• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

5. decembra 2016 
@janula.h
@aduskatt
diky :wink: :slight_smile:

chtela jsem pospojovat vase inspirace a podklad a barevnost celkove mne uchvatila na tomto dortu - tady na tomto odkaze delaji dort deti..jinak ho dela boss cake Buddy original..ale nemuzu ho najit..skoda..tak posilam aspon toto pro predstavu

http://translate.google.it/translate?hl=it&langpair=en%7Cit&u=http://www.sili...
17. máj 2012 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@irriss nezobrazilo mi to:frowning2:
17. máj 2012 o 16:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@irriss peknucka:slight_smile:) to by sa detom mohlo take pestrofarebne pacit:slight_smile:
17. máj 2012 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduskatt
Pravdepodobne necham zdobit deti...budu je ridit, ale asi je necham volne ozdobit cely povrch..jen ji potahnu sama.. :wink:
17. máj 2012 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
dnešní dort, kamoška mi volala odpolko v úterý, zda zvládnu na dnešek dort :grinning: Snad se bude líbit, při dvěmi dětmi to bylo šou :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2012 o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (33)
vše nedočtu...
@aduskatt ty dáváš do pribinákovýho ovoce?a jen to tam nakrájíš a zase zakryješ další vrstvou, jo?
17. máj 2012 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lifinka na malekusky som nakrajala jahody a normalne zamixovala do kremu a supla na tortu.bozskeeeeeeeee
17. máj 2012 o 16:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@aduskatt a nezredol ti moc ten krém?v jahodách je kopec šťavy.....ja by som radšej asi len na vrch poukladala :confused: :wink:
17. máj 2012 o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lifinka ja som davala do pribinackovskeho kremu ovocie - broskyne. Robila som ho prvykrat - super.
@lucula73
17. máj 2012 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievcata neviete nahodou.........Tato torticka mi vrta hlavou ako to drzi, je kazdy ten ulik na samostatnom drotiku ci ako ???
17. máj 2012 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (7)
@lucula73 nedavala som kompeot, ale cerstve a jeden Creme ole..a robila som uz viackrat a raz aj pre nas doma a bol v torte asi 5 dni a nic sa mu nestalo:slight_smile:)ale ved ked chces, daj navrch, to ti nikto nebrani:slight_smile:
17. máj 2012 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mamina1978 neviem, ale je krasna:slight_smile:
17. máj 2012 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mamina1978 šikulkovia zlatí.Tatino bol istotne milo prekvapený.
17. máj 2012 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jaja555 no jasne :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ved to nema kazdy den :wink:
17. máj 2012 o 17:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mamina1978 taky nevím, jak je dělaný ten květ
17. máj 2012 o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduskatt však áno,ja sa len pýtam,ešte som to nikdy nerobila....asi vyskúšam pre nás o týždeň,máme PSP a uvidím,aké to bude........ale jahody sa mi najviac pozdávajú aj tak :wink:
17. máj 2012 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ajka82 v pohode ja tak peciem, ak samozrejme vojdu na jednu mriezku. Drobne pecivo na sviatky peciem zvycajne aj na 2 poschodiach.
17. máj 2012 o 17:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak mám děvčata zase super zakázku, mám dělat divokou kachnu, teda kačera, má jako plavat, hlavně aby vypadal jako živý a nakonec dodala, ale musí být do 500 kč, to je teda kšeft jak noha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a chce , aby měl hlavu nahoru, ne položenou a poveze to vlakem asi 200 kiláků, tak jí tu hlavu udělám z těch burizonů :wink:
17. máj 2012 o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
@abriela dakujem, hej drobne pecivo alebo medove platy dam aj ja niekedy na dve poschodia, ale korpusy sa bojim...teda som sa bala dat aj dva na jedno poschodie, ale vodim ze to neni problem, ak sa zmestia :slight_smile:
17. máj 2012 o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mamina1978 myslim ze neto konkretne je lepeny k sebe, nie na drotiku... a ked uz na drotik, tak by som ho davala na sposob ako robila tusim bozka(?) slnecnicu na tom na konci drotik zahnut do kruhu, vykrojit si kruh o cosi sirsi ako kruh z drotiku, pichnut kruh zo spodu drutka dostredu a precnievajuce kraje prehnut okolo drotika stoceneho... dufam ze vies ako myslim... a na to potom lepit
17. máj 2012 o 17:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky aj ja peciem bezne ak sa zmesti aj dva na jednom poschodí, ved kto by tie male prcky piekol zvlast ? :confused:
17. máj 2012 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj holky, jdu pro radu. chci manzelovi udelat k narozeninam dort s marcipanem, ne uplne potahovany mozna, ale jen nahore ozdobeny, i mam v hlave, co bych tam nahoru chtela. ALE. zatim jsem nikdy s marcipanem nedelala. muzete mi poslat tip na nejaky zaruceny recept i postup, nebo triky a tipy, jak na to? videla jsem vase dorty na teto strance a smekam ..... :fearful: :dizzy_face:
17. máj 2012 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
J8 peču v horkovzdušné troubě klidně korpus, buchtu i maso najednou.. :wink:
17. máj 2012 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vecernicci Ty pritahujes naozaj nejako k sebe zvieratka rozneho druhu :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja som si prave pred par dnami ulozila taku lezatu chciplinku ........
Ale pochybujem ze ta pani to dovezie vlakom v poriadku!! :confounded:
Skoda ,ze musi mat hlavu hore, lebo by si tu hlavu mohla strcit pod kridlo, akoze sa cisti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tam by mozno taku narocnu cestu zvladla ....ale s vystretou hlavou :frowning2: ...asi by som ju odhovorila od toho je to velky risk.
Vela zdaru ti prajem , ci mam povedat lovu ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2012 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@abriela aha, takže na malé plátky a tak to musím vyzkoušet i já, už se těším, díky :sunglasses:
17. máj 2012 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@irriss no jo ale je to italsky .... :astonished:
17. máj 2012 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lifinka ja som so stavou z broskyn pokvaplala aj cesto. Tortu som robila v piatok rano o 6tej. V piatok o 21.00 sme ju jedli. Ale najlepsia bola v nedelu - ked pekne odstala, nasiakla, asi aj pribinackovskou plnkou.
17. máj 2012 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok