• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. januára 2017 
@zanet2009 já dělám - 5 vajec, 5 lžic mouky, 5 lžic cukru.. upéct, po upečení hned srolovat.. nechat vychladnout, naplnit :wink:
16. máj 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli jenom mouku, vejce a cukru? žádný olej, máslo, prášek do pečiva? a nejdřív srolovat a pak jak naplnit?rozrolovat,natříř a zase srolovat?
já jsem roládu nikdy nedělala :confused:
16. máj 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no super, to aby sme sa viacej snažili, lebo toto je ako cez lupu :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@eliska22 no to máš pravdu :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aach mne sa to takto nepozdava :rolling_eyes: straaasne dlho budem rolovat doleeeeeeeeeeee :frowning2: a neviem si predstavit ked sem nahadzete inspiracie :confused:
16. máj 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela ja nejdem kamoska ma akurat vtedy svadbu. ty ides? nika tiez vaha ci pojde tak ta bude asi kamka na predvadzacky lamat :slight_smile:
16. máj 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja este neviem :frowning2: ked tam nepojdete ani jedna, tak ani ja , som tam sla minule len kvoli tebe :grinning:
16. máj 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no, kokosove muffiny v rure...nemate typ na veeeeelmi rychle ozdobenie? len tak pre detiska, co u nas dnes budu, idem drezurovat matiku:slight_smile:
16. máj 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt žluté kolečko z marcipánu a oči a pusu jako smajlíky, to je hned :wink:
16. máj 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina
:slight_smile: super:slight_smile: a mam ten vrch muffinu aj potriet cukrovym maslom? asi ano, aby to chytilo......
16. máj 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemate recept/typ na jahodovy maslovy krem?
Co jsem nasla,tak klasika z vanilkoveho pudinku...jen se to pak ruzni - nekdo primichava jahodovy dzem, nekdo pouziva kompotovane jahody... Nemate nektera vyzkouseno? Diky.
16. máj 2012 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucy222 ja som robila jahodovy krem s jahodami tak, ze som miesto mlieka dala kompotovu stavu a uvarila v tom zlaty klas a prislahala maslo ako ked robis klasicky maslovo- pudingovy krem... a ja som v tom rovno aj rozslahala tie jahody... :wink:
16. máj 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela uz ti kamka pisala ci nie? lebo s nikou som pisala 2 dni dozadu a tiez sa jej nechce ked tam nejdem. no ja by som sla skoda toho terminu. niekedy nabuduce
16. máj 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt můžeš nebo stačí marmeláda, nutela
16. máj 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina akurat ked som to dopisala, napadla ma nutela:slight_smile:)a to bude fajn, kedze vnutri su zapecene kusky cokolady:slight_smile:
16. máj 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, poradite mi prosim ? Ak ste uz niektora robili svadobnu postel, z coho ste robili celo ? Ja som to skusila zo zlepenych oblatok potiahnutych s mmf ale je to hrube a este to od vcera nestvrdlo ani trochu a spravila som este jedno cisto z mmf a to mi tiez nechce stvrdnut (farbila som kakaom) este rozmyslam ze spravim este jedno a primiesam tam cokoladu, ale uz mi dochadzaju napady :frowning2: a to ani nehovorim ze cela torta ma mat len 3kg :unamused:
16. máj 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Ked ides drezurovat matiku, daj im tam cisielka :wink: ciky- caky + - a rovna :slight_smile:
nech nevyjdu z cviku aj pri olovrante :wink:
16. máj 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ja davala nutelu tiez :wink:

@dm1 nepísala :wink: ona na mna nepríde, ja len citala udalost na fb, mna si pamatat nebude :grinning: tiez nedávam ani fotose torticiek do "temy" pecenie s kamkou :sweat_smile: takze som akoby inkogniko, pokial sa neprihlasim sama :wink:
aach aj by som sla , ale sama :frowning2: :frowning2:
16. máj 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 a co z té hmoty z burizonů????
16. máj 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 a keby das len dve oplatky spolu vyrezes tvar a poliejes/obalis v cokolade? bielej abo hnedej to je jedno, nechas stuhnut a mala by si to hned aj zo vzorom- tych oplatok, pasikov na nich
16. máj 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no ved ani mna sa nepytala brala to ako samozrejmost ze pojdem a budem predvadzat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Len som komentovala foto zo stretka v Povazskej - tam mali super velke priestory a baby tam spominali trencin ze mi to nevyda a uz pisala ze "ty neprides?". ako ani niky sa este nepytala neviem kedy chce riesit ze kto jej tam bude modelovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
16. máj 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 @pristela baby ani mňa sa nikto nepýtal či idem do PO a som tam napísaná - tak už len z takej povinnosti to beriem a idem, ale posledný X :zipper_mouth: :zipper_mouth:
16. máj 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adka_praha jj, o tomto jsem četla :slight_smile: Drží to pak v poho? Ja budu i prvně zdobit krémem :zipper_mouth: tak jsem z toho mírně "vyplesklá"... :sweat_smile: Každou chvilku mi má přijít balíček s věcma na to :dizzy_face:
Děkuji :wink:
16. máj 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Celkom lachke a pritom pekne..... cerveny trojuholnik , styri cierne kolesa, jedna cierna gulka s bielim pasikom, a bielo obdlznik dozadu..... a mas formulky....predpokladam , ze tvoj synacik a jeho priatelia.....cize len pre chlapcov si chcela? :wink:
16. máj 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
a ešte ma napadlo k tej roztečenej torte @pristela - najlepšie by bolo si vytlačiť doma papieriky:
SKLADOVAŤ PRI TEPLOTE 5-10C a Spotrebovať do 3 DNÍ !!! a nalepiť na podložku ku torte !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@mamina1978 praveze spoluziacka pride a musim to mat dozdobene tak do hodinky:slight_smile:)).idem tam napraskat nutelu a asi nejaky kvietocek vymyslim:slight_smile:
16. máj 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas a nalepit rovno na tortu na viditelne miesto, xixi
16. máj 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inak ja si to asi fakt vytlacim !!!! bo vsak to vravim kazdemu a este aj karton dozadu im odporucam, niekomu aj dam :rolling_eyes: oni asi myslia ze to ako tie volakedy s orechmi obsypane a margarinove pusinky okolo :grinning: tie boli nerozbitné :grinning: :grinning: :grinning:
16. máj 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina myslis ze by sa to dalo vyvalkat na tenko a bez hrbolcekov ? Idem z tej hmoty robit vankuse na tu postel tak mozem skusit ...

@pristela asi by sa skrutili, myslim si...lutujem ze som to zobrala, ny skusanie miniem viac ako bude stat cela torta :rolling_eyes: tak mi treba :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tento vikend je nenormalny, vsetci oslavuju.... :wink:
16. máj 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas to fakt? akoze ale to je trosku odveci nie???? baby co predvadzavaju sa ich vela teraz buri ze s tym koci a akoze ani sa nedivim mne by sa na tolke stretka ani nedalo popri rodine chodit a nieto este na kazdom makat od zaciatku do konca a nic ine clovek nevidi....
16. máj 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok