byste daly ke kávovému krému... 😠 😅

mizulienka
15. máj 2012

@katy1979 Dik Kati, uz som to dala do tej salky, som zvedava, ako to dopadne...vidis, ten lievik ma vobec nenapadol 😕 😠
@pristela mrzi ma to aj za teba, to nechapem, ze si take veci nevedia ustrazit...ale velka utecha je, ze zjedli celu velikansku tortu, to uz nieco znamena 😉 🙂

@aduskatt mozes aj cisto biely krizik, taky ten z pasikov robeny a kvietky k tomu...alebo ruzenec a ruze biele

mizulienka
15. máj 2012

@zdenallicka ribezlovu, marhulovu

mamina1978
15. máj 2012

@zdenallicka Ale nieeeeee, nepr....ime na teba 😉 , tak napr. ja nedavam ziadne marmelady, lebo ich nemusim 😒
Tak ti bohuzial neviem poradit.☹

aduskatt
15. máj 2012

@mizulienka
@jakelina dakujem vam, este ze ste tu, ja som v tejto tematike uplne mimo☹

aduskatt
15. máj 2012

@mamina1978 rovnako ich nedavam, nemam ich rada 🙂

mamina1978
15. máj 2012

@aduskatt Ty....... , pocuvaj.....mi mame toho tak vela spolocneho akoby nas jedna mama mala 😉
(kokos-mnam.....marmelada-blee) a kooopec inych spolocnych nazorov uz predtym....... 😉
Ked pridem na Slovensko, tak by sme sa mohli stretnut 😕

pristela
15. máj 2012

@zdenallicka zlatko ani ja neporadim ☹ pokial si vyslovene nepýtaju nedavam , tiez to nemam rada 🤐

zdenallicka
15. máj 2012

@mizulienka Děkuji..🙂

zdenallicka
15. máj 2012

@pristela Hej a teď čtu o tom fialovém dortu... já bych asi liskala hlava nehlava všechny kolem! 😠 😠 😠